0

Teraz jeszcze napisz jaki model karty kupiłaś, zacznie się dyskusja czy dobry wybór. :D

23

To zależy dla kogo, ja np. Pogby u nas nie chciałem, Verrattiego chcę :D

0

Ja założyłem w wieku 22 lat, noszę już prawie rok. Warto, efekty były już po kilku tygodniach. Bałem się, że przez 2 lata będę jadł jak ktoś bez zębów, ale teraz wlatuje wszystko :D Chipsy, każde mięso, nawet steki z wołowiny, które trzeba mielić wcinam aż miło :D To samo z napojami, nie patrzę czy Pepsi czy inne, jak mam ochotę to piję. Najważniejsze żeby myć dobrze zęby te 2 razy dziennie, najlepiej szczoteczką elektryczną, jeździsz nią normalnie po drutach i wszystko elegancko wylatuje, jakieś resztki jedzenia. No i polecam płyn Listerine, moja dentystka sama się dziwi, że mając aparat dziąsła nie krwawią ani nic :D

0

Polecam Ci omijać takie tematy, jeśli chodzi o prace dyplomowe, nie znajdziesz za dużo informacji na takie tematy.

0

U nas jest problem ze zmiennikami, Milik jako tako potrafi zagrać piłe w pomocy, ale ja w ogóle nie rozumiem wejścia Teodorczyka, dla mnie Teodorczyk jest po prostu słaby :D Całe szczęście, że na Danię wraca Glik, bo Cionek jest strasznie niepewny.

0

To sporo zapłaciłeś :D

0

Mam pytanie, zapewne sporo osób jeździ z Yanosikiem w trasy, to i macie uchwyty na telefon do telefonów. Mam sony xperia M5, nietypowe umiejscowienie przycisków przez co większość uchwytów jest lipnie zamontować, znalazłem coś takiego:
http://allegro.pl/uchwyt-samochodowy-sony-xperia-m2-e3-e4-z3-z2-z1-j-i5160713814.html

Jak myślicie, telefon zamocowany w ten sposób będzie się trzymał elegancko?

0

Pod Narodowym dziewczyny z stsu chodziły i pytały o wynik meczu, też podałem 3:1 i wygrałem voucher na obstawianie meczów o wartości 50 zł :D

1

Nie na Narodowym!

1

Polecam fortunę, mają fajną stronę, szybką, nie to co sts. Nie musisz żadnych innych podatków płacić(jeszcze nie, kto wie, co rząd wymyśli)

0

No właśnie tak mi się wydawało, że miał to na rękawicach, ale z miejsca, na którym byłem to tak sę właśnie zdawało, drugi karny za to wykonany lux :D

0

No ale jak podchodzi taki Neymar, to prawie zawał :D A tutaj Lewandowski podchodzi to jestem pewny, że siata :D

1

Wczoraj znowu miałem okazję zobaczyć na żywo jak karne strzela Lewandowski. Powinien uczyć naszych :D

1

Jutro cały dzień w Warszawie ma padać przelotnie.

0

Czy ktoś wie co z dachem na narodowym jutro? Będzie zamknięty?

2

Ja polecam Kands, mam Lazaro, pochodzi z tej samej fabryki :D dobre rowerki

10

100 cm :D

1

Bardziej wykwintne robię sobie sam w domu, lubię eksperymentować :D Kebaby jem rzadko, ale bardzo lubię :D

11

W internecie opinie są kupione, tutaj są znawcy wszystkiego :v

1

Polskie jedzenie mam na co dzień w domu :D A przed meczem reprezentacji trzeba coś wsunąć :D

0

Zapewne Messi, Neymar nie zagrają?

0

Panowie i Panie, dobre miejsce z jedzeniem, czyli kebab, dobry, duży w Warszawie, coś polecacie?

5

Kursu na wózek widłowy to chyba nie da się nie zdać :D Jak nie zapłacisz to nie zdasz :D

0

Panowie i Panie, dobry i duży kebab w Warszawie, ktoś poleci? :D

1

Nie, dostałem 6 czerwca bana na tydzień i chcę zobaczyć czy administracja coś napisała :D

0

Da się zobaczyć historie swojego bana? Odwołanie się i odpowiedź?

4

Woda po parówkach lepsza, na masę :D

3

A, no ale to jej taki żołnierz :D Niech sobie wezmą do siebie paru uchodźców, ja nawet bym im nie dał skosić mojego trawnika.

15

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

7

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?