Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja też mam windows XP, bo laptop stary, nie da się nic z tym zrobić? :)
0
Mam taki problem, otwieram Facebooka, jadę scrollem w dół, otwierają się nowe newsy i ciach, Fb ładnie ścinę. Ktoś może też tak miał?
0
No i gitara :D
0
Jak to jest z tym ZDF, na Flashscore pokazuje, że jest tam dzisiaj mecz, a w programie nic takiego nie ma?
0
Nie zakoduje, ale ZDF pokazuje tylko jutrzejszy mecz.
A jednak nie! :D Jest i mecz w TV, więc nie zakodują :D
Dziwne, na Flashscore pokazuje, że mecz jest na ZDF, a w programie nic takiego nie ma.
0
I nagle kible na Santiago sprawne :D
0
Wie ktoś jak ściągnąć CT Sport na tą telewizję cyfrową, którą odpala się np. w PotPlayerze czy AceStreamie?
1
Kliczko jak Kliczko... Ale ta bomba co dostał Joshua po której poszedł na deski, jak on po tym wstał to nie wiem. :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
JA też! :D
0
Jaką znacie najgłupszą ploteczkę transferową daną przez Marce? :D
0
Z tego co widzę to ciężko znaleźć godny zaufania ten pliczek :)
5
Człowieku, gdzie ja piszę o PPV? Otworzenie dwóch nowych kanałów to nie jest PPV...
9
Borek dobrym komentatorem? Raczej nie. :D A co do otwartego Polsatu, żebyś się nie zdziwił. Zawsze mogą otworzyć kanały Polsat Sport 1,2,3, które po prostu będziesz musiał wykupić chcąc oglądać ligę mistrzów, a wiedząc, że w NC+ ludzie dawali im za to 70 zł, niekoniecznie będzie taniej.
0
Ściągnąłem PotPlayer, zaraz poszukam tego IPTV, ale jak potem dodać tą listę do tego programu? :D
1
Meczu na polsat sport news nie puszczą żeby przypadkiem Kowalski, który ma naziemną sobie nie obejrzał. :D
0
Ogarnia ktoś program PotPlayer tak żeby ściągnąć listę kanałów i spróbować coś obejrzeć? Skąd ściągnąć takową listę i jak ją dodać?
0
A powiesz coś więcej jak tą listę kanałów pobrać do tego programu?
0
Start walki około 23:30, Polsat Sport, niestety. :D
0
Za? :D
2
Zamów iplę na 14 dni, ale od razu po kupnie skasuj kartę płatniczą. Bo piszą, że jest możliwość od razu zrezygnowania, a to nie prawda, ja skasowałem kartę i przyszedł mi mail, że usługa została wyłączona, ale polsat sport mam do 11 maja.
0
Rezygnował ktoś kiedyś z Ipli? Wziąłem sobie pakiet na 14 dni na próbę za darmo, okazało się, że nie działa(mam dosyć starego laptopa), w instrukcji pisze, że w zakładce moje konto, moje pakiety będzie możliwość rezygnacji z pakietu, oczywiście nie ma...
czyżby to kolejne złe doświadczenie z polsatem?
1
Na moim laptopie czy to player czy strona eleven nie chodzi za dobrze, nie wiem dlaczego, za to aliez czy castto chodzi :)
0
Skąd teraz brać linki z Castto? Bo Aliez ma straszną jakość :/
0
Mecz będzie powtórzony. Bueheheh :D
0
W ogóle te kursy to... Na bet365 kurs na Monaco to 12 :)
0
W sumie fajny kupon, ja zagram tak samo, z tym, że dodam jeszcze Lester, że wygra z Arsenalem :D
0
Kubek 20 dolców? :D
0
Będzie w następnej edycji :D Nie jego wina, że ten trener za dyche nie wprowadził Chelsea do lm :D
0
Raz mi wystarczy, chce tylko obejrzeć tą walkę :D