Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oj, kasy to oni mają :D To prywatna uczelnia :D
0
Ma ktoś pomysł co miałby wozić kierowca na uczelni? Jutro idę na rozmowę na uczelnię gdzie studiuję, potrzebują kierowcy na okres wakacji, ktoś może wie po co? :D
1
Raczej skorzystam z oferty tvp :D
0
No i Celta już nie strzeli zapewne, a tylko to mi zostało na kuponie :/
1
Ale niezbyt ładna ta panienka Fabregasa :D
4
W Polsce nie ma już dobrych drużyn. :D
0
Mi się z nim kojarzy piąteczka :D
0
Wątpie, jeśli nie zdobędzie LM to pewnie nie zdobędzie ZP
2
a ja 50 :D za 2 zł postawione :D
3
Sisto mam nadzieję, że będzie trochę kręcił obrońcami :D
7
O czym mówisz? :D
0
Zapewniam Cię, że walkę Kliczko vs Joshua chciało obejrzeć więcej osób niż to marne KSW
2
Raczej nie, tylko CP i Ipla(choć tego ścierwa nie polecam, na 100% będzie się cięło). Ostatnio na Kliczko - Joshua mieliśmy wykupioną iplę, nawet nie włączyła się transmisja i zostało nam aliez.tv gdzie całą walkę bez jednej ścinki udało się obejrzeć.
0
Nie chce mi się teraz gadać o lewactwie, zakładam, że nim jesteś, tacy też muszą być, trudno. A propo słynnych ludzi głoszących poglądy lewicowe, opłacani, hajs, hajs, hajs.
26
Jak to mawiał Tadeusz Norek: "Głupota to głupota" :D
16
To na co czekasz? Zapieprzaj do stsu :D
0
Powoli, najpierw trzeba się dowiedzieć jak pannie na imię. :D
2
Zajrzałem w Twój profil i co ja widzę?! Jesteś z Radomia jak ja! :D
7
O czym Ty mówisz? :D Od dawna wiadomo, że to LM jest ważniejsza przy Złotej Piłce, zresztą, walić Złotą Piłkę. :D
4
Dąniello11
Ctrf + f i jest :D jaki idol, taki kibic :D
0
Haha! :D Widzę, że też Radom. :D
41
Na papierze to i Ronaldo, Benzema, Bale wygląda mocno. :D
6
Mam nadzieję, że nie :D
4
Sorry, ale muszę: ZUŻYCIA.
Nie denerwuj się tylko. :D
1
I pójść do paki. :D
1
PZPN nie lepszy, niech się pochwalą ile biletów w ogóle nie wprowadzili do sprzedaży.
0
Te hantle co pokazałeś są okropnie wielkie chyba. Koniecznie żeliwne obciążenia!
0
Niestety, nawet jak masz kartę kibica to problem dostać, pojawiają się co chwila jakieś pojedyncze bilety jedynie. Mi udało się wczoraj dorwać 3 miejsca obok siebie. :D
0
Jaki masz sektor? Ja trafiłem 3 obok siebie :D g23
0
Ile potrzebujesz? Co jakiś czas jak otwieram sektory to jedno, dwa miejsca spokojnie idzie wyłapać.