0

Oj, kasy to oni mają :D To prywatna uczelnia :D

0

Ma ktoś pomysł co miałby wozić kierowca na uczelni? Jutro idę na rozmowę na uczelnię gdzie studiuję, potrzebują kierowcy na okres wakacji, ktoś może wie po co? :D

1

Raczej skorzystam z oferty tvp :D

0

No i Celta już nie strzeli zapewne, a tylko to mi zostało na kuponie :/

1

Ale niezbyt ładna ta panienka Fabregasa :D

4

W Polsce nie ma już dobrych drużyn. :D

0

Mi się z nim kojarzy piąteczka :D

0

Wątpie, jeśli nie zdobędzie LM to pewnie nie zdobędzie ZP

2

a ja 50 :D za 2 zł postawione :D

3

Sisto mam nadzieję, że będzie trochę kręcił obrońcami :D

7

O czym mówisz? :D

0

Zapewniam Cię, że walkę Kliczko vs Joshua chciało obejrzeć więcej osób niż to marne KSW

2

Raczej nie, tylko CP i Ipla(choć tego ścierwa nie polecam, na 100% będzie się cięło). Ostatnio na Kliczko - Joshua mieliśmy wykupioną iplę, nawet nie włączyła się transmisja i zostało nam aliez.tv gdzie całą walkę bez jednej ścinki udało się obejrzeć.

0

Nie chce mi się teraz gadać o lewactwie, zakładam, że nim jesteś, tacy też muszą być, trudno. A propo słynnych ludzi głoszących poglądy lewicowe, opłacani, hajs, hajs, hajs.

26

Jak to mawiał Tadeusz Norek: "Głupota to głupota" :D

16

To na co czekasz? Zapieprzaj do stsu :D

0

Powoli, najpierw trzeba się dowiedzieć jak pannie na imię. :D

2

Zajrzałem w Twój profil i co ja widzę?! Jesteś z Radomia jak ja! :D

7

O czym Ty mówisz? :D Od dawna wiadomo, że to LM jest ważniejsza przy Złotej Piłce, zresztą, walić Złotą Piłkę. :D

4

Dąniello11

Ctrf + f i jest :D jaki idol, taki kibic :D

0

Haha! :D Widzę, że też Radom. :D

41

Na papierze to i Ronaldo, Benzema, Bale wygląda mocno. :D

6

Mam nadzieję, że nie :D

4

Sorry, ale muszę: ZUŻYCIA.

Nie denerwuj się tylko. :D

1

I pójść do paki. :D

1

PZPN nie lepszy, niech się pochwalą ile biletów w ogóle nie wprowadzili do sprzedaży.

0

Te hantle co pokazałeś są okropnie wielkie chyba. Koniecznie żeliwne obciążenia!

0

Niestety, nawet jak masz kartę kibica to problem dostać, pojawiają się co chwila jakieś pojedyncze bilety jedynie. Mi udało się wczoraj dorwać 3 miejsca obok siebie. :D

0

Jaki masz sektor? Ja trafiłem 3 obok siebie :D g23

0

Ile potrzebujesz? Co jakiś czas jak otwieram sektory to jedno, dwa miejsca spokojnie idzie wyłapać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?