0

Tak jakby w Lechu czy Legii grały jakieś super talenty :D

0

OGląda ktoś Legię? Jest możliwy BTTS?

0

Bony na święta :D

0

Na Bernabeu nie problem wygrać nawet 0:4 hehe :D

0

To samo co z innymi :)

0

Zapewne tak samo mówiłaś przed meczem z PSG :D To jest piłka, kto wie, może piłkarze Juve dopadnie sraczka podczas meczu? :D

1

Zawsze można strzelić nawet 6 i stracić jedną :)

0

ja puściłem szaleńca jednak, lester, everton, napoli, roma, lazio, nice, real(tak, mam nadzieję, że jeśli jeden mecz nie wejdzie to właśnie ten :D)

0

Panowie, jakiś kuponik godny polecenia ma ktoś użyczyć? :D

2

Goldvod, premium kosztuje 2,50 smsem.

1

0

EMBAPE dał nadzieję! :D

0

Fortuna

0

Ja postawiłem, że Monaco wygra obie połowy :D Kurs 34 skusił :D

0

Obstawiłem, że Monaco wygra obie połowy, kurs 34. Może, może... :D

0

Akurat dzisiaj Gomes nie grał tragicznie, problem w tym, że LE nie ma kogo wprowadzić z tej ławki...

32

Statystycznie co drugi mecz gramy słaby :D Dzisiaj wypada, że zagramy bardzo dobrze :D

51

A ja nie mam gdzieś :D Wolę żeby zagrał i pokazał Realowi to co kiedyś za czasów BVB :D

0

Skąd wziąłeś te 3 mecze dla Neymara? Przecież decyzji brak.

0

Będzie mecz na Goldvod :)

0

U mnie naziemna nie odbiera cholera :( A na telewizji Orange nie ma tego kanału :(

1

Ale mam nadzieję, że mówisz o aktualnej "formie" Szpakowskiego, kiedyś Szpakowski to był bardzo dobry komentator :)

4

Dla mnie najgorszy, nawet gorszy od Żewłakowa, zdecydowanie najgorszy jest Hajto.

1

Goldvod.tv polecam :)

0

A najlepiej zrobi jak zamówi kartę już teraz i spokojnie przyjdzie mu do 10 maja i sobie kupi bilet :D

0

Mam nadzieję, że Real :D

0

To eleven przez ich stronę czy przeglądarkę to trochę lipa, takie zacinki jakieś występują, spowolnienia...

0

Też Wam się zacina stream na Eleven?

0

Pierwszy mecz na kuponie to Espanyol, ciekawe czy nie zrobią mi na złość :D

0

Liverpool ryzyko, Hoffenheim widziałbym remis :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?