Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak jakby w Lechu czy Legii grały jakieś super talenty :D
0
OGląda ktoś Legię? Jest możliwy BTTS?
0
Bony na święta :D
0
Na Bernabeu nie problem wygrać nawet 0:4 hehe :D
0
To samo co z innymi :)
0
Zapewne tak samo mówiłaś przed meczem z PSG :D To jest piłka, kto wie, może piłkarze Juve dopadnie sraczka podczas meczu? :D
1
Zawsze można strzelić nawet 6 i stracić jedną :)
0
ja puściłem szaleńca jednak, lester, everton, napoli, roma, lazio, nice, real(tak, mam nadzieję, że jeśli jeden mecz nie wejdzie to właśnie ten :D)
0
Panowie, jakiś kuponik godny polecenia ma ktoś użyczyć? :D
2
Goldvod, premium kosztuje 2,50 smsem.
1
Buehehehehe, dobre, dobre...
https://i.ytimg.com/vi/c4EXHq1qbv4/hqdefault.jpg
0
EMBAPE dał nadzieję! :D
0
Fortuna
0
Ja postawiłem, że Monaco wygra obie połowy :D Kurs 34 skusił :D
0
Obstawiłem, że Monaco wygra obie połowy, kurs 34. Może, może... :D
0
Akurat dzisiaj Gomes nie grał tragicznie, problem w tym, że LE nie ma kogo wprowadzić z tej ławki...
32
Statystycznie co drugi mecz gramy słaby :D Dzisiaj wypada, że zagramy bardzo dobrze :D
51
A ja nie mam gdzieś :D Wolę żeby zagrał i pokazał Realowi to co kiedyś za czasów BVB :D
0
Skąd wziąłeś te 3 mecze dla Neymara? Przecież decyzji brak.
0
Będzie mecz na Goldvod :)
0
U mnie naziemna nie odbiera cholera :( A na telewizji Orange nie ma tego kanału :(
1
Ale mam nadzieję, że mówisz o aktualnej "formie" Szpakowskiego, kiedyś Szpakowski to był bardzo dobry komentator :)
4
Dla mnie najgorszy, nawet gorszy od Żewłakowa, zdecydowanie najgorszy jest Hajto.
1
Goldvod.tv polecam :)
0
A najlepiej zrobi jak zamówi kartę już teraz i spokojnie przyjdzie mu do 10 maja i sobie kupi bilet :D
0
Mam nadzieję, że Real :D
0
To eleven przez ich stronę czy przeglądarkę to trochę lipa, takie zacinki jakieś występują, spowolnienia...
0
Też Wam się zacina stream na Eleven?
0
Pierwszy mecz na kuponie to Espanyol, ciekawe czy nie zrobią mi na złość :D
0
Liverpool ryzyko, Hoffenheim widziałbym remis :D