0

Hiszpania z Francją remis

#potwierdzoneinfo

2

A ja się cieszę, że jadę do Warszawy na mecz i nie będę słuchał tego wirtuoza :D On nie ma pojęcia o komentowaniu meczów, Borek też zniżył się do jego poziomu. Pośmiać to się można ze Szpaka i jego pomyłek, które z racji wieku robi, ale Hajte powinni wywalić, niech wraca do handlu fajkami :D

0

Byłoby ekstra :)

0

Obejrzę gdzieś na jakiejś stronie serial Zagubieni? Odpadają filiser i alltube niestety cos tam nie działa ;/

0

Gdzie obejrzę serial Lost, oprócz alltube i filiser?

0

Zobacz sobie ostatnie mecze Czarnogóry, nawet nie tylko z Polską, oni wcale tak dużo kartek nie łapią :)

0

Goldvod, sms 2,50, zakładasz konto i śmiga.

0

A masz może pomysł gdzie obejrzę Zagubionych w lepszych warunkach? :D

0

Zaraz mnie szlag trafi :/ Tutaj wszystko pięknie, film jest załadowany a co chwila się ładuje jakby nie był ;/

0

O, faktycznie nie skumałem, podane przez kosiarza alltube mi nie działa, otwiera się player, klikam play, otwierają się reklamy bet, a player znika :D

0

A gdzie obejrzę serial Zagubieni? Nie znam się na tych stronach bo rzadko oglądam filmy a tym bardziej seriale, więc jakbyś znał jakąś byłbym wdzięczny.

0

Strona z serialami filiser.tv jest godna polecenia? Nie wyskoczy mi po obejrzeniu jednego odcinka kupno premium, czy coś takiego?

1

Już Ci odpowiedzieli na temat kompów z allegro. Na kompie z allegro za 3-4 tysiące mialbyś pewnie problem odpalić wiedźmina :D

0

Nawet w 18 :D Znajdź tylko ktoś kto dobrze to ogarnia i bez problemu

1

Stacjonarka spokojnie wystarczy za 2000 :)

0

Byle jaka... Ja kupiłem tracera zestaw bezprzewodowy i myszka jest tragedią. Ma jakieś skoki, masakra.

0

Nie, dałem na Belgię po prostu, ale oni nie dadzą rady strzelić dwóch bramek.

1

Dzięki Belgia za zrypanie kuponu :(

0

Milosz to ktoś z tego forum? :D

0

Razem ze mną straciłaś, nie będzie pizzy :(

0

Ale jaja, Gosport wygrywają, bramka na początku meczu, ciekawe co dalej :D

0

A no niestety, Polacy jak głosowali tak mają :D Na większe kwoty to tylko bet i inne

35

I ter Stegen :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Grałem na bet365, potem jakoś przeszedłem na sts, bo na becie nie można było wpłacić 2 zł na szybko i puścić kuponu. A tym sposobem od 2 zł doszedłem do jakiejś tam kwoty, wypłata i od nowa zabawa :D

80

80 minuta, komentator: "Nie będzie 10 z rzędu ćwierćfinału Ligi Mistrzów"

:D :D :D

0

Te mecze z ostatnimi w tabeli... Często są to wpadki remisowe

0

Ja mam nadzieję, że w niedziele na konto w stsie przyleci 200 zł i będzie akurat na bilet na mecz w czerwcu :D

0

A za ile byś grał? :D

1

Może jest zawodnikiem tej drużyny i drudzy grają na kacu :D Postawiłem to 2,80, do wyjęcia 25, na pizze będzie w razie czego :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?