Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hiszpania z Francją remis
#potwierdzoneinfo
2
A ja się cieszę, że jadę do Warszawy na mecz i nie będę słuchał tego wirtuoza :D On nie ma pojęcia o komentowaniu meczów, Borek też zniżył się do jego poziomu. Pośmiać to się można ze Szpaka i jego pomyłek, które z racji wieku robi, ale Hajte powinni wywalić, niech wraca do handlu fajkami :D
0
Byłoby ekstra :)
0
Obejrzę gdzieś na jakiejś stronie serial Zagubieni? Odpadają filiser i alltube niestety cos tam nie działa ;/
0
Gdzie obejrzę serial Lost, oprócz alltube i filiser?
0
Zobacz sobie ostatnie mecze Czarnogóry, nawet nie tylko z Polską, oni wcale tak dużo kartek nie łapią :)
0
Goldvod, sms 2,50, zakładasz konto i śmiga.
0
A masz może pomysł gdzie obejrzę Zagubionych w lepszych warunkach? :D
0
Zaraz mnie szlag trafi :/ Tutaj wszystko pięknie, film jest załadowany a co chwila się ładuje jakby nie był ;/
0
O, faktycznie nie skumałem, podane przez kosiarza alltube mi nie działa, otwiera się player, klikam play, otwierają się reklamy bet, a player znika :D
0
A gdzie obejrzę serial Zagubieni? Nie znam się na tych stronach bo rzadko oglądam filmy a tym bardziej seriale, więc jakbyś znał jakąś byłbym wdzięczny.
0
Strona z serialami filiser.tv jest godna polecenia? Nie wyskoczy mi po obejrzeniu jednego odcinka kupno premium, czy coś takiego?
1
Już Ci odpowiedzieli na temat kompów z allegro. Na kompie z allegro za 3-4 tysiące mialbyś pewnie problem odpalić wiedźmina :D
0
Nawet w 18 :D Znajdź tylko ktoś kto dobrze to ogarnia i bez problemu
1
Stacjonarka spokojnie wystarczy za 2000 :)
0
Byle jaka... Ja kupiłem tracera zestaw bezprzewodowy i myszka jest tragedią. Ma jakieś skoki, masakra.
0
Nie, dałem na Belgię po prostu, ale oni nie dadzą rady strzelić dwóch bramek.
1
Dzięki Belgia za zrypanie kuponu :(
0
Milosz to ktoś z tego forum? :D
0
Razem ze mną straciłaś, nie będzie pizzy :(
0
Ale jaja, Gosport wygrywają, bramka na początku meczu, ciekawe co dalej :D
0
A no niestety, Polacy jak głosowali tak mają :D Na większe kwoty to tylko bet i inne
35
I ter Stegen :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Grałem na bet365, potem jakoś przeszedłem na sts, bo na becie nie można było wpłacić 2 zł na szybko i puścić kuponu. A tym sposobem od 2 zł doszedłem do jakiejś tam kwoty, wypłata i od nowa zabawa :D
80
80 minuta, komentator: "Nie będzie 10 z rzędu ćwierćfinału Ligi Mistrzów"
:D :D :D
0
Te mecze z ostatnimi w tabeli... Często są to wpadki remisowe
0
Ja mam nadzieję, że w niedziele na konto w stsie przyleci 200 zł i będzie akurat na bilet na mecz w czerwcu :D
0
A za ile byś grał? :D
1
Może jest zawodnikiem tej drużyny i drudzy grają na kacu :D Postawiłem to 2,80, do wyjęcia 25, na pizze będzie w razie czego :D