Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja poczekam, codziennie widzę, że i tak dostaje się jakieś coinsy. Mam już Halilovica trafionego w paczce, podejrzewam, że na początek może być to fajna karta :D I Leona na atak kupiłem
0
Chodzi mi o rynek transferowy, jeśli kupię piłkarza teraz to normalnie będę go miał na PS4? Bo PLKD na YT mówił, że rynek jest Xboksowy?
0
Ogarnął ktoś już Web App Fifa 18?
2
Shakowałem to haha :D Może się uda :D
0
Dostane bana za cytowanie? :D
36
El Jarek @El_Jarek 1 godz.1 godzinę temu
Więcej
xxxx Adan gra lepiej nogami od Keylora. Odechciewa się wszystkiego...
Jak takie posty może wstawiać redaktor jakiegoś serwisu? Redaktorzyna, sorry
0
O jakiej przewadze mówisz? Będziesz mógł już grać online w futa? Nie orientujesz się może czy jeśli będę zaglądał na tą stronkę częściej to może jakieś paczki się dostaje? :P Bo na telefonie jak wchodziłem przy 17 stce to nigdy się nie dostawało, a tę stronkę pierwszy raz dzisiaj ogarnąłem
0
PS4, najlepszy w paczce to Diaz, 80 overall :D
0
Ja dostałem Halilovica w paczce, myślę, że na początek może być całkiem spoko :D A do wypożyczenia wybrałem Pogbe :D
2
Zalogowałem się na aplikacje FUT 18 i od razu aż miło, dostałem stroje niebieskie Barcelony. :D
0
Teraz na stronie EA:
21 września (GMT) – Udostępniamy aplikację FUT 18 Web App. Jeśli spełniasz warunki wcześniejszego korzystania z aplikacji, właśnie w tym dniu możesz zacząć handlować na rynku transferowym.
0
Nie widzę tego w sklepie googli, wiesz jak to pobrać? :D
0
Fifa 18 companion wyszło już? Ktoś się orientuje o której?
0
Ktoś wie kiedy ostatnio jakiś Anglik grał w lidze hiszpańskiej?
0
To z tym różnym jest bardzo ciekawe
37
Właśnie wszedł mi kupon, za 2 zł wygrałem całe 5! Gram nowym systemem, ciekawe na ilu skończę :D
0
W KSW ale walka byłaby na zasadzie boksu, ale to i tak tylko jakieś dalekie plany, teraz walka za granicą a na wiosne duża walka u nas, podejrzewam bój o pas ME, Chisora/Whyte.
0
Nie kupuj tego jeśli nie chcesz mieć zablokowanego ps'a.
0
Czasami możesz trafić jak ja, używane PS4 za 500 zł, do tego Fifa 230, całość 730. :D
0
Zaoczne wadą jest to, że masz soboty i niedziele zawalone, ktoś chce wyjść a Ty:"niee, jutro o 8 mam zajęcia", ja teraz idę na dzienną magisterkę, licencjat miałem zaoczny. No i wiadomo, na zaocznych dużooo mniej się nauczysz.
3
No jasne, że tak. Chodzi mi o to, że głosowanie jednak nie było dobrym wyborem, a taki mecz z przyjemnością sie obejrzy i mam nadzieję, że Bayern wygra :D
2
Nie wiem czy było ale w programie tvp1, 27 września figuruje już mecz Bayernu z PSG :D
1
No i dobrze, nic Ci do tego :D
0
bez ryzyka nie ma zabawy, zostawiaj!
0
Ja też czekam, mam nadzieję, że puszczą na YT :D
0
Chcę sprzedać, może ktoś potrzebuje :D
To jest taka jak u nas w intersporcie po ponad 200 zł chodzą z tego co wiem.
0
Koszulka Barcelony, rozmiar M, nowa, 150 zł(zapewne jakaś tam replika, dobrze wykonana), ktoś reflektuje?
0
No to też, ale to jest właśnie Fifa, za co ja lubimy :D
1
Cała Fifa :D wystarczy spojrzeć na overall Ramosa :D
0
Zawsze możesz oddać przecież, masz na to 10 czy tam 14 dni.