Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś coś wie o tym, że Orange TV ma jutro odblokować kanały C+ Sport? I czy tylko kablowe czy satelitarne też?
0
Gdzie to pisze? :D Jestem ciekawy czy u mnie tez odblokują, nie mam kablowej TV tylko normalnie przez talerz, a ostatnio jak odblokowali Eleven dotyczyło tylko tv kablowej
0
No na pewno, życzę mu nokautu od AJ.
0
Tego pana już chyba nikt nie bierze na poważnie, ale mam nadzieję, że wróci i Joshua go znokautuje elegancko.
1
A nie pomyślałeś wielce mądry człowieku, że chodzi o dokładną datę rozpoczęcia i zakończenia?
1
Czy tylko ja mam dzisiaj takie opóźnienie w kwalifikacjach do mistrzostw fut? tragedia, niby zielone kreski a opóźnienie jak cholera
1
To ewentualnie licznik wejść w danym dniu :D
0
Może czat dla użytkowników mających konto jakoś dłużej? :D Taki SB jak w niektórych grach, forach jest.
0
Ja np. w Fife 17 na serwery absolutnie nie narzekałem
0
Bo PES taki wspaniały? :D Czy po prostu nie spodobała Ci się 17 stka?
0
Ok, ale w sumie i tak nie będę go sprzedawał bo zbyt dużo daje mi bramek :D
0
A to dlaczego akurat za tydzień ma być najdroższy?
0
Pytanie do znawców FUT, kiedy np. taki Gabriel Jesus będzie tani jak barszcz? Teraz jest wart 60k, pytam bo trafiłem go, gram nim i jest naprawdę kozak ale ciekawi mnie kiedy będzie tani, powiedzmy te 4-5k :D
0
Nie :D
0
Aż sobie walne drafta. :D
0
Srebry zawodnik z M. Victory sprzedany za 10k, niezle jaja :D
0
Ile można zarobić na takim zawodniku z ligi japońskiej albo australilskiej?
0
Klikam głosuj i nic się nie dzieje, co jest grane?
0
No, czyli powoli to zmieniają, w sumie dobrze.
1
Karta kibica teraz kosztuje 1 zł, z czego potem 99 groszy jest oddawane. Do tej pory w przedsprzedaży mogłeś kupić 1 bilet na jedną kartę, ale maks. 10. Czyli mogłeś kupić 10 biletów, ale reszta osób dla której kupujesz też musi mieć kartę.
0
Każdy poniedziałek, 2 w nocy
0
Tomaszewski to niech jedzie kibicować Niemcom na MŚ.
0
Weź idź na spacer jakiś i do komputera już nie wracaj :D Ani nie otwieraj internetu na smartfonach!
0
Głupota to głupota :D
0
https://i.ytimg.com/vi/NcNahRRZGPY/maxresdefault.jpg
Ja zawsze rozumuje przez te strzałki D:
6
Janusze jakby zobaczyli to by powiedzieli "podróba, przecież Messi to 10!" :D
0
Jak trafisz kogoś z OTW, a potem ten zawodnik dostanie kartę InForm, to karta OTW podwyższa staty do takich jakie ma na IF.
1
Nie do końca tak jest, niektóre rzeczy są lepsze w pesie jeśli chodzi o rozgrywkę, niektóre w fifie, proste.
0
Ja miałem dzisiaj taki draft :D Graj lepiej w Squad Battles, też poczciwe nagrody, mniej meczów, mniej nerwów :D
0
Czy orientuje się ktoś jeśli studiowałem licencjat na innej uczelni, czy teraz na magisterce mogę złożyć wniosek o stypendium naukowe jeśli tam miałem dobrą średnią? Czy inna uczelnia jest do tego przeszkodą?