0

Ktoś coś wie o tym, że Orange TV ma jutro odblokować kanały C+ Sport? I czy tylko kablowe czy satelitarne też?

0

Gdzie to pisze? :D Jestem ciekawy czy u mnie tez odblokują, nie mam kablowej TV tylko normalnie przez talerz, a ostatnio jak odblokowali Eleven dotyczyło tylko tv kablowej

0

No na pewno, życzę mu nokautu od AJ.

0

Tego pana już chyba nikt nie bierze na poważnie, ale mam nadzieję, że wróci i Joshua go znokautuje elegancko.

1

A nie pomyślałeś wielce mądry człowieku, że chodzi o dokładną datę rozpoczęcia i zakończenia?

1

Czy tylko ja mam dzisiaj takie opóźnienie w kwalifikacjach do mistrzostw fut? tragedia, niby zielone kreski a opóźnienie jak cholera

1

To ewentualnie licznik wejść w danym dniu :D

0

Może czat dla użytkowników mających konto jakoś dłużej? :D Taki SB jak w niektórych grach, forach jest.

0

Ja np. w Fife 17 na serwery absolutnie nie narzekałem

0

Bo PES taki wspaniały? :D Czy po prostu nie spodobała Ci się 17 stka?

0

Ok, ale w sumie i tak nie będę go sprzedawał bo zbyt dużo daje mi bramek :D

0

A to dlaczego akurat za tydzień ma być najdroższy?

0

Pytanie do znawców FUT, kiedy np. taki Gabriel Jesus będzie tani jak barszcz? Teraz jest wart 60k, pytam bo trafiłem go, gram nim i jest naprawdę kozak ale ciekawi mnie kiedy będzie tani, powiedzmy te 4-5k :D

0

Nie :D

0

Aż sobie walne drafta. :D

0

Srebry zawodnik z M. Victory sprzedany za 10k, niezle jaja :D

0

Ile można zarobić na takim zawodniku z ligi japońskiej albo australilskiej?

0

Klikam głosuj i nic się nie dzieje, co jest grane?

0

No, czyli powoli to zmieniają, w sumie dobrze.

1

Karta kibica teraz kosztuje 1 zł, z czego potem 99 groszy jest oddawane. Do tej pory w przedsprzedaży mogłeś kupić 1 bilet na jedną kartę, ale maks. 10. Czyli mogłeś kupić 10 biletów, ale reszta osób dla której kupujesz też musi mieć kartę.

0

Każdy poniedziałek, 2 w nocy

0

Tomaszewski to niech jedzie kibicować Niemcom na MŚ.

0

Weź idź na spacer jakiś i do komputera już nie wracaj :D Ani nie otwieraj internetu na smartfonach!

0

Głupota to głupota :D

0

https://i.ytimg.com/vi/NcNahRRZGPY/maxresdefault.jpg

Ja zawsze rozumuje przez te strzałki D:

6

Janusze jakby zobaczyli to by powiedzieli "podróba, przecież Messi to 10!" :D

0

Jak trafisz kogoś z OTW, a potem ten zawodnik dostanie kartę InForm, to karta OTW podwyższa staty do takich jakie ma na IF.

1

Nie do końca tak jest, niektóre rzeczy są lepsze w pesie jeśli chodzi o rozgrywkę, niektóre w fifie, proste.

0

Ja miałem dzisiaj taki draft :D Graj lepiej w Squad Battles, też poczciwe nagrody, mniej meczów, mniej nerwów :D

0

Czy orientuje się ktoś jeśli studiowałem licencjat na innej uczelni, czy teraz na magisterce mogę złożyć wniosek o stypendium naukowe jeśli tam miałem dobrą średnią? Czy inna uczelnia jest do tego przeszkodą?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?