1

Następna walka to już główna walka wieczoru, czyli przed 23 powinno się zacząć.

0

2:2, hmmm... :D

0

Jest dopiero koniec 1 połowy :D Przecież ona na luzie jeszcze może przegrać, a co dopiero zremisować :D

1

Czasami w nerwach jak ktoś ostro wjedzie tak się powie, ale przecież wczoraj zero nerwów, bo się potem śmiali :D

0

Mam już od jakiegoś czasu problem z wejściami USB na płycie głównej, otóż zestaw bezprzewodowy podpinam i coś jest nie tak, bo zacina albo myszkę, albo klawiaturę, podpinam pendrive'a - przerzucam plik 12 gb i bez problem się to zrobi. Klawiatura i mysz są nowe, sprawdzane na wejściach z przodu i działa wszystko, są jakieś sterowniki specjalne do urządzeń bezprzewodowych czy co?

1

A widzisz, to warto sobie przypomnieć co bylo ciekawego w styczniu :D

0

Dzisiaj paczek za nagrody miesięczne to się chyba nie opłaca otwierać, nie? Tragiczna drużyna tygodnia :D

0

Orientuje się ktoś jak to teraz jest z kupnem biletów? Czy na moją kartę kibica może kupić sobie bilet moja siostra cioteczna?

0

Wg wiki tak, no ale to chora osoba przecież.

0

Google nie boli :D

Jyoti Amge (ur. 16 grudnia 1993) – Hinduska, mieszkanka Nagpur, najniższa kobieta świata według Limca Book of Records oraz Księgi rekordów Guinessa, do której została wpisana 1 lutego 2011. Ma zaledwie 62,8 cm wzrostu, waży 5,250 kg. Cierpi na achondroplazję

0

Szkoda, że kibice obu klubów z Krakowa to pajace :D

1

Jeszcze chyba tylko zdjęcie i wsio, ja pamiętam, że właśnie po zdjęcie się wracałem :D

2

A może po to jest ta wolna niedziela, że taka kasjerka, która ma wolne w środę i czwartek np, każdy jej znajomy, członek rodziny wtedy pracuje i co? W niedzielę mogą się spotkać, wyjść gdzieś itd. Ale gdzie tam, trzeba po Twojemu iść sobie po kościele do sklepu dla zasady, chociaż wątpię, że do kościoła chodzisz :D

0

Biała wersja to jest Team of the group stage, czyli specjalne karty z fazy grupowej ligi mistrzów, a update to chyba jakoś w lutym

0

Nie wiesz jak to jest? :D Ekupony wejdą, potem za hajs będzie ten przeklęty jeden mecz :D

0

Grałem Oblakiem, mi np. lepiej bronił Ter Stegen, potem wpadł mi IF Asenjo i teraz on broni, ale żałuję, że sprzedałem Ter Stegena(IF niewymienny), poczekam chyba na ten update i kupię znowu Niemca, albo kupię jego białą wersję, ale jest sporo droższa. Ter Stegen broni ekstra sytuacje sam na sam, czy strzały po ziemi przez to, że ma skilla wpisanego "broni nogami". Sam na sam broni o wiele lepiej niż Courtis, którego mam w drugim składzie :D

0

To ja chyba tylko srebro 1, jedno fut champions odpuszczone i jeszcze jedno grane z kolegami po % więc nawet srebra 1 nie było :D

0

To i tygodniowe i miesięczne wypadna w czwartek?

0

Kiedy będą nagrody miesięczne za fut champions za styczeń? Jest na to jakaś stała data?

0

Ale masz? Czy tak sobie piszesz? :D

0

Czy jest tu ktoś posiadaczem kaukaza? :D I chciałby się pochwalić fotami? :D

0

Remis :D

0

a no właśnie i to jest ten problem ;p wypożyczenie laptopa jakby się dało to by była dobra opcja :D

0

Ja starego kompa miałem tak, nowy już leży na wolnej przestrzeni :D

0

A co do tego miesiąca, to najgorsze to, że tyle bez kompa by się było... Telefon jednak nie to samo :P

0

Wiesz, jeśli zlecialby miesiąc ale przysłal nową plyte glowną to ok :) A karta to gigabyte gtx 1060 g1 6 gb

0

Tzn. wiesz, koleś na pewno nie robiłby problemu, gdyby znalazł ten błąd u siebie, a u niego niby działało, dlatego ma przyjechać do mnie i pokażę mu u siebie o co kaman i wtedy niech to dokładnie opiszę i niech wysyła do moreli, bo gwarancja jest sprzedawcy więc wiesz, ogólnie kupowałem ten komputer w sklepie, który współpracuje z morele.net

Ja raczej kolesiowi nie dam spokoju heh, komputer za taką cenę, że musi wszystko chodzić cacy ;p

0

Od 23 grudnia, na początku wszystko podpinalem z przodu, dopiero oststnio zobaczyłem że coś jest nie tak, zwrócić chyba już nie można i zamówić inna niestety

0

Nie, składany.

0

Na obudowie działa wszystko tak jak powinno i nie ma się do czego doczepić, z tyłu na pewno jedno wejście działa źle, reszta raz na 3-4h coś się zawiesi... Był już w serwisie i koleś mówił, że działa wszystko i nie warto wysyłać bo oni sprawdzą napięcie itd, i jeśli będzie działało to odeślą, ma przyjechać do mnie i że jak zobaczy dokładnie co się dzieje, w ktorym momencie to może coś ogarnie. Sterowniki są najnowsze...

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?