Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zastanawia mnie dlaczego wcześniej tego nie widziałem, w ustawieniach gry mam normalnie włączone maksymalne 60 fps, a nigdy synchronizacji nie ruszałem.
0
W grze niby ustalam, że maks 60 fps, tyle co monitor daje radę. No ale jednak dużo lepiej się gra z tą synchronizacją.
0
Panie i Panowie, synchronizacja pionowa w ustawieniach gry to podstawa? ostatnio zauważyłem w Fortnite że mi obraz dziwnie się "drze", po włączeniu synchronizacji wszystko ustało, wcześniej nie miałem tego problemu, nie wiem czy to samo nagle się wyłączyło, czy co :D
2
Wypłacaj, nie zastanawiaj się
3
Pewnie i tak skończycie na galerii handlowej :D
0
Jakiś dobry modulator głosu do TS3? Łatwy w obsłudze, ktoś poleci?
0
https://zapodaj.net/285a0d27646dc.jpg.html
Czy jest ktoś to ogarnia to i może powiedzieć czy wszystko w normie?
0
Polecicie jakąś stronkę żeby zobaczyć ile meczów w sezonie zagrał Szczęsny a ile Buffon w Juve?
Chyba, że ktoś mi zapoda taką informację, z góry dziękuję :D
1
Jakbyś jeszcze była z Radomia, bueheh :D
0
Zapewne ta odpowiedź miała być do mnie, to już nawet nie można podpytać zanim pójdę do serwisu, ok :D A w serwisach już nie raz widziałem kasztanów wiedzących mniej o komputerach niż niejeden "ogórek" z internetu.
4
Akurat w komputerze są charakterystyczne dźwięki koleżko, w samochodzie tak samo, osłabiają mnie tacy ludzie, którzy nie wiedzą, że nie ma w słowniku czegoś takiego jak "słabią".
0
Jest tu jakiś informatyk ogarnięty? Co jakiś czas mam taki dźwięk dziwny w kompie, mam nawet nagrany, może ktoś powie czy to zasilacz? :D
0
Jedynie w czym Joshua jest lepszy od Wildera to właśnie zarobki :D Śmieszą mnie posty o brutalnej sile Joshuy i jeszcze lepszej technice.
0
Ludzie nie rozumieją o kogo tu chodzi, naczytali się o tych złych i myślą że to ich święto, no ale co zrobisz :D
1
Idź do polityki, nadasz się :D
1
Daj mi 100k po znajomości na De Bruyne :D
0
Wszystko na razie wchodzi, ale już po kuponie, Valencia nie wygrała :D
0
U mnie to co napisałem, Sevilla, Eibar wygrana i Lech :D
0
Mógł strzelić, mam na kuponie, że obie strzelą i Valencia wygra :D
0
Posłuchałem się rad kolegi, żeby pograć w 4 i mega mi się podoba, mam trochę zaległości w grach ogólnie bo dopiero teraz mam kompa, który daje radę pociagnąć takie gry :p Ale być może sprawdzę i 3, ta nowa edycja - 5, jak oglądałem gameplaye to jakoś taka dziwna się wydaje :D
0
Właśnie udało mi się znaleźć :D
0
Grał ktoś może w far cry 4 i wie jak otworzyć plecak? Nie wiem czy to błąd u mnie czy co, że w ogóle nie mam takiej opcji?
0
Tak było kiedyś, teraz nazywanie Olimpiadą jest w porządku.
0
Czy ktoś się orientuje, przyszedł mi pit 11 na małą kwotę, dorabianie studenckie itd, nadal jest to, że do 200 zł nie trzeba go Rozliczać?
0
Mi działał do 15, wow :D
2
No to ładną player.pl dał zachętę na kupno pakietu, od 15 minuty nie działa mecz...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dobra, dziala :D Dzisiaj po meczu od razu anuluj :D
0
A jest tam opcja anuluj już? Bo ja z iplą miałem ciężkie dymy, że wziąłem na okres próbny a opcji anuluj nie było i trzeba było wydzwaniać do tych idiotów.
0
Czyli lepiej już jutro niż czekać pod koniec ;D