0

Ewentualnie małe półeczki zamontować w pokoju, no cóż, albo większe biurko :D Jak kupię to będę się głowił :D

0

Czy ma ktoś może głośniki Logitech Z333 i może mi powiedzieć, czy głośniki mają możliwość powieszenia na ścianie?

3

Głupia czerwona kartka zrobiła swoje chyba, co?

0

Dzisiaj Polsat ogłosił, że oprócz Haye'a pokazują i GGG :D

0

Patrzyłem i program TVP Sport i też nie ma :D Ja też będę czuwał ale niestety nie tutaj :D

1

Czy ktoś z obecnych interesujących się boksem wie kto pokazuje walkę Gołowkina w sobotę? Bo na Polsacie nic takiego nie widze, pokazują Haye'a a potem nic.

2

Polecam kanał A. Kostyry na YT. :D

0

Dawno nie grałem w FUT, paczki za SB nadal są o 1? Czy jakoś po zmianie czasu jest inaczej?

0

Ciekawe ile ten dodatek będzie kosztował :D

0

Najlepsze było jak biegł Kimmich w sytuacji gdzie strzelił gola, a Szpaku "Muller, ależ gol!" cośtakiego :D

0

Panie i Panowie, co rozumiecie przez instrumenty prawne dotyczące przestępczości? :D

0

Zapraszam dalej, chodzi raczej o konstrukcje grilla, nie o smażenie :D

0

Jest tu jakiś znawca grilli? :D Mam pytanie na priwa :D

0

A Ty serio mieszkasz w LA? :D Tam to dopiero są walki :D

1

Piękna walka Adamka, widziana na żywo :D

0

Mnie to zamurowało, że on miał 28 lat, masakra.

P.S Widzę w zainteresowaniach boks, interesuje Cię jutrzejsze PBN?

0

Tenis to jest jakiś dziwny, na rozpiskach w punktach jest jedna godzina, a czasami zaczyna się całkowicie o innej porze.

1

W jakimś stopniu pewnie tak, poprzez resocjalizację, ale ogolnie mi chodzi czy policja jest np. organizacją samorządową?

0

Takie szybkie pytanko, organizacją samorządową zwalczającą przestępczość będzie zakład karny, policja?

0

Czy orientuje się ktoś może czy jak pójdę do salonu New Balance, gdzie nie ma danego rozmiaru buta, mogą zamówić tak żeby przyszedł but, wtedy przymierzam i kupuje? Nie chce mi się bawić w zamawianie przez internet i w razie czego zwrot przez wysyłki itd.

1

Są jakieś stronki gdzie można zamówić buty i w razie czego zwrot jest za darmo?

1

Ja mam piękny przepis na sos czosnkowy i ten czerwony, wychodzą dokładnie jak z pizzeri :D

0

Ale zauważ, że kładł 41 letniego bodajże Kliczkę, jeśli dobrze pamiętam, a to, że prawda inna to wystarczy poczytać sobie pare artykułów, poszukałbym Ci ale zalatany jestem dzisiaj przy domu i tylko z doskoku.

0

Żaden fanboy, uważam, że taki Witek Kliczko obu ich by ułożył. Wildera lubię i tyle :D

0

Wolę Wildera, Joshua był pompowany jako taki kulturalny gość jak bracia Kliczko, a prawda jest zupełnie inna, no i oprócz tego nie lubię tego zachwytu nad nim, interesuję się boksem i wszyscy go za bardzo przeceniają.

0

Cały dzień na to już czekam :D Chciałbym żeby wygrał Parker ale jednak rozum mówi, że Joshua :D

0

Załosny typek :D I jego "XD" na twitterze, czy nawet w tym liście :D

0

Jak można kupować takie rzeczy to nie wiem :D

0

Płynne 60 klatek bez problemu, dopiero pojawiło się to od niedawna. Wcześniej nie miałem tego rwania, jak ustawię wszystko na maksa, to nawet jest i wiecej fpsów bo 120 ale co z tego jak monitor nie pociagnie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?