0

Niby spoko ale i tak wolę moja rozwalona z3 niż takiego samsunga, który podziała tak jak powinien z pół roku :v

0

Kiedyś płaciłem abonament też 30 zł i dostawałem telefon, teraz ze strony Orange wynika, że oprócz abonamentu dochodzą jeszcze raty za telefon.

0

Czy ktoś się orientuje czy jest jakaś szansa, że Orange przy przedłużeniu umowy da jakiś telefon jak to było kiedyś? Niedługo kończy mi się umowa, a zawsze trochę by zostało jakbym nie musiał kupować normalnie w sklepie :D

0

Pełna zgoda, kiedyś tego nie było, stąd walki Gołota Bowe, Tyson Lewis i tak dalej, i tak dalej.

0

Pewnie na olx zaznaczyłeś promowanie, w prawym dolnym rogu kliknij coś w stylu "bez promowania" i będzie ok.

0

Na olx np. w usługach nie możesz mieć dwóch ogłoszeń za free, ale chyba jak coś sprzedajesz to możesz normalnie za friko po kilka ogłoszeń na raz :D

0

Nie chodzi mi o ofertę 50 mln, tylko po prostu o to, że nie chcą go puścić na takiego świra jakim jest Wilder bo AJ w Anglii to kura znosząca złote jaja, wolą poczekać aż Wilder się zestarzeje, zejdzie z formą w dół. Wyobraź sobie, że Wilder trafia AJ tak jak Kliczko, myślisz, że odpuściłby jak Ukrainiec? Każdy go ogląda występy Wildera wie, że jak trafi to dostaje szaleju i nie ma mowy żeby odpuścił :D

1

Ulala, a ja Wilder :D Ten Twój AJ coś nie chce walki póki co :D

1

Usyk i Wach, Wach musi raz trafić i posłać tego leszcza na deski i po robocie, strasznie go nie lubię, z kim by się nie bił to jestem zawsze za jego przeciwnikiem.

6

A 10 rat też za dużo by wychodziło? Straszna wizja spłacać telewizor 4 lata mimo wszystko.

0

Jakieś pewniaczki na dzisiaj? :D

0

Wolałbym 40 letniego Suareza w sumie niż kogoś z tej listy :D

0

w sumie dobra opcja jak ktoś chce pograć tylko z kumplami jak przyjdą :D

0

Te fify 19 na allegro, z napisem "konto origin na właśność" za 20 zł to jest jakiś fejk? chciałbym kupić fifę żeby zagrać raz w tygodniu, czy jak kupię to "konto" to będę mógł grać w fifę online?

1

Nie słuchaj i bierz I5, sam mam ten, który jest w Twoim zestawie i jest nie do zajechania :)

0

Ronaldinho, Suarez(pewnie jako jeden z nielicznych tak dam :D), de Bruyne, Raul, Xavi, Zidane, Robben, Pique, Casillas, Guardiola.

0

Ronaldo, Gerrard, Nesta, Kahn :D

1

Postanowilem skończyć z fifą, dlatego nie wchodzę :D

0

Podobno wyszedł jakiś patch do fify poprawiający gameplay? Coś zmienili widocznego?

0

W demie było w ogóle inne przyjmowanie piłki, trzeba było trochę pomyśleć nad rozgrywaniem piłki, w pełnej wersji standardowo klepka rozwala każdą obronę, przyjęcie zawsze praktycznie świetne, 3 podania, sam na sam i dziękuje, brameczka.

0

Ja to nie wiem, wszyscy demo chwalili, ja też, przyszła oficjalna gra, bylo dobrze, nagle coś strzeliło i zrobiła się 18 stka z 19 stki, ja konsolę sprzedałem, fifę sprzedaję, czas z tym kończyć :D Kupię sobie na PC kiedyś fifę jak będzie jakaś widoczna zmiana :D

1

Dzięki, widzisz, nawet miałem ten program CPU-Z Aorus :D

0

Jest jakaś możliwość sprawdzenia jaką mam pamięć ram w komputerze dokładnie? Model, firma, bez rozkręcania komputera?

0

Żadna niestety

0

W sumie uruchomiłem od nowa BitTorrent i jest ok, może to faktycznie ten norton coś zakłóca

0

Mam nortona.

0

Możliwe żeby przez ściąganie z torrentów, czyli non stop działanie dysku myszka tak czasami zacinała?

0

to byś oszalał :D studia dzienne?

0

no 10k jakby Ci weszlo za 2 zł... a ile masz lat? bo to też radość zależy od wieku, jak jesteś młody to 10k to byś oszalał, jak ja :D

1

jakąś tam szanse masz... z 5% :D

aż dodałem sobie ten kupon do zakładek, jutro zajrzę z ciekawości :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?