Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niby spoko ale i tak wolę moja rozwalona z3 niż takiego samsunga, który podziała tak jak powinien z pół roku :v
0
Kiedyś płaciłem abonament też 30 zł i dostawałem telefon, teraz ze strony Orange wynika, że oprócz abonamentu dochodzą jeszcze raty za telefon.
0
Czy ktoś się orientuje czy jest jakaś szansa, że Orange przy przedłużeniu umowy da jakiś telefon jak to było kiedyś? Niedługo kończy mi się umowa, a zawsze trochę by zostało jakbym nie musiał kupować normalnie w sklepie :D
0
Pełna zgoda, kiedyś tego nie było, stąd walki Gołota Bowe, Tyson Lewis i tak dalej, i tak dalej.
0
Pewnie na olx zaznaczyłeś promowanie, w prawym dolnym rogu kliknij coś w stylu "bez promowania" i będzie ok.
0
Na olx np. w usługach nie możesz mieć dwóch ogłoszeń za free, ale chyba jak coś sprzedajesz to możesz normalnie za friko po kilka ogłoszeń na raz :D
0
Nie chodzi mi o ofertę 50 mln, tylko po prostu o to, że nie chcą go puścić na takiego świra jakim jest Wilder bo AJ w Anglii to kura znosząca złote jaja, wolą poczekać aż Wilder się zestarzeje, zejdzie z formą w dół. Wyobraź sobie, że Wilder trafia AJ tak jak Kliczko, myślisz, że odpuściłby jak Ukrainiec? Każdy go ogląda występy Wildera wie, że jak trafi to dostaje szaleju i nie ma mowy żeby odpuścił :D
1
Ulala, a ja Wilder :D Ten Twój AJ coś nie chce walki póki co :D
1
Usyk i Wach, Wach musi raz trafić i posłać tego leszcza na deski i po robocie, strasznie go nie lubię, z kim by się nie bił to jestem zawsze za jego przeciwnikiem.
6
A 10 rat też za dużo by wychodziło? Straszna wizja spłacać telewizor 4 lata mimo wszystko.
0
Jakieś pewniaczki na dzisiaj? :D
0
Wolałbym 40 letniego Suareza w sumie niż kogoś z tej listy :D
0
w sumie dobra opcja jak ktoś chce pograć tylko z kumplami jak przyjdą :D
0
Te fify 19 na allegro, z napisem "konto origin na właśność" za 20 zł to jest jakiś fejk? chciałbym kupić fifę żeby zagrać raz w tygodniu, czy jak kupię to "konto" to będę mógł grać w fifę online?
1
Nie słuchaj i bierz I5, sam mam ten, który jest w Twoim zestawie i jest nie do zajechania :)
0
Ronaldinho, Suarez(pewnie jako jeden z nielicznych tak dam :D), de Bruyne, Raul, Xavi, Zidane, Robben, Pique, Casillas, Guardiola.
0
Ronaldo, Gerrard, Nesta, Kahn :D
1
Postanowilem skończyć z fifą, dlatego nie wchodzę :D
0
Podobno wyszedł jakiś patch do fify poprawiający gameplay? Coś zmienili widocznego?
0
W demie było w ogóle inne przyjmowanie piłki, trzeba było trochę pomyśleć nad rozgrywaniem piłki, w pełnej wersji standardowo klepka rozwala każdą obronę, przyjęcie zawsze praktycznie świetne, 3 podania, sam na sam i dziękuje, brameczka.
0
Ja to nie wiem, wszyscy demo chwalili, ja też, przyszła oficjalna gra, bylo dobrze, nagle coś strzeliło i zrobiła się 18 stka z 19 stki, ja konsolę sprzedałem, fifę sprzedaję, czas z tym kończyć :D Kupię sobie na PC kiedyś fifę jak będzie jakaś widoczna zmiana :D
1
Dzięki, widzisz, nawet miałem ten program CPU-Z Aorus :D
0
Jest jakaś możliwość sprawdzenia jaką mam pamięć ram w komputerze dokładnie? Model, firma, bez rozkręcania komputera?
0
Żadna niestety
0
W sumie uruchomiłem od nowa BitTorrent i jest ok, może to faktycznie ten norton coś zakłóca
0
Mam nortona.
0
Możliwe żeby przez ściąganie z torrentów, czyli non stop działanie dysku myszka tak czasami zacinała?
0
to byś oszalał :D studia dzienne?
0
no 10k jakby Ci weszlo za 2 zł... a ile masz lat? bo to też radość zależy od wieku, jak jesteś młody to 10k to byś oszalał, jak ja :D
1
jakąś tam szanse masz... z 5% :D
aż dodałem sobie ten kupon do zakładek, jutro zajrzę z ciekawości :D