1

Sporo piszę, nic na nią nie wylewam, np teraz tak, o po prostu 3 przyciski wciskam i albo się tragicznie mocno wciskają, albo mają problem wrócić :D A klawiatura logitecha, też koło stówki wydane, przeczyściłem wszystko i nie pomogło ;/

1

https://www.lidl.pl/pl/Asortyment.htm?articleId=35682

Jak myślicie, może być to cokolwiek warte? Mam dosyć klawiatur tych zwykłych bo mi wytrzymują maks rok, a w tych mechanicznych można chyba pojedyncze przyciski wymieniać, kwestia tylko jak z jakością, mam sporo produktów tego silvercresta i nie narzekam, ale do kompa jeszcze niczego od nich nie nabyłem :D

2

Ja zawsze w wigilię wjeżdżam z 2 talerzami barszczu z uszkami, potem 2 talerze grzybowego, kawałeczek ciasta, może śledzik, a na pasterkę to ledwo co sie idzie z przejedzenia :D

7

U nas ostatnio na uczelni otworzyli nowy bufer, jak zobaczyłem, że proponują barszcz z uszkami to wleciałem jak Janusz do biedry :D

2

Ale bidny ten mecz na szczycie :D

1

Salah(zostaje 50k), aguero, też zostaje 50k :D i troszkę by brakowało do Kevina De Bruyne, a on akurat kozak w fifie :D

0

Owca? Lama?

1

Karol, to Ty? :D

0

Oprócz tego, że jest mega kolejka do zrobienia własnej puszki to nie ma nic ciekawego :D

0

Ja już sprzedałem i PS4 i Fifę, ale tak z ciekawości, jakiś pojedynczy piłkarz warty 300k? Podaj przykład :D

0

A pomyśl kogo byś mógł kupić za te 300k, na tym etapie gry nie warto kupować takich paczek :D

1

Czy jeśli koledze dam hasło do ipli to czy będzie mógł oglądać mecz w tym samym momencie czy ja, czy kogos z nas wywali?

1


Cristiano da Silva to pomocnik japońskiego Kashiwa Reysol. W ostatnim meczu Brazylijczyk dokonał niebywałej sztuki - skompletował hat-tricka z rzutów wolnych.

Bodajże 2 lata temu

0

A mi w końcu zabrakło bramki w meczu sevilli :D

0

Nie no, coś tam jeszcze było na kuponie w meczu City i nasz, to zostały 2 ;/

0

A miałem grać na sevillę, zachciało mi się over 2,5 ;/

1

JEst i gol, ale co z tego u mnie jak Sevilla Valencia mam 2,5+ :D

1

Teraz mieli sytuację, ja też mam na kuponie ich :D

0

Poproszę jeszcze dwie brameczki w meczu Sevilli! :D

0

A no widzisz jak to jest, jednym smakuje bardzo, drugim wręcz odwrotnie :D Ja mam tak z barszczem ukraińskim, nienawidzę strasznie, a ludzie tak go wychwalają :D

0

Dobre info z góry mam!

1

Pikantniejszy bez bekonu jest, szkoda :D

1

Chyba jakiegoś słowa zapomniałeś dodać do postu :D

1

Że niby taki dobry? :D

1

Pytanie do odwiedzających McDonalda, cenę drwala zna ktoś? :D

0

S8, on za dwa lata i tak będzie działał ekstra więc nie ma sensu dodatkowy rok się męczyć :D

0

Polecam plus 2,5 bramki

0

Strzelam że Atletico i Liverpool nie siadzie, niestety. Sam chciałem postawić to Atletico tak samo jak Ty ale jakiś znak z góry dostałem :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zgadza się, drugi raz przed chwilą pomyliło mi posty, nie wiem o co biega ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?