Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sporo piszę, nic na nią nie wylewam, np teraz tak, o po prostu 3 przyciski wciskam i albo się tragicznie mocno wciskają, albo mają problem wrócić :D A klawiatura logitecha, też koło stówki wydane, przeczyściłem wszystko i nie pomogło ;/
1
https://www.lidl.pl/pl/Asortyment.htm?articleId=35682
Jak myślicie, może być to cokolwiek warte? Mam dosyć klawiatur tych zwykłych bo mi wytrzymują maks rok, a w tych mechanicznych można chyba pojedyncze przyciski wymieniać, kwestia tylko jak z jakością, mam sporo produktów tego silvercresta i nie narzekam, ale do kompa jeszcze niczego od nich nie nabyłem :D
2
Ja zawsze w wigilię wjeżdżam z 2 talerzami barszczu z uszkami, potem 2 talerze grzybowego, kawałeczek ciasta, może śledzik, a na pasterkę to ledwo co sie idzie z przejedzenia :D
7
U nas ostatnio na uczelni otworzyli nowy bufer, jak zobaczyłem, że proponują barszcz z uszkami to wleciałem jak Janusz do biedry :D
2
Ale bidny ten mecz na szczycie :D
1
Salah(zostaje 50k), aguero, też zostaje 50k :D i troszkę by brakowało do Kevina De Bruyne, a on akurat kozak w fifie :D
0
Owca? Lama?
1
Karol, to Ty? :D
0
Oprócz tego, że jest mega kolejka do zrobienia własnej puszki to nie ma nic ciekawego :D
0
Ja już sprzedałem i PS4 i Fifę, ale tak z ciekawości, jakiś pojedynczy piłkarz warty 300k? Podaj przykład :D
0
A pomyśl kogo byś mógł kupić za te 300k, na tym etapie gry nie warto kupować takich paczek :D
1
Czy jeśli koledze dam hasło do ipli to czy będzie mógł oglądać mecz w tym samym momencie czy ja, czy kogos z nas wywali?
1
Cristiano da Silva to pomocnik japońskiego Kashiwa Reysol. W ostatnim meczu Brazylijczyk dokonał niebywałej sztuki - skompletował hat-tricka z rzutów wolnych.
Bodajże 2 lata temu
0
A mi w końcu zabrakło bramki w meczu sevilli :D
0
Nie no, coś tam jeszcze było na kuponie w meczu City i nasz, to zostały 2 ;/
0
A miałem grać na sevillę, zachciało mi się over 2,5 ;/
1
JEst i gol, ale co z tego u mnie jak Sevilla Valencia mam 2,5+ :D
1
Teraz mieli sytuację, ja też mam na kuponie ich :D
0
Poproszę jeszcze dwie brameczki w meczu Sevilli! :D
0
A no widzisz jak to jest, jednym smakuje bardzo, drugim wręcz odwrotnie :D Ja mam tak z barszczem ukraińskim, nienawidzę strasznie, a ludzie tak go wychwalają :D
0
Dobre info z góry mam!
1
Pikantniejszy bez bekonu jest, szkoda :D
1
Chyba jakiegoś słowa zapomniałeś dodać do postu :D
1
Że niby taki dobry? :D
1
Pytanie do odwiedzających McDonalda, cenę drwala zna ktoś? :D
0
S8, on za dwa lata i tak będzie działał ekstra więc nie ma sensu dodatkowy rok się męczyć :D
0
Polecam plus 2,5 bramki
0
Strzelam że Atletico i Liverpool nie siadzie, niestety. Sam chciałem postawić to Atletico tak samo jak Ty ale jakiś znak z góry dostałem :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zgadza się, drugi raz przed chwilą pomyliło mi posty, nie wiem o co biega ;/