0

Przytrzymujesz długo palcem na pulpit(na wolnym miejscu) i wyskakują Ci opcję pulpitu, tam grzebiesz i wynajdujesz aparat :D Ewentualnie spróbuj już w tym głównym menu, liście aplikacji przeciągnąć na pulpit

3

To jest "Testoviron" słynny za małolata z tego co wiem :D

3

Takie komentarze poprosimy :D Ja od zawsze mam tak, że jeśli żaden ze znajomych nie robi domówki to zostaję w domu, kluby mnie nie interesują a jako student jeszcze na wyjazdy do Żywca, Szklarskiej Poręby mnie nie stać, a to by było chyba rozsądne wyjście :D

0

Tak, ona naprawdę jest dziewczyną, niesamowite, co? :D

5

Każdy kto ocenia kto gdzie idzie to trzeba brzydko mówiąc pluć mu pod nogi :D Dla jednego wyjście do klubu(np dla mnie) jest milion razy gorsze niż spędzenie sylwestra wspólnie z domownikami :D

0

A to bezpieczne dla monitora? Nie chciałbym go zepsuć :D

0

A czy tam przypadkiem nie da się ustawić blokady fps w danej grze? Potrzebuje ustawienia limitu klatek 60 w Fifie, a ta ich blokada w grze jest tragiczna i mimo wlączonej blokady mam 60-70 przez co ekran mi czasami rwie, bo mam 60Hz.

0

A przy tym programie nie trzeba mieć karty MSI?

0

Panowie jakiś sposób żeby w wiedźminie zobaczyć ilość fpsów? Ściągnąłem program fraps ale chyba nie umiem go obsłużyć :/

0

W ogóle sie nie opłaca, czasami można kupić zestaw z Fifą 19 za jakieś 900 zł, z jakichś amaznów np.

7

Z tą zaj... drużyną poczekajmy do ligi mistrzów, pierwszy sprawdzian już poważny a Altetico :D

0

Panie i Panowie, pytanie do znawców Origina.

Czy da się w tym cholernym programie odinstalować grę, zainstalować ją ponownie bez ponownego ściągania jej? Mam problem z fifą i chciałbym ją przeinstalować, może to pomoże ale nie widzi mi się ściąganie znowu 70 gb.

0

czyżbyś miał podobnie?

0

Da się w Originie przeinstalować gre bez konieczności ściągania od nowa? Mam jakiś problem z Fifą, wszystko chodzi niby na 60 fps ale jawnie co pare sekund coś zacina obraz, w panelu nvidi włączałem synchronizację pionową i nic to nie daje, dodam, że taki Battlefield 1 na ultra chodzi płynnie.

0

tzn. wiesz, ja piszę zgodnie z tym co jest napisane w instrukcji glukometru, może on ma jakieś tam swoje pomiary ;p

0

Wiem ogólnie że cola ma dużo cukru, ale chodziło mi o to, że aż tak :D Rano 102, 8 poniżej normy, a tu po wypiciu aż taka różnica :D

1

Testuję glukometr, czy to normalne, że zaraz po wypiciu Coca Coli wynik badania znacznie idzie do góry? Jakieś 20 minut po wypiciu szklanki Coli wyskoczył mi cukier 158, gdzie norma po posilku do 140, coś ktoś ogarnia na ten temat? :D

0

To ja tak nie mam, czasami tylko coś takiego mi się włącza niechciane. Mam bardzo starą myszkę i do tej pory myślałem, że to przez to.

0

Miał ktoś z Was kiedyś może taki problem, że raz na jakiś czas lewy przycisk myszy klika się jako prawy? Np. zaznaczam sobie tekst i po zaznaczeniu od razu wyskakuje mi opcja z prawego klawisza, czyli te kopiuj itd. Pierwszy raz mam coś takiego z myszką, przeważnie albo jakiś dwuklik, może mysz tak nawalać, czy to może oznaka jakiegoś wirusa?

1

Czyli punkt 6 zalicza się do gejów z pkt 4 :D

1

U nas jest od groma zawsze :D Minimum 20 minut przed żeby usiąść, a najlepiej to 23:30 już być :D

0

poszło ode mnie, po rusku :D

1

Znowu ten Joshua w avku! :D Jak obstawiasz? Ja myślę, że Whyte przez KO wygra.

2

Też na interze? :D

1

No to masz uśmiech :D

0

Grubo zagrałeś? Szanse ogromne :D

0

Nie wiem co to, jestem w drodze i nie chce mi się googlowac, ale sprawdzałem z trzema innymi padami i miały tak samo, plus kumpla też tak ma

0

Niestety kilka razy źle trafiałem i teraz wszystkie sprzęy sprawdzam dokladnie :> Dziwi mnie to, bo np. pad od PS4 nie wydaje żadnych dźwiękow, a ten gdyby byla kompletna cisza byloby go slychać.

0

Pytanie do użytkowników pada od Xbox One, czy to normalne, że przy podpięciu go z adapterem bluetooth jak się przystawi do ucha to słychać takie ciche jakieś działanie tej całej elektroniki?

1

A orientujesz się czy wszystkie te pady da rade podłączyć przewodowo? Mimo, że jest adapter bloetooth?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?