Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I pyk, Sterling dzisiaj pokaże to co lubi, czyli marnowanie setek :D
0
Grabara typowy burak, niech się dalej tak sadzi a skończy w B klasie :D
0
No fajny, fajny, tylko co jeśli Barcelonie odbije i zrobi jakąś manite? :D
0
Jakieś pomysły na dzisiejszy kuponik z kursem max 10? :D
0
Chodzi mi o takie zdjęcie, które wczoraj krążyło odnośnie właśnie meczu realu, piłka przy linii z trzech perspektyw.
0
Poratuje ktoś tym zdjęciem co piłka jest na aucie i zdjęcie z kilku ujęć? Ten taki eksperyment.
0
To jest praktycznie stala cena tam, kiedy nie wejdę jest za tyle. Jedyny minus taki, że nie wysyłają do Polski.
0
Swoją drogą, Samsung Note 8 za 1600 to ekstra cena, u nas na jakichś sklepikach typu sferis powyżej 2k.
0
Zobaczymy, wysłałem do nich maila. Ale to dziwne, w Niemczech jest telefon, u nas nie.
0
Czy jeśli kupiłem telefon w niemieckim media markcie, na gwarancje można oddać w Polsce?
5
Ale aż miło Borek ściszył się na twitterze :D
0
W pierwszej połowie słaba, druga połowa była ok.
2
La Rambla to pie... po pierwszym golu :D Ostatnio forma naszej strony podczas oblężeń jest gorsza niż kiedyś, dawniej było to niemożliwe żeby ta strona wywaliła :D
1
Wyjadę z klasykiem, lepiej dobrze skończyć niż zacząć :D
0
Na takim czymś to raczej chłop sobie nie pogra niestety, to już faktycznie lepiej konsolę, albo PS4 albo czekaj na piątkę.
1
W tym Pucharze Włoch to są rewanże? Bo coś Szpakowski pierdyknął jakby były, a mi się wydaje, że nie ma.
0
No Grabowski gra nadal tego mafioza, choć w pierwszym odcinku był tylko w jednej scenie, gdzie nie powiedział ani słowa. Nie chcę nic spojlerować, no ale takie akcje kilka lat później mi się podobają.
1
A dlaczego pytasz? Ktoś z Twoich znajomych/bliskich jest na to chory? Wiadomo, że to ciężka choroba, zawsze jest szansa na wygraną, nawet w beznadziejnych przypadkach, wszystko też zależy od wieku w sumie.
1
Według mnie warto, fajnie się zapowiada.
0
Kiedy na stronie TVN będę mógł obejrzeć pierwszy odcinek nowego sezonu Odwróconych? Dopiero jak skończy się nadawanie w telewizji?
0
No właśnie, dlatego jest to lipa troszki.
0
O cholera, teraz zobaczyłem: Sprzedaje i dostarcza: Bestcena
To mi się bardzo akurat nie podoba )
0
A jak jest potem z gwarancją? Muszę odsyłać do emag, czy idę do serwisu Samsunga?
0
Wkurza to trochę, że w takich media marktach są już tylko dziewiątki, przecież ósemka to nadal ekstra telefon, chyba, że się nie znam :D
0
Galaxy Note 8, cena najbardziej odpowiada.
0
Niby można, ale bawić się z tym jednak trzeba. Boję się, bo to nie zakup power banka za 100 zł tylko poważniejszy zakup.
0
Sklep eMag, jakieś opinie Wasze? Zawsze boje się kupować przez internet, ale co zrobić, jak niektórych rzeczy nie ma w sklepach z elektroniką :/
0
Swoją drogą, ta karta Dembele w Fifie jest chora :D Trafiłem ją i jest świetna, warta każdych coinsów :D
0
Ciekawe czy jest szansa, że S8 stanieje po wyjściu S10, z tego co wiem wychodzą 20 lutego. Oprócz tego wychodzi też całkiem fajny Samsung A50, ale nadal nie wiadomo z jaką ceną wystartuje.
1
Mnie bardzo kusi S8+, wyglądem, aparatem, no i chyba to, mam kolegę, który jeszcze używa samsunga s5 i sobie chwali do tej pory. Bardzo duże dylematy mam właśnie w tych chińczykach, bo nie mają żadnych tych zabezpieczeń od wody czy pyłu, totalnie zgłupiałem przed kupnem telefonu :D Strasznie ciężki wybór, jak z samochodem :D