1

Panie i Panowie,

telefon do ceny ~2000 zł, starszy flagowiec Samsunga czy jakiś nowy chiński Xiaomi? A może jeszcze coś innego?

0

Raczej szedłbym w kierunku Dunlopa.

1

ter Stegen chyba wygrał :D

0

Za moich komisji to z miejsca dawali poniżej A, jak ktoś nosił okulary, u nas nikt się nie rozbierał, a też mam skoliozę, dostałem A :D Teraz to noszę okulary na stałe, to pewno bym nie dostał :D

0

Tak, i teraz kwestia czy Stihl, Stiga? Bo np. w cenie Stihla, pilkarka 2 KM, będzie już Stiga, która ma 2,7 KM. Mam kosę spalinową Stihl i jest bardzo dobra, ale nie wiem jak to jest z pilarkami.

0

Jest tu może ktoś, kto zna się choć trochę bardziej ode mnie w pilarkach? Chodzi o domowy użytek, jakby co to pisać a ja napiszę na priw :D

0

Wiesz, juz teraz są po 2000, wychodzi S10 niedługo, jakiś gorący strzał i kto wie :D

0

Marzeniem byłoby, żeby staniał do 1500 :D

0

A jak bateria? Ile trzyma?

0

To w sumie zależy od ceny i tak, chciałbym żeby trochę mimo wszystko jeszcze staniał, ale ogólnie polecasz telefon? Jak z wydajnością po roku? Nie ma żadnych zacinek dziwnych itd?

0

Jest tu jakiś właściciel Galaxy S8 albo S8+? Prawda to o tych ekranach zaróżowionych, że połowa egzemplarzy nowych je posiada i kupić sprawnego to fifty fifty?

0

Na acestream da się wykupić jakiś mecz żeby była pewność, że obejrzy się bez lagów? Pierwszy raz chcę skorzystać z tego programu, w jakimś obszernym skrócie mógłby ktoś napisać jak to zrobić?

0

Kolega pytał o wagę ciężką.

0

Odradzam ten remis w meczu Tottenhamu, a jeśli chcesz zaryzykować, to klasyczny tekst, zastanów się ile to dla Ciebie te 100 zł :D

0

Zmień Szczęsnego na Handanovica, robi robote :D

8

Ja tam mimo wszystko tego United nie byłbym taki pewny, zależy ile to dla Ciebie te 1200 zł :D Jeśli jest to wcale nie mało to zastanów się ze 3 razy zanim postawisz. Mi ten mecz United śmierdzi wynikiem 1:0 albo dla jednych, albo dla drugich :D

0

Można jakoś zobaczyć te notatki? :D

0

Ciekaw jestem jak wyglądają Twoje notatki, porównać z moimi :D Mój przedmiot troszkę inaczej się nazywał, no ale była tam właśnie polityka regionalna :D

0

Hahahaha, miałem to samo, 3 poprawki z ćwiczeń i jedna poprawka z wykładu, znajomi nadal się z tym męczą, jutro i we wtorek poprawki, mi się na szczęście udało :D

0

Jaki przedmiot? :D

0

No problemy, bo teraz to nawet patrzę, że i na morelach nie ma :D Po prostu mnie to dziwi, a nie dam za telefon ceny dobrego komputera :D

0

Widziałem tu dzisiaj kilka tematów o telefonach, a ja mam takie pytanko, taki Samsung Galaxy Note 8, nie ma go w żadnych sklepach typu Media Markt czy RTV Euro, Media Expert i pytanie: dlaczego? Przecież to jest nadal mega telefon, a nie każdy chce kupować Note 9 za 3300 w tej chwili bodajże, dziwi mnie to strasznie. Przez to trzeba brać ósemkę ze sklepów typu sferis, morele itd.

0

Obejrzałem ogrom recenzji itd, bo sam byłem zainteresowany tym telefonem, ale u mnie chęć kupna się skończyła na tym, że strasznie dużo telefonów z miejsca ma walnięty ekran, jakiś zaróżowiony. A i podobno te ekrany w s8 się szybko wypalają nawet jak dostaniesz sprawny.

0

Ktoś wie kiedy wraca graliga? wypadałoby zdobyć kod na lm :D

1

Dzisiaj sprawdzę, ja odpalę na PC, a kolega niech odpali na aplikacji w TV z systemem android :D

0

Patrz, nawet nie zauważyłem wielbłąda :D

0

No a na aplikacji na moim koncie można? Ja na PC, on aplikacja w telefonie?

0

Na stronie Eleven mogę oglądać jednocześnie dwa mecze na jednym kompie? Np. ja oglądam Barcelonę, a kolega na moim koncie ogląda Milan?

0

Wiadomo kiedy wraca graliga pl? Wypadałoby wygrać kodzik na lm :D

0

Ostatnio oglądałem na YT, polecam też :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?