0

Dzisiaj był koniec obrońców, mam nadzieję że jutro cała drużyna :D

0

Ktoś wie czy już jutro jest do trafienia cała drużyna TOTY?

0

Kilka miesięcy temu Ci powiem, że była jakaś mega promocja i s9 plus kosztował 2200 w media markcie, droższy był zwykły s9 :D

0

W sumie takiego s9 plus za 2000 to bym jeszcze przeżył :D

0

Jak myślicie, wejście na rynek nowego samsunga S10 sprawi spore przeczeny na modele typu S8+ czy S9+? Może ktoś się orientuje jak to jest co roku gdy wychodzi nowy flagowiec?

0

Ma ktoś może z obecnych Samsunga Galaxy S8+? Pytam ponieważ zastanawiam się nad kupnem gdy wyjdzie S10, mam nadzieję na jakąś konkretną obniżkę i chciałbym się np. dowiedzieć to jest w tych eskach od samsunga z ekranem i dokupieniem do niego szkła hartowanego. Ekran chyba tam jest minimalnie zakrzywiony, nie ma problemu z założeniem szkiełka?

0

Jest tu ktoś mocny w pisaniu pracy magisterskiej? Potrzebuję się czegoś dowiedzieć na temat przypisów.

0

I weź postaw na Real :D

1

Przy obecnej formie Japończyka będzie to trudne zadanie :D

0

Mam go postawionego, ostatni mecz :D

0

Ja np tak zrobilem :D

0

Czyli jeśli teraz mi wejdzie Espanyol, to zostanie jeszcze zakład na 100 zł, tak? :D Nigdy nie ogarniałem tych bonusów bo to chyba mój pierwszy w stsie :D Ale w sumie, to nie taka łatwa sprawka do zrobienia.

2

SZaliczek elegancki, ale nigdy mi się nie podobały plecaki z Barcą, nie widziałem nigdy w sklepie fajnego :D

0

Jak to jest z tymi bonusami od STS? Dzisiaj dali bonus 40 zł, postawiłem 20 zł na Espanyol, co muszę zrobić, aby móc wypłacać ewentualne wygrane? Muszę zagrać za cały bonus, czy jak?

0

Może ktoś z Twoich znajomych Cię kiedyś zapraszał do tej gry a nawet o tym nie wiedziałeś, bo wiadomość poszła automatycznie do spamu?

0

500 mb - 1gb, zależy od jakości

0

On po kontuzji, może jeszcze nie jest w 100% gotowy

8

Taka ciekawostka z dzisiejszej skoczni w kwalifikacjach, czyli Innsbruck.

Bezpośrednio z belki startowej widoczny jest cmentarz.

Źródło Wikipedia :D

0

Na viagogo będziesz miał po prostu droższe bilety nawet i o 70%, ale jak kupisz to bilet dostaniesz :D

0

Aż takich to nie chcę drogich, właśnie z tymi kamerami to nie wiem, na pewno nie będę miał możliwości mieć kabli w ścianach...

0

https://allegro.pl/zestaw-do-monitoringu-domu-4-kamery-full-hd-1080p-i7581532322.html

Np to, zestaw z opisu wygląda ekstra, podgląd z aplikacji na smartfona, niby 1080p, ale czy faktycznie za 500 zł jest tak kolorowo jak piszą? Takie tańsze zestawy działają w porządzeczku?

0

Ogarnia może ktoś taki przydomowy monitoring z allegro? Co jest kilka kamerek i ten sprzęt do PC za 400 zł? Nadaje się to do użytku domowego?

0

poszedl priw

0

Dobrze wiem o tym :)

0

Mi po nic, ale na moich studiach jest przedmiot z tym związany i niestety, ja filozofem nie jestem i nie cierpię wręcz tej kategorii

0

To spytam w takim razie inaczej, mamy tu studenta filozofii? :D Potrzebna pomoc choćby w materiałach :D

0

Edit: tak myślałem, że będą śmieszne komentarze :D

2

No i dobrze, kiedy trzeba zachować "dorosłość" to trzeba, ale tak całe życie to słabo :D

1

Ja mam 24 lata i czasami nie czuje się dorosły, co Ty mówisz :D

2

I dlatego się cieszę, że wczoraj tylko piwko i szklaneczka szampana :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?