1

Ale co wybrać w tym shift + f5, bo tam wyskakuje cala konsola :D

1

1

Nie, to już obadałem, wtedy tylko się poszerza, ale nadal nie wyskakuje to co potrzeba :/

1

Mam jakiś problem z YT, kliknąłem w lewym górnym rogu jakiś komunikat od Youtube "Odrzuć" i teraz po lewo nie mam tego paska co subskrypcje, na żywo itd, wie ktoś może o co chodzi?

1

Fajne są laptopy z Della z kartą 1050 Ti, no ale koszt 3500, trzymając się sztywno limitu 4000 trzeba by postawić na jakieś zwykłe xiaomi :D Ale na lapku, który piszesz nie pograsz w GTA czy Fifę.

1

To zależy do czego potrzeba Ci lapka, bo na laptopie od Huaweia co podałeś na pewno nie pograsz w jakieś wymagające tytuły. Z tego co wiem można już dorwać lapka za 3 tysiące z kartą Geforca 1050 Ti, do tego jakiś telefonik za tysiaczka i elegancko :D

1

Wolę Liverpool niż ROmę :D

0

O ja pierniczę, no to nieźle, ale jest i świadomość, że to już nie swoje ząbki.

3

Coś robił?

1

Ostatnio na amazonie za 688 zł była nówka sztuka PS4. A różnicy w grach nie poczujesz czy to FAT czy Slim. Mi jedynie co spadały fps to wiedźmin i lokacja nowigrad, ale tak to wszystko śmigało, co do rdr się nie wypowiem, ale bf na pewno śmiga dobrze na zwykłej plejce.

1

Coś trafił? :D

0

fajnie by było mieć klawiaturę mechaniczną, ale coś slyszalem, że te mechaniki do 200 zł to trochę lipa :D

0

Teraz jeszcze stoję przed wyborem jakiejś klawiatury i myszki... To też problem :D Fajna jest mycha logitecha g102, ale nie wiem czy nie przymała, lubię takie dosyć duze i cięższe :D

0

A no właśnie, byłem ogólnie strasznie zmotany przed wyborem części :D No i laptopa zdecydowanie trudniej wyczyścić, a tak to otwieram klape, biore sprężone powietrze i cpykam co by nie zrobić jak w starym komputerze gdzie wiatraki były cale w kurzu :D

0

Tzn napisałem złożyliśmy, ale w takim sensie, że pojechaliśmy do netpunktu moreli u nas w Radomiu, wcześniej mniej więcej dopytywałem się każdego ze znawców części co i jak wybrać. Z tym też było śmiesznie, bo jeden mówi, że ta część gorsza, tamta lepsza, drugi mówi inaczej :D Najrozsądniejszy głos to chyba był takiego znajomego znajomego, co mówił, że w tej cenie praktycznie wszystko będzie śmigało jak należy. A co do laptopa, ja jakoś wole stacjonarkę, glownie przez to, że można sobie ją modyfikować, tak jak ostatnio kupiłem 8 gb ramu drugie, bo uznałem że 8 to jednak za mało na przyszłość :D

0

No bo to było tak, że stacjonarka się zepsuła, najpierw poleciała karta, potem zaczęło wszystko się wieszać no i przejałem laptop brata, który sobiek upił nowy i był jeszcze gorszy :D intel pentium jakiś, nie mogłem mieć otwartych wiecej niż 3 zakładki bo komputer nie nadawał się do użytku, charczący dźwięk w słuchawkach :D Tata mi sprawił prezent jakiego nigdy nie dostałem i złożyliśmy komputer, taka historia, o :D

0

Wcześniej to był jakiś AMD ale to z 2007 roku, grzmot okrutny :D Inna bajka, inna technologia pewnie

1

No ale Ci powiem, że mam Intela i5 8600K i jestem mega z niego zadowolony, nie wiem jak Ryzeny w tej kategorii cenowej, ale na razie nie wymieniłbym 8600K na żadnego innego :D

1

nie no, to jest plan na przyszłość, na razie zdecydowanie wystarcza mi jedna, jeszcze nie było gry, która by nie poszła, każda śmiga na razie na ultra, ale lada moment pewnie już będą wychodziły jeszcze cięższe gry, choć nie wiem co oni mogą jeszcze poprawić :D

2

A to szkoda, bo akurat teraz mam jednego GTX'a 1060, czyli kiedyś kiedyś taniej wyjdzie po prostu zmienić płyte :D

1

Czyli bez problemu połączę w przyszłości np dwie GTX 1060?

1

gigabyte aorus z370 gaming k3

1

Jak sprawdzić czy płyta główna ma możliwość podłączenie dwóch kart graficznych? Który parametr jest od tego? :D

0

a może mazda 6?

19

Oglądam od groma meczów, ten też oglądałem, nie znałem na to pytanie odpowiedzi siedząc przed telewizorem :D

0

O w mordę, ale wredne pytanie :D

3

Brawo za Wande :D

1

Najlepiej to taka uniwersalna, lubię pograć w jakieś GTA, BF'a, Fortnite, ale też sporo wypisuje na facebooku itd :D

1

Odpalaj, okaże się :D

1

O czym mowa z tymi niebieskimi? To co do grania, co do pisania? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?