Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak chcesz się czegokolwiek nauczyć to dzienne, no i wszystko zależy od tego jaka sytuacja w domu itd.
1
Z tej strony często wysyłają powystawowe telefony. Nie ufam tej stronce :D
0
Jeśli płacisz kartą to normalnie z konta pobiorą, nic nie musisz robić :D
0
W fifę tak naprawdę to się gra do czerwca :D Chyba, że z kolegami, to jak najbardziej do września :D
1
Najlepsze jest to że tacy jak biedron powiedzą, że mają 14% w sondażu i się będą tym chwalić, a jak ktoś mu powie sondaż zrobiony przez inną firmę, gdzie wyjdzie 4% to wtedy powie, że sondaże są nieważne :D
4
To jest strona o wszystkim, mój drogi :D
0
Gala boksu.
0
Był ktoś z Was kiedyś w Spodku Katowice? Jak tam jest z widocznością na tych sektorach tańszych?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Powinno Ci siąść :D
0
Źle to wszystko rozumiesz : )
1
To, że ktoś tak sobie mówi u nas, nie znaczy, że to poprawne i można tak pisać w pracach naukowych bez żadnego zaznaczenia, że to nie nasze słowo :D
0
Chyba ktoś się właśnie wkurzył jak miał na kuponie Villareal, dobrze, że nie zdążyłem obstawić :D
0
Tylko, że w większości przypadków ta "baranina" to jest 90% wołowiny :D
1
Fajny kupon, ale często można się przejechać strasznie na tym 2,5 plus, reszta spoko :D
3
Na FlashScore wejdź w dany mecz i tam masz kursy jakie były.
1
Finał chyba :D.
0
O czym Ty mówisz? Gdzie? :O
0
Nie no, a tak na serio to wyglądało to tak, że zacząłem czytać aż do momentu gdzie zrozumiałem, że to o koszykówce, której lekko mówiąc nie lubię, więc bez spiny! :D
9
Wybacz, nie przeczytałem :D
0
Pytanie do magistrów, w miejscu odbywania praktyk studenckich zaproponowali Wam później robotę? :D
0
Z pewnością tak jest, ale za to w pomocy jest najgorsza od lat, nie mamy kogoś kto potrafi rozgrywać, stąd brak dobrych piłek do napastników, przydałby się taki Szymkowiak, Krzynówek :D
0
No jechanie na sprzęgle jest bardzo złe dla tej części, tak samo jak niektórzy mają nawyk z jazdą trzymając nogę na sprzęgle bo "zaraz trzeba zmienić bieg", mimo że niby nie naciskasz, sprzęgło powoli może chodzić, zależy od samochodu jak miękki jest pedał sprzęgła :D
2
Z tego co mi wiadomo to ze skrzynią nic nie zrobisz, a jazda na luzie po prostu spowoduje większe spalanie, niż byś jechał na biegu i pod koniec wcisnął sprzęgło.
0
Czy miał ktoś z towarzystwa wycinaną brodawkę? Wyskoczyła mi w okolicach żebra, dzisiaj idę do chirurga, czego się spodziewać? :D
0
Problem w tym, że to nie było zgłoszone jako impreza masowa.
1
Dokładnie tak, Romeo z Weronek :D
4
I pomyśleć, że znam to z miodowych lat :D
0
Nie wiemy :D
0
I chyba faktycznie już dzisiaj jest cała drużyna