2

Jak chcesz się czegokolwiek nauczyć to dzienne, no i wszystko zależy od tego jaka sytuacja w domu itd.

1

Z tej strony często wysyłają powystawowe telefony. Nie ufam tej stronce :D

0

Jeśli płacisz kartą to normalnie z konta pobiorą, nic nie musisz robić :D

0

W fifę tak naprawdę to się gra do czerwca :D Chyba, że z kolegami, to jak najbardziej do września :D

1

Najlepsze jest to że tacy jak biedron powiedzą, że mają 14% w sondażu i się będą tym chwalić, a jak ktoś mu powie sondaż zrobiony przez inną firmę, gdzie wyjdzie 4% to wtedy powie, że sondaże są nieważne :D

4

To jest strona o wszystkim, mój drogi :D

0

Gala boksu.

0

Był ktoś z Was kiedyś w Spodku Katowice? Jak tam jest z widocznością na tych sektorach tańszych?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Powinno Ci siąść :D

0

Źle to wszystko rozumiesz : )

1

To, że ktoś tak sobie mówi u nas, nie znaczy, że to poprawne i można tak pisać w pracach naukowych bez żadnego zaznaczenia, że to nie nasze słowo :D

0

Chyba ktoś się właśnie wkurzył jak miał na kuponie Villareal, dobrze, że nie zdążyłem obstawić :D

0

Tylko, że w większości przypadków ta "baranina" to jest 90% wołowiny :D

1

Fajny kupon, ale często można się przejechać strasznie na tym 2,5 plus, reszta spoko :D

3

Na FlashScore wejdź w dany mecz i tam masz kursy jakie były.

1

Finał chyba :D.

0

O czym Ty mówisz? Gdzie? :O

0

Nie no, a tak na serio to wyglądało to tak, że zacząłem czytać aż do momentu gdzie zrozumiałem, że to o koszykówce, której lekko mówiąc nie lubię, więc bez spiny! :D

9

Wybacz, nie przeczytałem :D

0

Pytanie do magistrów, w miejscu odbywania praktyk studenckich zaproponowali Wam później robotę? :D

0

Z pewnością tak jest, ale za to w pomocy jest najgorsza od lat, nie mamy kogoś kto potrafi rozgrywać, stąd brak dobrych piłek do napastników, przydałby się taki Szymkowiak, Krzynówek :D

0

No jechanie na sprzęgle jest bardzo złe dla tej części, tak samo jak niektórzy mają nawyk z jazdą trzymając nogę na sprzęgle bo "zaraz trzeba zmienić bieg", mimo że niby nie naciskasz, sprzęgło powoli może chodzić, zależy od samochodu jak miękki jest pedał sprzęgła :D

2

Z tego co mi wiadomo to ze skrzynią nic nie zrobisz, a jazda na luzie po prostu spowoduje większe spalanie, niż byś jechał na biegu i pod koniec wcisnął sprzęgło.

0

Czy miał ktoś z towarzystwa wycinaną brodawkę? Wyskoczyła mi w okolicach żebra, dzisiaj idę do chirurga, czego się spodziewać? :D

0

Problem w tym, że to nie było zgłoszone jako impreza masowa.

1

Dokładnie tak, Romeo z Weronek :D

4

I pomyśleć, że znam to z miodowych lat :D

0

Nie wiemy :D

0

I chyba faktycznie już dzisiaj jest cała drużyna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?