0

No mam niby podejrzenie refluksa, ale mnie piecze ewidentnie w buzi, okolice języka, a jeśli maksymalnie to przy guli w gardle, a z tego co wiem to zgaga zdecydowanie niżej dokucza. Nigdy nic mnie nie piekło poniżej szyi, a pani gastrolog stwierdziła, że to refluks bo mi się odbija po jedzeniu.

0

Pytanie do osób mających kiedyś zgagę, czy zgaga dokucza tylko przy przełykaniu, czy cały czas?

0

Nie żartuj nawet z tym syfem :D Szkoda na to oględzin w ogóle :D

0

W cenie A50 znajdziesz S8, sam chciałem kupić A50, ale to są jednak telefony średniej półki. Dlatego zdecydowałem się na S9, ale tylko dlatego, że w Orange zaproponowali dobrą cenę, tak to brałbym S8.

0

W sumie, wolałbym zobaczyć Sevillę w LM :D

0

Ogolnie ja mam tylko uczucie pieczenia przy przełykaniu, nie w klatce piersiowej, nie zawsze, tylko przy gardle. Żadnych bólów brzucha itd, więc nie wiem czy to typowe objawy refluksu

0

Chodzi mi o chorobę refluksu, która sama w sobie jest ciężka do wykrycia, a do policji już z nią startowć nie można :/

0

Orientuje się z Was ktoś, czy lekarz bez potwierdzonej choroby, bez zrobienia gastroskopii może wpisać, że jestem chory na daną chorobę tylko na podstawie rozmowy, objaw?

0

Rankingi a rzeczywistość to jest co innego :D Nie wszystko co napiszą jest prawdą.

7

Zależy do czego kolega Matthew potrzebuje telefonu, jeśli chce tylko wydajność to śmiało niech bierze mi9, muzyka, wideo, zdjecia, jakość wykonania, wszystko przemawia na korzyść Samsunga.

1

Ja jako trochę przeciwnik Xiaomi do 2000 polecę S8, a co tam :D Chyba, że trafisz w tej cenie S9, to S9 :D

0

Tak w skrócie, o co chodzi?

0

15 arów to malutko :D Zastanów się czy na pewno chcesz traktorek, do takiej powierzchni porządna kosiarka z napędem, do tego kosa spalinowa i wydasz na to 4k zamiast 8 :D

0

Do takiej ceny będziesz bardzo zadowolony z traktorków Stiga, zobacz sobie traktorki do Twojego budżetu i po sprawie. A tak z ciekawości, jaka powierzchnia do koszenia?

1

Jakby ktoś miał interwencję ter Stegena to bym poprosił :D

0

Niektórzy nie wiadomo skąd mają jakieś kody na 7 dni :D kiedyś jak była graliga.pl to i ja zdobywalem, ale się skończyła :/

0

A to można w kilka osób?

0

Nie chce ktoś jakimś kodzikiem do Ipli się podzielić? Pierwszy raz w życiu żebram tutaj, proszę o wyrozumiałość, stawiam dobre piwo :D

0

jestem chętny :D

0

Co ten Helios, pokazuje mecz Juve a Barcelony nie?

1

Raczej nie ma opcji żeby wyratować.

0

Jeśli P30 Pro w jakiejś fajnej cenie to zdecydowanie Huawei.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To musi być składak, coś w stylu I7 8700, GTX 1070/1080, nie wiem jak tam dokładnie te RTX się sprawują, ale do 4000 spokojnie kupisz solidnego kompa :D

0

Ja bym chciał żeby Suarez strzelił hattricka i jedną Messi :D Ale o to raczej ciężko :D

2

Ja dzisiaj jadę ryzykownie w fortunie, dokładne wyniki 2:1 dla Ajaxu i 1:3 dla nas :D

0

A co to za robota?

2

Jeszcze ma 60 minut :D

0

Ja też mam Juve na kuponie, ale to za dwójkę więc postawiłem, za grubsze pieniądze tego meczu bym nie postawił :D

1

Ja już nie raz jadłem dobrego burgera, czy to zlot food trucków, czy to La Spezia w Radomiu, no ale spróbowałem tego maka, bardzo dobry smak :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?