Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No mam niby podejrzenie refluksa, ale mnie piecze ewidentnie w buzi, okolice języka, a jeśli maksymalnie to przy guli w gardle, a z tego co wiem to zgaga zdecydowanie niżej dokucza. Nigdy nic mnie nie piekło poniżej szyi, a pani gastrolog stwierdziła, że to refluks bo mi się odbija po jedzeniu.
0
Pytanie do osób mających kiedyś zgagę, czy zgaga dokucza tylko przy przełykaniu, czy cały czas?
0
Nie żartuj nawet z tym syfem :D Szkoda na to oględzin w ogóle :D
0
W cenie A50 znajdziesz S8, sam chciałem kupić A50, ale to są jednak telefony średniej półki. Dlatego zdecydowałem się na S9, ale tylko dlatego, że w Orange zaproponowali dobrą cenę, tak to brałbym S8.
0
W sumie, wolałbym zobaczyć Sevillę w LM :D
0
Ogolnie ja mam tylko uczucie pieczenia przy przełykaniu, nie w klatce piersiowej, nie zawsze, tylko przy gardle. Żadnych bólów brzucha itd, więc nie wiem czy to typowe objawy refluksu
0
Chodzi mi o chorobę refluksu, która sama w sobie jest ciężka do wykrycia, a do policji już z nią startowć nie można :/
0
Orientuje się z Was ktoś, czy lekarz bez potwierdzonej choroby, bez zrobienia gastroskopii może wpisać, że jestem chory na daną chorobę tylko na podstawie rozmowy, objaw?
0
Rankingi a rzeczywistość to jest co innego :D Nie wszystko co napiszą jest prawdą.
7
Zależy do czego kolega Matthew potrzebuje telefonu, jeśli chce tylko wydajność to śmiało niech bierze mi9, muzyka, wideo, zdjecia, jakość wykonania, wszystko przemawia na korzyść Samsunga.
1
Ja jako trochę przeciwnik Xiaomi do 2000 polecę S8, a co tam :D Chyba, że trafisz w tej cenie S9, to S9 :D
0
Tak w skrócie, o co chodzi?
0
15 arów to malutko :D Zastanów się czy na pewno chcesz traktorek, do takiej powierzchni porządna kosiarka z napędem, do tego kosa spalinowa i wydasz na to 4k zamiast 8 :D
0
Do takiej ceny będziesz bardzo zadowolony z traktorków Stiga, zobacz sobie traktorki do Twojego budżetu i po sprawie. A tak z ciekawości, jaka powierzchnia do koszenia?
1
Jakby ktoś miał interwencję ter Stegena to bym poprosił :D
0
Niektórzy nie wiadomo skąd mają jakieś kody na 7 dni :D kiedyś jak była graliga.pl to i ja zdobywalem, ale się skończyła :/
0
A to można w kilka osób?
0
Nie chce ktoś jakimś kodzikiem do Ipli się podzielić? Pierwszy raz w życiu żebram tutaj, proszę o wyrozumiałość, stawiam dobre piwo :D
0
jestem chętny :D
0
Co ten Helios, pokazuje mecz Juve a Barcelony nie?
1
Raczej nie ma opcji żeby wyratować.
0
Jeśli P30 Pro w jakiejś fajnej cenie to zdecydowanie Huawei.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To musi być składak, coś w stylu I7 8700, GTX 1070/1080, nie wiem jak tam dokładnie te RTX się sprawują, ale do 4000 spokojnie kupisz solidnego kompa :D
0
Ja bym chciał żeby Suarez strzelił hattricka i jedną Messi :D Ale o to raczej ciężko :D
2
Ja dzisiaj jadę ryzykownie w fortunie, dokładne wyniki 2:1 dla Ajaxu i 1:3 dla nas :D
0
A co to za robota?
2
Jeszcze ma 60 minut :D
0
Ja też mam Juve na kuponie, ale to za dwójkę więc postawiłem, za grubsze pieniądze tego meczu bym nie postawił :D
1
Ja już nie raz jadłem dobrego burgera, czy to zlot food trucków, czy to La Spezia w Radomiu, no ale spróbowałem tego maka, bardzo dobry smak :D