1

Szkoda, że remis Bayernowi też daje mistrza, mecz byłby sporo ciekawszy :D

0

Mam pytanko, wybieramy się na mecz Polska vs Izrael, zawsze jak jeździliśmy na mecze samochód stawialiśmy w centrum i dojazd metrem na stadion. Tym razem chcielibyśmy kupić miejsce parkingowe pod stadionem, wie ktoś jak i gdzie to załatwić? A także kiedy :D

1

W Szczecinie kibice odpalili race i była słaba widoczność.

1

Czy normalni czy nie, to nie mi oceniać ale z własnego doświadczenia wiem, że do zwierzaka można się bardzo, ale to bardzo przyzwyczaić.

1

Czas honoru, Fala zbrodni(jaka szkoda, że nie polsat gamonie nie skończyli tego serialu)

3

Kiedyś miałem pastę wybielającą z USA, zupełnie inna bajka niż te u nas. Tak, tak, "znam kogoś, kto był w stanach" :D :D

0

Teoretycznie jest choroba, nadzerka aftowa na dwunastnicy Plus heiicobacter, ale czy to winowajca moich objawów mam nadzieję, że dowiem się jutro.

0

Najgorsze jest to, że powikłan refluksowych na gastroskopii nie ma, a badanie, które w 100% potwierdza refluks jest trudno dostępne u nas w Polsce.

0

Czyli co, jeśli nie ma zarzucania, nie ma refluksu? Bo nie rozumiem :D Jedna mi zdiagnozowała refluks, nafaszerowała lekami tylko dlatego, że mi się odbije raz, czy dwa po jedzeniu czy po napiciu się. Nie chodzę caly dzień i nie "bekam", no i ta zgaga, ale to podobno efekt tej baterii może być.

0

no ale czy to zarzucanie kwaśnej treści to jakoś czuć? o to mi chodzi, niektórzy z którymi rozmawiałem mówili, że to jest jakieś tam uczucie konkretne, a przy odbijaniu jedzenie podchodzi im pod gardło nawet. Ja nic takiego nie czuję, a jak mi się odbije to po prostu czuję czym, ale nic nie podchodzi pod gardło. Dodam, że mam taką zgagę i na gastroskopii wykryta została helicobacter. Może to wszystko od tej bakterii...

1

Szkoda, że nie ma tu minusów ;]

1

Pytanie do "zgagowców", jutro idę do lekarza, ale chcę się zapytać, czy to "wracanie kwasu do przełyku" to jakoś czuć jest? Bo jest też coś takiego jak zgaga czynnościowa, czyli pieczenie bez zarzucania kwasów do przełyku.

1

To wcale nie były takie piękne czasy, zaraz po remontadzie był zimny prysznic :D

0

Wirus jakiś cholera czy co, albo jakaś aplikacja wyświetla jakiś syf

0

Też na telefonach, u mnie samsung s9, macie coś takiego że po odblokowania wyskakuje jakaś reklama androida q i dopiero po jej przesunięciu jest normalne menu telefonu? Jeszcze wczoraj tego nie było, dopiero dzisiaj rano.

1

Ja osobiście jeszcze nie leciałem samolotem, ale na pewno jest w głowie coś takiego, że jesli zdarzy się wypadek to jest 99% że skończy się najgorzej jak może. Wiem, że statystycznie to najbezpieczniejszy środek transportu ale jednak :D

0

Z tego co wiem oni mogą puszczać hit kolejki, a raczej takim był mecz lidera czy wice, który walczy o mistrzostwo. Kurski wiadomo nie od dziś, że kibic Lechii i są efekty :D

0

na legie to strach dawać, oni to zremisują albo przewalą :D

0

Jakieś pewniaczki na dzisiaj macie? Chcę walnąć kuponik za piętnastaka, żeby podwoić :D bawię się tak od 2 zł i ciekawe kiedy skończę :D

0

Radom w końcu!

0

Teraz tą helicobacter idę do gastrologa i z wynikami gastroskopii, potem trzeba będzie faktycznie laryngologa odwiedzić, albo może to jakieś uczulenie, ciort wie, za długo to trwa :/

0

Wyszła mi helicobacter, ale czy to może mieć coś wspólnego z pieczeniem w podniebieniu?

1

Wczoraj miałem gastroskopię, ja wiem, że gastroskopia nie może wykluczyć refluksu w 100%, ale lekarz prowadzący powiedział, że refluksu raczej nie ma, nawet mnie w klatce nic nie piecze, tylko w podniebieniu. No i typowym objawem refluksu jest to cofanie pokarmu, uczucie, którego ani razu nie miałem...

0

Zdarza Wam się przy zgadze pieczenie tak jakby w podniebieniu?

4

100% oryginalne, elegancki sklep.

0

Ten mecz to akurat sprawa jak najbardziej otwarta :D

0

To tylko sport, bez prezsady :D

1

Jest to pewnie traktowane jako dowody w sprawie, wszystko Ci oddadzą po wszystkiemu.

0

Patrzyłem teraz u mnie, mam orange tv, zablokowane :D

0

A jaka telewizja?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?