Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@KamQiX Mimo wszystko jestem ciekaw :D Mi osobiście najbardziej by odpowiadała stara wersja jeśli chodzi o wygląd, reszta jak najbardziej ok, czyli oznacznie, filmiki itd :D
2
@Robertinho Dajcie na główną stronę ankietę, jak ludzie oceniają nową LR, ciekaw jestem czy woleli starą wersję, czy tą co jest teraz :D
1
@l0Messini To ja sprzedawałem stare PS4 bez gwarancji i bez gier za 700, nie negocjuj bo i tak już dałeś bardzo dobrą cenę
0
@KamQiX zrobiona, jest na górze LR :D
0
Zainspirowany odpowiedzią na komentarz, szybka ankieta odnośnie nowej LR, zapraszam :D
https://www.strawpoll.me/18048156
0
@marcin000019 Ciekaw jestem jakby powstała ankieta, która LR była lepsza, jakie by były wyniki :D Osobiście mi się bardziej podobała starsza wersja.
0
@D44H Żeby źle zagłosować musiałbyś być idiotą, albo specjalnie coś odwalić :D
0
@BaroPodertos A co tam, postawiłem piątkę na Polskę i Ekwador, może wpadnie 3 dyszki :D
0
Nie orientuję się jak to jest z tymi drużynami U20, Polska ma jakieś szanse wyjść z tej grupy? Jak mocna jest dzisiejsza Kolumbia?
0
@Transu96 Są tu gracze Fify, to napisałem, a czwartek jak wiadomo to dzień nagród :D
0
FIFA
Taka ciekawa sytuacja, gram sobie tak od czasu do czasu, wczoraj trafiłem Lorisa, dzisiaj za nagrody za DR dostałem De geę a w paczce z gwarantowanym Totsem trafiłem Allisona, trzech takich bramkarzy w tak krótkim odstępie czasu, rzadki widok chyba :D A jeszcze udało sie też trafić TOTS Robertsona za DR :D
4
Kurcze, sam wygląd La Rambli to wolałem ten stary :D
0
@MesQueUnClub_87 A ja tak mam po przełknięciu śliny, chwile coś zaburczy i koniec. Dopiero co miałem gastroskopie i niby wszystko było ok -,-
0
Miał ktoś z Was kiedyś takie dziwne uczucia burczenia w gardle/przełyku? :D
0
Wpisz w necie formularz szkody OC i pierwsze lepsze będzie ok.
0
To za te 11 zwycięstw to taki lichy tots będzie, gdyby mnie wczoraj nie wywaliło z serwerów miałbym szansę na golda, ale cóż :D
0
Czyli jak mam te 11 zwycięstw to będę miał jakiegoś totsa niby do wyboru? :D
0
A to jakaś zmiana ma być? :D
0
Akurat szacunku do KSW to nie mam :D Raz, że nazywają się największą federacją MMA w Europie co jest nieprawdą, po tym jak Lewandowski cisnął na Fame MMA, że to obraza dla sportu, a teraz sami robią identyczny projekt o nazwie FFF coś tam, czysta hipokryzja ;>
2
Proste, KSW wyżej sra, niż dupę ma. Fajne wejścia, kolorowa oprawa to nie wszystko :D
0
Albo 2:1 :D
0
Proszę Cię, każdy kto wchodzi do ringu zna swoją wartość i raczej nikogo się nie boi a tym bardziej na takim poziomie. A takie gadanie jest po prostu idiotyczne.
0
Do tej pory byłem kibicem Wildera, ale coś mu ewidentnie wali na łeb. On chyba nie wie co mówi kompletnie. Chciałbym żeby przegrał, jeśli on tak naprawdę myśli to w ogóle nie powinien walczyć.
0
Walka o pas wagi średniej:
83,9 kg/185 lb: Michał Materla (27-6, 9 KO, 12 Sub) vs Scott Askham (17-4, 11 KO, 2 Sub)
Walka o pas wagi półśredniej:
77,1 kg/170 lb: (c) Roberto Soldić (15-3, 13 KO, 1 Sub) vs Krystian Kaszubowski (7-0, 2 KO, 1 Sub)
Karta główna:
120,2 kg/265 lb: Karol Bedorf (15-4, 5 KO, 4 Sub) vs Damian Grabowski (21-5, 7 KO, 11 Sub)
74 kg/163 lb: Artur Sowiński (19-10, 6 KO, 7 Sub) vs Norman Parke (26-6-1, 4 KO, 12 Sub)
120,2 kg/265 lb: Erko Jun (2-0, 2 KO) vs Akop Szostak (3-2, 2 KO)
93 kg/205 lb: Martin Zawada (28-15-1, 18 KO, 5 Sub) vs Thiago Silva (21-8, 14 KO, 2 Sub)
61,2 kg/135 lb: Antun Račić (22-8-1, 13 Sub) vs Paweł Polityło (4-1, 1 KO)
120,2 kg/265 lb: Michał Andryszak (20-7, 13 KO, 6 Sub) vs Luis Henrique (11-5, 3 KO, 5 Sub)
70,3 kg/155 lb: Leszek Krakowski (12-1, 5 KO, 3 Sub) vs Michael Dubois (10-6, 3 KO, 7 Sub)
0
Kto nie ryzykuje to wiadomo co :D
0
Wiadomo że 40 zł to nie majątek, ale na waciki będzie :D
0
J.w :D
0
Do wyjęcia jest 43 zł, za dwójeczkę, teraz dają 20 :D
0
Została mi tylko Barcelona na kuponie, jak myślicie, wypłacać to co proponują czy czekać? Barcelona ma już mistrza, Eibar też o nic nie gra, jak to będzie? :D