Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@msmsms Jeśli chodzi o atak na zamek, to zawsze raczej lepiej jest się bronić :D
0
@Avada Kedavra No, tylko musze sobie chyba profesjonalną kosę sprawić, bo Stihl FS 240 czasami na wielkich zaroślach ma problemy :D
7
@Rewolucja123 Dla pocieszenia powiem, Ci że dorabiam sobie dorywczo na koszeniu trawy i za godzinę wychodzi jakieś 100-150 za godzinę :D
0
Jakby ktoś Messiego nie znał i dzisiaj pierwszy raz go widział, to nawet kluby w ekstraklasie naszej by się nim nie interesowały :D
0
@czółkovsky całe szczęście że to nie kończy drafta i po prostu szukam kolejnego rywala
0
Może mi ktoś powiedzieć jak działają te boty w fifie na pc w drafcie, co losowo skład wybierają, na początku meczu uciekają i zalicza im wygrana?
0
@krzychu1526 Stanowski też udany, sam trzyma patologię w tym swoim radiu :D
0
@MarcinVeB4 Zapewne chodzi mu o to, że dobra cena za grajka :D
0
Nie jestem na bieżąco z tymi wszystkimi plotkami. Jeśli Neymar miałby do nas wrócić to za jaką kwotę? Co mówią w tych ploteczkach? :D
1
@BlauGrana1404 Samo gotowane jedzenie, woda, zero coli itd. U mnie było 10 kg w miesiąc.
0
@derlysy1979 Na pewno by o to było trudniej, zawsze jestem na miejscu, dom jest duży więc nikt nikomu nie zawadza, nie mieszkamy na 35m2.
89
@Avada Kedavra I co w tym dziwnego? Ja mam 25 lat i nadal mieszkam z rodzicami, kredytu raczej nie wezmę a mamy bardzo dużą działkę i ktoś to musi ogarnąć.
0
@Robertinho Widziałem właśnie post na fb, no ale wiesz, fajniej jak wpłacasz kasę i jedziesz grupą zorganizowaną, gdzie wszystko jest już ustalone, hotele itd :D
0
Na puchar Gampera to będzie jakiś wyjazd organizowany z tej stronki? Pamięta ktoś jak to jest co roku? :D
0
@Madridista_PL Mowa raczej o karierze :D
0
@taktyk93 Niestety ale ten Lexus całkowicie nie podoba mi się jeśli chodzi o wygląd.
0
Ciekawi mnie BMW X5, ta pierwsza generacja? Jest może jakiś mechanik albo posiadacz takiej fury? Bo wiele się słyszy, że to takie awaryjne samochody.
0
@dorkizos ja się uczę właśnie 3 pytań związanych z prawem(administracyjnym) i mnie szlag jasny trafia, 25 lat i już za stary człowiek na naukę :D
0
@LuisSalvano https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/motorola-moto-g7-power-4gb-czarny.bhtml
Nie wiem czy znajdziesz coś odpowiedniejszego dla siebie w tej cenie, zawsze możesz kupić Xiaomi, ale ja np jakoś nie przepadam za telefonami tej marki, no ale XIAOMI LEPSZE, zaraz mnie tu zjadą :D
0
Czy jest tu ktoś kto ma refluks? Mam parę pytanek, ma/miał, jeśli jest to do wyleczenia w ogóle.
0
@Goh Ja ostatnio dosyć często mam zgagę, jeden lekarz mówi że to refluks, drugi że nie. Biorę teraz leki na to helicobacter, zobaczymy jak po tym będzie :v
0
@Goh I też piecze tylko przy przełykaniu śliny?
0
@kkbarca Pytam ogólnie
0
Jak to jest z tą zgagą, jeśli nigdy nic nie piekło mnie w mostku, klatce piersiowej czy brzuchu, a piecze TYLKO przy przełykaniu śliny w gardle/krtani to też jest zgaga?
0
@Fawrf Jak to mówią, nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki :D
0
@CZaras Kownacki to ogólnie więcej gwiazdorzy niż gra na razie. Buksa zasługuje na wyjście od początku, oby ugrali ten minimum remis :D
0
@xVENUMx Ja takimi sumami nie gram niestety :D
1
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE5NTcwNDMwNTcwMDoNsz%2Bw9NOHx3lQWFc%3D&kind=MAIN
Dobrze przewidzialem :D
2
@adamek1910 Serio uważasz, że Lewandowski pojechałby za nazwisko? :D Skoro mają jechać po wygraną, to niech ta trójka starszych będzie doświadczona i najlepsza. Nie wiem jak to tam wygląda z tymi ME jak ktoś pisał, czy terminy nie za blisko siebie są, ale jeśli byłaby możliwość wzięcia Lewego to tylko repka na tym skorzysta.
0
Postawiłem symboliczną dwójkę na Polskę, Hiszpanię i Kolumbię, może wpadnie 30 zł :D