0

@msmsms Jeśli chodzi o atak na zamek, to zawsze raczej lepiej jest się bronić :D

0

@Avada Kedavra No, tylko musze sobie chyba profesjonalną kosę sprawić, bo Stihl FS 240 czasami na wielkich zaroślach ma problemy :D

7

@Rewolucja123 Dla pocieszenia powiem, Ci że dorabiam sobie dorywczo na koszeniu trawy i za godzinę wychodzi jakieś 100-150 za godzinę :D

0

Jakby ktoś Messiego nie znał i dzisiaj pierwszy raz go widział, to nawet kluby w ekstraklasie naszej by się nim nie interesowały :D

0

@czółkovsky całe szczęście że to nie kończy drafta i po prostu szukam kolejnego rywala

0

Może mi ktoś powiedzieć jak działają te boty w fifie na pc w drafcie, co losowo skład wybierają, na początku meczu uciekają i zalicza im wygrana?

0

@krzychu1526 Stanowski też udany, sam trzyma patologię w tym swoim radiu :D

0

@MarcinVeB4 Zapewne chodzi mu o to, że dobra cena za grajka :D

0

Nie jestem na bieżąco z tymi wszystkimi plotkami. Jeśli Neymar miałby do nas wrócić to za jaką kwotę? Co mówią w tych ploteczkach? :D

1

@BlauGrana1404 Samo gotowane jedzenie, woda, zero coli itd. U mnie było 10 kg w miesiąc.

0

@derlysy1979 Na pewno by o to było trudniej, zawsze jestem na miejscu, dom jest duży więc nikt nikomu nie zawadza, nie mieszkamy na 35m2.

89

@Avada Kedavra I co w tym dziwnego? Ja mam 25 lat i nadal mieszkam z rodzicami, kredytu raczej nie wezmę a mamy bardzo dużą działkę i ktoś to musi ogarnąć.

0

@Robertinho Widziałem właśnie post na fb, no ale wiesz, fajniej jak wpłacasz kasę i jedziesz grupą zorganizowaną, gdzie wszystko jest już ustalone, hotele itd :D

0

Na puchar Gampera to będzie jakiś wyjazd organizowany z tej stronki? Pamięta ktoś jak to jest co roku? :D

0

@Madridista_PL Mowa raczej o karierze :D

0

@taktyk93 Niestety ale ten Lexus całkowicie nie podoba mi się jeśli chodzi o wygląd.

0

Ciekawi mnie BMW X5, ta pierwsza generacja? Jest może jakiś mechanik albo posiadacz takiej fury? Bo wiele się słyszy, że to takie awaryjne samochody.

0

@dorkizos ja się uczę właśnie 3 pytań związanych z prawem(administracyjnym) i mnie szlag jasny trafia, 25 lat i już za stary człowiek na naukę :D

0

@LuisSalvano https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/motorola-moto-g7-power-4gb-czarny.bhtml

Nie wiem czy znajdziesz coś odpowiedniejszego dla siebie w tej cenie, zawsze możesz kupić Xiaomi, ale ja np jakoś nie przepadam za telefonami tej marki, no ale XIAOMI LEPSZE, zaraz mnie tu zjadą :D

0

Czy jest tu ktoś kto ma refluks? Mam parę pytanek, ma/miał, jeśli jest to do wyleczenia w ogóle.

0

@Goh Ja ostatnio dosyć często mam zgagę, jeden lekarz mówi że to refluks, drugi że nie. Biorę teraz leki na to helicobacter, zobaczymy jak po tym będzie :v

0

@Goh I też piecze tylko przy przełykaniu śliny?

0

@kkbarca Pytam ogólnie

0

Jak to jest z tą zgagą, jeśli nigdy nic nie piekło mnie w mostku, klatce piersiowej czy brzuchu, a piecze TYLKO przy przełykaniu śliny w gardle/krtani to też jest zgaga?

0

@Fawrf Jak to mówią, nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki :D

0

@CZaras Kownacki to ogólnie więcej gwiazdorzy niż gra na razie. Buksa zasługuje na wyjście od początku, oby ugrali ten minimum remis :D

0

@xVENUMx Ja takimi sumami nie gram niestety :D

2

@adamek1910 Serio uważasz, że Lewandowski pojechałby za nazwisko? :D Skoro mają jechać po wygraną, to niech ta trójka starszych będzie doświadczona i najlepsza. Nie wiem jak to tam wygląda z tymi ME jak ktoś pisał, czy terminy nie za blisko siebie są, ale jeśli byłaby możliwość wzięcia Lewego to tylko repka na tym skorzysta.

0

Postawiłem symboliczną dwójkę na Polskę, Hiszpanię i Kolumbię, może wpadnie 30 zł :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?