Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kuczek Uwierz mi, że Eriksen wcale nie jest taki super.
0
@BigShaq Vega, weź Ty już... :D
2
@RosjaninBut Z tym bardzo dobry to bym nie przesadzał, oglądałem trochę meczów Tottków, wiele razy w ważnych meczach zawalał kompletnie.
0
@Avada Kedavra Samsung przykłada się niestety tylko do swoich flagowych produktów. Pod tym względem lepszych nie ma, więc jak kupować np telefon od nich to tylko seria S lub Note :D
0
@martin86 autor musi być mega ciepły :D
0
@msmsms Aż mi szkoda odpowiadać, nawet mi się nie chce tym co mi odpowiedzieli :D
3
@BigShaq To jak Borek na Twitterze, którego zresztą nie lubię strasznie, ostatnio napisał, "napiszę, jak jutro dostanę Schedule", jakby nie można było napisać po prostu rozpiskę.
2
@msmsms Ale się srają wszyscy, a wiadomo o co chodzi. Ale trzeba się dosrać, pokazać jakim się jest poważnym człowiekiem, bo Ty przecież chciałbyś żeby była wojna :v
1
@Triv44 Czasami trzeba powiedzieć coś wulgarnie :D
0
@tbas Nie wiedzieć czemu? Gość gra kaszane straszną i tyle :D Od Pereza się tyle nie wymaga po prostu.
0
@bartulek98 Jak znajdziesz za te 1300 G7 to śmiało bierz.
4
@jeyx77x Mimo wszystko sądzę, żę do Francuzów im daleko. Zresztą, Anglia co mistrzostwa miała niby skład gotowy na medal :D
11
@BarcaInfo A ja bym sobie bardzo życzył żeby Firpo okazał się lepszym od Alby i go posadził. Nie lubię strasznie naszego lewego obrońcy :D
0
@kris81 wygrać wygrał jak najbardziej moim zdaniem, statystki ciosów też miał lepsze, co do walki z Wilderem czy Furym się zgadzam, ja najbardziej widziałbym go z Joshua, Anglik nie lubi presji, ma sraczkke wtedy.
0
@Criss18Barca 3:30-4, coś takiego.
0
No i po co ten ŁKS strzelał :D Niech mi nie psuje kuponu :D
0
@sidzej Chyba najgorszego :D
1
@Zip wppilot, tam są takie podstawowe kanały, wystarczy się zarejestrować.
4
@PeterWenkman Na jednej scenie psychopata, na drugim wydarzeniu spora(nie mówię, że wszyscy) część to zwyczajna patola.
7
@sidzej dlaczego nie dziwi mnie Twój komentarz akurat w poście o takiej tematyce? :D
0
Komentarz usunięty
0
@th@les Czytałeś na onecie pewnie? Tu chodzi o inny rodzaj samobójstwa, nie powieszenie ,a zadzierzgnięcie.
0
@liberoFCB No jest przecież oświadczenie rzecznika SW. Ale jako że to więzienie to różnie mogło być. Równie dobrze mógł komuś podpaść.
1
@Chwytliwy Nie tylko kradzionymi furami handlował, ale niestety z handlem kobietami też miał coś wspólnego, talent miał do boksu ale w głowie nie po kolei.
0
@PatrychoO A są takie przecieki? :D
0
@4drian0 W ogóle zauważyłem, że dośrodkowania strasznie łatwo wchodzą. A myślałem, że to w fifie za często padają bramki z dośrodkowań :D
1
@Mario96w O karierze to ja Ci nic nie powiem kompletnie, ja tylko Fifa, a pes to tylko demówki gram :D
0
@Mario96w Ale niestety strzały w pesie i gra bramkarzy wygląda w pesie tak samo już od ładnych paru lat.
1
@fcbfan1993 O kurde, aż mi wstyd jaki babol zrobiłem. Dzięki za zwrócenie uwagi, sam też zwracam uwagi na takie babole :D
1
@kkbarca Podoba mi się w pesach to, że stoisz przy zawodniku do którego podajesz piłkę 3 metry, za mocno wciśniesz podanie i możesz go kopnąć nawet w głowę, w fifie weźmiesz pasek na maksa a i tak poda po ziemi żeby tamten sobie skleił do nogi :D