0

Czy ktoś wie co się dzieje z Kinder niespodzianka? Nie można jej dostać w żadnym sklepie :D

1

@RobsonPL wychodzi na to, że tak

0

@RobsonPL jeśli chodzi Ci o karierę to jest ten dynamiczny potencjal, to już nie to co było do tej pory

1

@IronSanHybrid jak ja nie trawię tego stanowskiego, eh. Tu akurat napisał normalnie, ale to jest dzban konkretny.

0

@fanoflakers Ale jednak od stron canal plusa czegoś się wymaga.

0

I jak tu oglądać legalne streamy na NC Go, jak chodzi gorzej niż te nielegalne...

0

@SeeleyBooth Niestety też mam ;/

0

Za tegoroczną ligę typerów to nie ma żadnych nagród?

0

@NeroTFP Co oni mu tam dają w TVP to nie mam pytań.

0

@kamilo0066 Wczoraj 230 zł za 2 zł była okazja, ale ostatni mecz na kuponie, mój miejscowy Radomiak zawiódł :/

0

@kamilo0066 Nie kracz, bo sam mam Romę na kuponie, aczkolwiek na takim bardzo malym ale zawsze :D

0

@mekston Radomiak to mój miejscowy klub, wiem na co go stać, może równie dobrze strzelic Odrze 4 gole po przerwie, ale i stracić też potrafi przez tragiczne błędy w obronie :D

0

@mekston ah, zapomniałem totalnie że i tak mam jeszcze wygrana Radomiaka na kuponie, to oni są ostatni :D

0

@mekston To jeszcze jedna :D

0

@gumaz Słabo, bez pomysłu na grę, a przeciwnicy czają się na kontrę.

0

@mekston Zamiast dać na Bayern to człowiek się połasił na trochę większy kurs :D

0

Jej, ale się wkurzę jak tylko +2,5 w meczu Bayernu mi nie wejdzie...

1

@norbi77 Teoretycznie całkowicie się nie zatrzymał.

1

Czy ktoś miał, ma następujący problem na NC Go?

WYSTĄPIŁ BŁĄD ODTWARZANIA (#3120)

Bardzo często mi to wyskakuje niestety podczas meczów.

0

@Witekk10 Kawałek oglądałem, gol ze spalonego, poprzeka, eh :D

0

Ludogorets, błagam o bramkę :D

2

@hoeniker No akurat nie kibicowanie reprezentacji Polski będąc Polakiem jest dziwne, nie mówie, że trzeba takich ludzi posyłać do łagrów, no ale dziwne jest :D

0

@tomono Espanyol, Alkmaar. Odradzam Eintracht, trochę ryzyko jednak

1

Ludzie, większość jest za szkotami z powodu kuponów, spokój radzę zachować :D

2

@Avada Kedavra Taki szmal co pójdzie dzisiaj na nich(sam stawiam) to masakra, fortuna w razie remisu/wygranej legii zarobi miliony :D

0

@Nazio87 Masz na myśli Polocokte od Zbyszka? Toż to dramatyczny smak ma :D

0

@Szakalaka12369 Ja mam taką lidlowską, jeszcze tańsza od tej a już pare lat służy więc nie przepłacaj :D

0

@PLNY_Master Nie kupuje się coinsów!

0

@Vxb93 Pierwsze kilka sezonów mega, ale moim zdaniem później za bardzo to zakombinowali :D

0

@ksobi No ale trzeba wykupić pakiet mimo wszystko, a na jeden mecz mi się nie opłaca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?