Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy ktoś wie co się dzieje z Kinder niespodzianka? Nie można jej dostać w żadnym sklepie :D
1
@RobsonPL wychodzi na to, że tak
0
@RobsonPL jeśli chodzi Ci o karierę to jest ten dynamiczny potencjal, to już nie to co było do tej pory
1
@IronSanHybrid jak ja nie trawię tego stanowskiego, eh. Tu akurat napisał normalnie, ale to jest dzban konkretny.
0
@fanoflakers Ale jednak od stron canal plusa czegoś się wymaga.
0
I jak tu oglądać legalne streamy na NC Go, jak chodzi gorzej niż te nielegalne...
0
@SeeleyBooth Niestety też mam ;/
0
Za tegoroczną ligę typerów to nie ma żadnych nagród?
0
@NeroTFP Co oni mu tam dają w TVP to nie mam pytań.
0
@kamilo0066 Wczoraj 230 zł za 2 zł była okazja, ale ostatni mecz na kuponie, mój miejscowy Radomiak zawiódł :/
0
@kamilo0066 Nie kracz, bo sam mam Romę na kuponie, aczkolwiek na takim bardzo malym ale zawsze :D
0
@mekston Radomiak to mój miejscowy klub, wiem na co go stać, może równie dobrze strzelic Odrze 4 gole po przerwie, ale i stracić też potrafi przez tragiczne błędy w obronie :D
0
@mekston ah, zapomniałem totalnie że i tak mam jeszcze wygrana Radomiaka na kuponie, to oni są ostatni :D
0
@mekston To jeszcze jedna :D
0
@gumaz Słabo, bez pomysłu na grę, a przeciwnicy czają się na kontrę.
0
@mekston Zamiast dać na Bayern to człowiek się połasił na trochę większy kurs :D
0
Jej, ale się wkurzę jak tylko +2,5 w meczu Bayernu mi nie wejdzie...
1
@norbi77 Teoretycznie całkowicie się nie zatrzymał.
1
Czy ktoś miał, ma następujący problem na NC Go?
WYSTĄPIŁ BŁĄD ODTWARZANIA (#3120)
Bardzo często mi to wyskakuje niestety podczas meczów.
0
@Witekk10 Kawałek oglądałem, gol ze spalonego, poprzeka, eh :D
0
Ludogorets, błagam o bramkę :D
2
@hoeniker No akurat nie kibicowanie reprezentacji Polski będąc Polakiem jest dziwne, nie mówie, że trzeba takich ludzi posyłać do łagrów, no ale dziwne jest :D
0
@tomono Espanyol, Alkmaar. Odradzam Eintracht, trochę ryzyko jednak
1
Ludzie, większość jest za szkotami z powodu kuponów, spokój radzę zachować :D
2
@Avada Kedavra Taki szmal co pójdzie dzisiaj na nich(sam stawiam) to masakra, fortuna w razie remisu/wygranej legii zarobi miliony :D
0
@Nazio87 Masz na myśli Polocokte od Zbyszka? Toż to dramatyczny smak ma :D
0
@Szakalaka12369 Ja mam taką lidlowską, jeszcze tańsza od tej a już pare lat służy więc nie przepłacaj :D
0
@PLNY_Master Nie kupuje się coinsów!
0
@Vxb93 Pierwsze kilka sezonów mega, ale moim zdaniem później za bardzo to zakombinowali :D
0
@ksobi No ale trzeba wykupić pakiet mimo wszystko, a na jeden mecz mi się nie opłaca.