Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MrShakira za 2 zł nie ma co podpórki grać :D
3
@codemat Ja też tam miałem jechać, ale kolega niestety zawalił. Mogę się tylko pocieszać tym, że nie było bramek :D
1
@KamQiX No jest na to ogromna szansa, ale ja zawsze za dwójeczke takie kuponiki grywam, jak wejdzie to zawsze to stówka, a jak nie to nie zbiednieje :D
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk5MDE5NjYxNTc2MjEwMDoorDv4GOtginosbEY%3D&kind=MAIN
Co Panie i Panowie eksperci twierdzą?
0
@Transu96 Kolega wyżej twierdzi, że tego problemu w ligach i fut champions nie ma, a mnie akurat drafty obchodzą najmniej :D
0
@Transu96 Drafty grałemu kolegi na koncie w 19 i było w miare ok, choć oczywiście zdarzały się te pajace. Ciekawe czy kiedyś EA sobie poradzi z tym.
0
@Transu96 po prostu ps4 mi szwankowało, a kompa mam odpowiedniego do grania w większość gier więc przesiadłem się na stałe tutaj D
0
Pytanie do Fifaczy, w tym roku po raz pierwszy gram w Fifę na PC, do tej pory było tylko PS, czy to PS3 czy PS4. PYtanie dotyczy Wep Appa, jeśli pierwszy raz na PC gram to ten web app dla mnie bez sensu praktycznie? Nie będę miał tych paczek powitalnych jak stali gracze?
0
@format1977 Coś czuję, że załaduje bramkę na San Siro :D
0
@Barca_Big_Moment 300.
0
@malicinho Według pewnej stronki wychodzi, że ma kontuzję uda.
7
@Barca-Messi10 Nie bynajmniej.
0
Czy jeśli nigdy nie grałem na Originie w Fifę, tylko na PS4, to na web appa nie mam co czekać?
0
A mówili Lyon pewniak...
0
@NeroTFP Że tak zażartuję, Leon się rozpruł?
0
@Kredon Nie masz przypadkiem dostępu od gościa, który ma imię na "I" a nazwisko na "CH"?
0
@Bartibkm 40 zł to chyba za 7 dni na ipli jest.
0
@PopekMonster o co Ci chodzi?
0
@cachai O, jesteś pierwszą osobą, którą widzę co dodała instagrama w profilu :D
0
@Makaveli455 Ja nie mówię teraz o mobilnym, ale gadanie, że TYLKO światłowód do grania jest bez sensu. Teraz mam Neostradę w domu 10 mb i ona jest akurat do grania bardzo dobra, ping stały 20-25. Ale chodzi mi o granie poza domem, no nic, mobilny internet chyba trzeba sobie darować.
0
@l0Messini No jasne, bo u nas na stronie nic nie jest ściągniętego z innych stron. Ludzie, ogarnijcie się. Wiem, że Twój komentarz to pewnie ironia, ale było sporo ludzi ktorzy serio mieli o takie coś pretensje :D
0
@adi7adi8 On to już zrobił dymy na pasach kiedys.
0
@Kuubuz No mi chodzi po prostu aby w fifie nie było lagów, nic więcej...
0
@Makaveli455 Akurat to jest bzdura :D Sam wiem, bo w domu mam dużo mniej, bo tylko 10 mb/s, stały mały ping i jest ok. Ale z tym mobilnym to lipa wychodzi.
0
@Kuubuz No to trochę mnie zasmuciliście, myślałem, że w pracy mógłbym zabrać lapka i oglądać yt ile zechcę a potem bez problemu pograć w fifę :D
0
@Odesseiron No to reklamują internet bez limitu mobilny za 90 zł miesięcznie, który ma limit? A jeśli limitu nie wykorzystam, to da radę pograć?
0
Czy internet mobilny np. z Plusa, LTE bez limitu nadaje się do gier online typu Fifa, CS i takie tam?
0
@gorgota El Jarek miałby sporo walk na jednej gali :D
2
@Jordi10 Ważne, że Boniek zadowolony. Boniek ucieszony, Stanowski ucieszony bo może wypisywać na twitterze swoje głupie twitty, czego chcieć więcej :D
0
@jacobFCB Zgadza się. Jak to się mówi, ja do właścicieli KSW nic nie mam, nawet szacunku.