Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nc+go Wam też padło?
0
@dmcteam A mi Real kupon zepsuł, a reszta wchodzi póki co.
0
Ktoś strzela w studiu Polsatu :D
0
Eh, Borek i Kołton komentują Bayern, masakra.
1
@kuz To co, miał grać ze sraką?
8
@kamyk_23 Szkoda, że żadnego spalonego nie było.
0
Dlaczego Kurtuła nie broni?
0
@Hushovt Zobacz sobie najlepszą odpowiedź na tego twitta: D
0
@MichalZZZ Ja wielokrotnie, nigdy nie miałem problemów.
1
A miałem dać obie strzelą, kurde! :D
0
@Katalonbar Nie. A takiej fify 20 na PS3 już nie ma.
0
@Hushovt Nie kłóć się, to były piłkarz, on wie lepiej. :v
6
@BigShaq Ramblowy Hajto.
0
@Norkusik Ale nie rozumiesz, że jeśli ktoś ma nc+ go, to ma te Twoje la ligi, bundesligi i ekstraklasy? Więc co to dla kogoś za interes?
0
@MesQueUnClub_87 Ale oni bez tego Neymara i Cavaniego zagrali fajny mecz jakby nie było z Realem :D
0
@MesQueUnClub_87 Powątpiewam w Galatę, ale dosyć fajny kupon :D Żeby Real jakiejś manitki nie chciał zrobić :D
0
@Mat_Cat na jakiej przeglądarce oglądasZ?
0
@Norkusik szczerze to niezbyt opłacalny interes xD
0
@Meloman69 Jestem też ciekaw jak do takiej spalinowej wygląda sprawa części, czy jak coś nawali czy znajdę część zamienną? U mnie w domu wszystko ze Stihla praktycznie, no ale akurat dmuchawy nie potrzebujemy takiej dobrej :D
0
@MesQueUnClub_87 no na kupke w razie gdyby ta funkcja wciagania słabo działała :D
0
@Meloman69 elektryk daje radę też wciagac?
0
@MesQueUnClub_87 no ale tu chodzi o to żeby zgarnąć w jedno miejsce i samemu do worka załadować :D
0
Używał ktoś kiedyś dmuchawy do liści?
https://allegro.pl/oferta/odkurzacz-spalinowy-dmuchawa-do-lisci-mocna-3w1-8438465875
Do domu takie coś styknie?
1
@patrykzmc2000 Zawsze tak jest :D
0
Całe nc+go, meczyk fajny to nie dadzą obejrzeć bo zacina jak g..
0
@ForcaMilosz Zrobiłem Właśniego tego Pukkiego 84, zobaczymy co potrafi :D
1
@Teletubis Mi się spodobał tryb zamiana na razie :D
0
@ForcaMilosz A z ligi angielskiej? Bo gram na 2 składy, a w lidze angielskiej póki co jest straszny problem z dobrym napastnikiem w miarę tanim :/
0
@ForcaMilosz No Gameiro mam, nawala bramki aż miło :D Ale może kupię zmiennika w stylu Moraty jakby czasami coś nie wychodzilo :D
0
@Phatro https://mediamarkt.pl/agd-male/urzadzenie-do-popcornu-blaupunkt-fpc401
Taką samą mam.