0

Nc+go Wam też padło?

0

@dmcteam A mi Real kupon zepsuł, a reszta wchodzi póki co.

0

Ktoś strzela w studiu Polsatu :D

0

Eh, Borek i Kołton komentują Bayern, masakra.

1

@kuz To co, miał grać ze sraką?

8

@kamyk_23 Szkoda, że żadnego spalonego nie było.

0

Dlaczego Kurtuła nie broni?

0

@Hushovt Zobacz sobie najlepszą odpowiedź na tego twitta: D

0

@MichalZZZ Ja wielokrotnie, nigdy nie miałem problemów.

1

A miałem dać obie strzelą, kurde! :D

0

@Katalonbar Nie. A takiej fify 20 na PS3 już nie ma.

0

@Hushovt Nie kłóć się, to były piłkarz, on wie lepiej. :v

6

@BigShaq Ramblowy Hajto.

0

@Norkusik Ale nie rozumiesz, że jeśli ktoś ma nc+ go, to ma te Twoje la ligi, bundesligi i ekstraklasy? Więc co to dla kogoś za interes?

0

@MesQueUnClub_87 Ale oni bez tego Neymara i Cavaniego zagrali fajny mecz jakby nie było z Realem :D

0

@MesQueUnClub_87 Powątpiewam w Galatę, ale dosyć fajny kupon :D Żeby Real jakiejś manitki nie chciał zrobić :D

0

@Mat_Cat na jakiej przeglądarce oglądasZ?

0

@Norkusik szczerze to niezbyt opłacalny interes xD

0

@Meloman69 Jestem też ciekaw jak do takiej spalinowej wygląda sprawa części, czy jak coś nawali czy znajdę część zamienną? U mnie w domu wszystko ze Stihla praktycznie, no ale akurat dmuchawy nie potrzebujemy takiej dobrej :D

0

@MesQueUnClub_87 no na kupke w razie gdyby ta funkcja wciagania słabo działała :D

0

@Meloman69 elektryk daje radę też wciagac?

0

@MesQueUnClub_87 no ale tu chodzi o to żeby zgarnąć w jedno miejsce i samemu do worka załadować :D

0

Używał ktoś kiedyś dmuchawy do liści?
https://allegro.pl/oferta/odkurzacz-spalinowy-dmuchawa-do-lisci-mocna-3w1-8438465875

Do domu takie coś styknie?

1

@patrykzmc2000 Zawsze tak jest :D

0

Całe nc+go, meczyk fajny to nie dadzą obejrzeć bo zacina jak g..

0

@ForcaMilosz Zrobiłem Właśniego tego Pukkiego 84, zobaczymy co potrafi :D

1

@Teletubis Mi się spodobał tryb zamiana na razie :D

0

@ForcaMilosz A z ligi angielskiej? Bo gram na 2 składy, a w lidze angielskiej póki co jest straszny problem z dobrym napastnikiem w miarę tanim :/

0

@ForcaMilosz No Gameiro mam, nawala bramki aż miło :D Ale może kupię zmiennika w stylu Moraty jakby czasami coś nie wychodzilo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?