0

@fortunate_son chciałbym aubemayanga, no ale nie ma funduszy :D

0

@fortunate_son Nie mam skrzydłowych w formacji :D

0

@fortunate_son mam Ndombele tego OTW, zrobiłem formację 4-2-2-2, Ndombele plus Sissoko na ŚPD, może to będzie jakoś funkcjonowało :D

3

@Persyfl aż tak długich postów to powinien być zakaz :D

0

@victor z tą karą śmierci to jest różnie, tysiące osób byli skazani niesłusznie. Najpierw nad tym trzeba popracować.

0

Fifa 20, powiedzcie mi, trafiłem Sissoko, overall 81, jak zobaczyłem jego cenę to się przeraziłem, 70k. Teraz pytanie czy sprzedawać go czy zostawiać, bo on pewnie szybko straci swoją wartość?

0

@thebaanqn trzeba mu dać zakaz siłowni :D

0

Jest w Fifie jakiś styl gry, ktory choć trochę poprawi wytrzymałość zawodnika? Nie wiem dlaczego Adama Traore ten IF nie wytrzymuje mi całego meczu mimo, że 78 wytrzymałości ma :D

0

@wawrzyn1 Jest, jest, ale tego za picki nie sprzedam, zobaczę, kupiłem Jesusa do Pukkiego, Adama na CPS i jakoś to idzie :D Mam też biedną wersję De Bruyne, czyli IF Maddisona :D

0

@jeyx77x ja też, z pjaniciem

1

@xJLx Kolejny milioner :D Adama jak Ci się wydaje, będzie grywalny?

2

@Grzesior667 Masakra co za trafy macie :D U mnie Pulisic z paczek i Adama Traore z picków. Teraz się zastanawiam czy ten Traore się nada do gry. Zmieniłem formację z CPS i sprawdzimy :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@czółkovsky a kim grasz? ja ogólnie mam dwa składy, anglia i hiszpania, zawsze sobie obiecuje, że zrobie jaką bundesligę, ale wychodzi jak wychodzi, najwięcej leci tych z angielskiej ligi i la ligi :D

0

@czółkovsky też nim cholera grałem xD nie pasują mi bo niby szybki ale mam wrażenie że jakiś drętwy jest :D

0

@czółkovsky No ja w 19 stce na ŚPO go miałem to dawał radę :D To kogo polecasz do Jovica? Czekam aż ten kasztan dostanie IF :D

0

@czółkovsky Chciałem ogólnie grać formacją 4 1 2 1 2 wąsko, ale kurde nie mogę znaleźć drugiego napastnika do Jovica, Williams mi coś nie pasuje, kusi przetestować Rodrigo z Valencii. Malo jest dobrych napadziorów w La Lidze, Williams kosztuje 30k, a potem następny najtańszy to chyba Griezman dopiero :D

0

@czółkovsky ja szukam na formację 4 3 2 1, czyli Dembele jako PN, nada się? :D

1

Grał ktoś Dembele w Fifie 20? :D Jak on się prezentuje z tą jego staminą na poziomie 69? Daje rade wytrzymać mecz? :D

0

@piotr_styk Fekirek też swoje potrafi :D

0

@VEB931 nie, Wu Lej to jarają się jakimś tam platynowem czy kimś tam ;p

0

@xArabx Szkoda gadać :D

0

@COU_11 Domyślam się w której, ale nie oglądam typa

0

Widzę spory ruch o Fifie, wszyscy jarają się jaki ten Williams jest dobry w Fifie, a mnie jakoś nie umiał przekonać i został sprzedany. Czas na Rodrigo z Valencii na testy :D Swoją drogą zrobiłem całe SBC "mocny start" dodane dzisiaj, wydane 8k i się nawet nie zwróciło :D

0

@YoungMan To Ty nie wiesz nic w takim razie :D W tamtym sezonie akurat tak przypadało, że mecze były na zmianę. Mecze wybierają poszczególne stacje co kolejkę, raz jedni, raz drudzy, teraz tak wypadło, że dopiero teraz pokaże Eleven Barcelonę.

1

@JohnA każdy i tak wie swoje, że soczyste zapie...ol, zabrzmi bardziej motywująco.

5

@JohnA Takie słowa pobudzają i dają kopa, to nie teatr że wszystko trzeba z kulturą.

0

@kenneth99 to może mój OTW Jovic dostanie w końcu IF :D

0

@kenneth99 Orientujesz się może czy mecze reprezentacji będą zaliczane do następnej TOTW?

0

@BartqRKO Aż się nie chce jutro paczek otwierać D:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?