1

@YoungMan Robili Cię w konia, bo ilez razy można tłumaczyć o co chodzi od dwóch sezonów z transmisjami meczów La Ligi.

1

@socha skoro Korwin to klaun, to kim są Kaczyński, Schetyna i reszta?

0

-2003/2004
- dom
- był to dzień, kiedy jako dziecko, po długich oczekiwaniach w domu zamontowali telewizję cyfrową (firmy specjalnie reklamował nie będę). Z pięciu kanałów dotychczasowych zmiana na masę innych, w tym te najważniejsze, czyli sportowe. Tam też zobaczyłem wtedy Ronaldinho w wyżej wymienionej koszulce. Od tamtej pory zaczęła się moja przygoda z kibicowaniem Barcelonie.

0

Czy miał tu ktoś kiedyś robione testy płatkowe na alergie? Może wie ktoś czy to coś oznacza, jak kilka markerów zrobiło się ciemniejsze? Czy to nie ma żadnego znaczenia?

4

@Misiu1986 dokładnie to samo, znajac polityków to wcale bym się nie zdziwił jakby to było opłacone :D

2

@PJ777 Canal + Eleven to kanały gdzie obejrzysz calą La Ligę. LM nie obejrzysz, musiałbyś wykupić Iplę, LM ma polsat.

0

@TR3YWAY A co napisał? Bo usunął.

0

Jest tu ktoś kto nosił stały aparat? Mam pytanie.

0

@barteksalata21 Ja polecam Gomeza z Liverpoolu :D

0

Fifa 20, Rudiger czy Ake? :D Niemiec 190 cm, drugi 180. Mam wrażenie, że wzrost w tej Fifie u obrońców to chyba przeszkadza, bo wrzutki są bardzo nieskuteczne.

0

@Hubert102 No dziwnie się układa, zgrania 100 nie ma, ja tam wolę jak wszystko jest minimum na żółto :D

0

@V e B 96 w polskiej telewizji nie.

0

@Hubert102 Dziwna ogólnie ta hybryda, wolałbym już pójść w jedną ligę chyba :D

0

@szymek029 Tego nie wie nikt!

1

@Bovciek Kariery chyba nie ruszali.

1

@Mario96w gratuluje 300 zł :D

0

@Mario96w Na jakiej stronce grasz?

0

@Grzesior667 srebro 1, do golda zabrakło meczu w którym mnie wywaliło z serwerów przy pewnej wygranej:/

0

@HansLanda Dobra, teraz sprawdziłem, tak to jest jak człowiek narwany i głupi, najpierw napisze, potem sprawdzi :D

0

Eleven nie wie, że Genoa gra w 9 :D

Edit: moja pomyłka, jednak zawsze warto się upewnić :D

0

@Lola120 Genialny to on raczej nie był nigdy :D Pewnie będzie jak z Zielińskim.

0

@M3SSI O kurde, to kiedyś na pewno na nim zarobisz, jeśli dostanie IF i nie będziesz chciał nim grać:D

0

@Hubert98 Skąd Wy tyle pieniędzy macie :D

0

@Hubert98 Ja zostawiłem go sobie na fut champions, z 6 meczów to praktycznie dzięki niemu wygrane :D

0

Fifa 20,

Hazard w tej grze jest całkowicie OP, nie wiem jeszcze jak się gra Messim, ale Hazardem schodzisz na prawą nogę i jest bramka z finezją. :D Szkoda, że miałem go tylko na wypożyczenie :D

0

@Rini_Cule tak jak wspominałem warto te 16 gb mieć.

1

@FC1899Barca Ty masz 70 lat czy jak?

0

@Rini_Cule ja nie znam się aż tak żeby doradzać, ale tutaj co pokazałeś przydałoby się 16 gb ramu. Są specjalne fora specjalistów , tam lepiej pisz A nie tu. :D

0

@MrKubano A to nie jest sensowny argument? W przypadku kolegi granie za dyszke jak dla mnie to już za dużo, ja puszczam za maks 2 zl. Granie za dwójkę dla zabawy to nie jest sensowny argument? :po

0

@MrKubano to jest różnica, Ty siedzisz, my się bawimy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?