Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@YoungMan Robili Cię w konia, bo ilez razy można tłumaczyć o co chodzi od dwóch sezonów z transmisjami meczów La Ligi.
1
@socha skoro Korwin to klaun, to kim są Kaczyński, Schetyna i reszta?
0
-2003/2004
- dom
- był to dzień, kiedy jako dziecko, po długich oczekiwaniach w domu zamontowali telewizję cyfrową (firmy specjalnie reklamował nie będę). Z pięciu kanałów dotychczasowych zmiana na masę innych, w tym te najważniejsze, czyli sportowe. Tam też zobaczyłem wtedy Ronaldinho w wyżej wymienionej koszulce. Od tamtej pory zaczęła się moja przygoda z kibicowaniem Barcelonie.
0
Czy miał tu ktoś kiedyś robione testy płatkowe na alergie? Może wie ktoś czy to coś oznacza, jak kilka markerów zrobiło się ciemniejsze? Czy to nie ma żadnego znaczenia?
4
@Misiu1986 dokładnie to samo, znajac polityków to wcale bym się nie zdziwił jakby to było opłacone :D
2
@PJ777 Canal + Eleven to kanały gdzie obejrzysz calą La Ligę. LM nie obejrzysz, musiałbyś wykupić Iplę, LM ma polsat.
0
@TR3YWAY A co napisał? Bo usunął.
0
Jest tu ktoś kto nosił stały aparat? Mam pytanie.
0
@barteksalata21 Ja polecam Gomeza z Liverpoolu :D
0
Fifa 20, Rudiger czy Ake? :D Niemiec 190 cm, drugi 180. Mam wrażenie, że wzrost w tej Fifie u obrońców to chyba przeszkadza, bo wrzutki są bardzo nieskuteczne.
0
@Hubert102 No dziwnie się układa, zgrania 100 nie ma, ja tam wolę jak wszystko jest minimum na żółto :D
0
@V e B 96 w polskiej telewizji nie.
0
@Hubert102 Dziwna ogólnie ta hybryda, wolałbym już pójść w jedną ligę chyba :D
0
@szymek029 Tego nie wie nikt!
1
@Bovciek Kariery chyba nie ruszali.
1
@Mario96w gratuluje 300 zł :D
0
@Mario96w Na jakiej stronce grasz?
0
@Grzesior667 srebro 1, do golda zabrakło meczu w którym mnie wywaliło z serwerów przy pewnej wygranej:/
0
@HansLanda Dobra, teraz sprawdziłem, tak to jest jak człowiek narwany i głupi, najpierw napisze, potem sprawdzi :D
0
Eleven nie wie, że Genoa gra w 9 :D
Edit: moja pomyłka, jednak zawsze warto się upewnić :D
0
@Lola120 Genialny to on raczej nie był nigdy :D Pewnie będzie jak z Zielińskim.
0
@M3SSI O kurde, to kiedyś na pewno na nim zarobisz, jeśli dostanie IF i nie będziesz chciał nim grać:D
0
@Hubert98 Skąd Wy tyle pieniędzy macie :D
0
@Hubert98 Ja zostawiłem go sobie na fut champions, z 6 meczów to praktycznie dzięki niemu wygrane :D
0
Fifa 20,
Hazard w tej grze jest całkowicie OP, nie wiem jeszcze jak się gra Messim, ale Hazardem schodzisz na prawą nogę i jest bramka z finezją. :D Szkoda, że miałem go tylko na wypożyczenie :D
0
@Rini_Cule tak jak wspominałem warto te 16 gb mieć.
1
@FC1899Barca Ty masz 70 lat czy jak?
0
@Rini_Cule ja nie znam się aż tak żeby doradzać, ale tutaj co pokazałeś przydałoby się 16 gb ramu. Są specjalne fora specjalistów , tam lepiej pisz A nie tu. :D
0
@MrKubano A to nie jest sensowny argument? W przypadku kolegi granie za dyszke jak dla mnie to już za dużo, ja puszczam za maks 2 zl. Granie za dwójkę dla zabawy to nie jest sensowny argument? :po
0
@MrKubano to jest różnica, Ty siedzisz, my się bawimy.