Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 nie znam się na tych zgraniach tak dobrze, ale jak to jest jak środkowi obrońcy będą na czerwonym zgraniu? Nie przeszkadza to potem w grze i robieniu jakichś baboli?
0
https://www.futbin.com/20/squad/9505949
Co myślicie o takim ustrojstwie?
0
@Piorun Otóż to, mobilnie to mam telefon, ja to stacjonarkę muszę mieć, nie widzę siebie z laptopem :D
0
@Dosq No Ballack fajna opcja, szkoda, że w formacji 4-3-2-1 nie ma ŚPD. Lubię te formację ale tam brak ŚPD trochę przeszkadza w robieniu hybrydy.
0
@CatalanVeBFCB 2-3 tys. tylko jeśli jesteś jakimś prosem chyba. Normalny użytkownik nawet nie poczuje różnicy między klawiaturką za 200 zł, a klawiaturą za 800.
0
@xJLx Guardiola statystykami to wygląda na slabiutką kartę, ciekawe jak się gran im :D
0
@Grzesior667 O, nawet nie wiedziałem, że Rivaldo aż tak słabszą nogę ma :D Też myślę o Ferdinandzie, na Drogbę za dużo tych żetonów trzeba, chyba 23 :D
0
@Avada Kedavra Czyli jestem małym, pryszczatem dzieckiem, które nie wychodzi z pokoju. :v
0
Panowie i Panie grający w Fifę, jaką ikonę zamiarujecie robić z tych wymian co dodali? Warto robić Rivaldo? Nigdy nie miałem w składzie ikony, faktycznie są dużo lepsze niż zwykłe karty aktualnych graczy top?
2
@Striker To to już w ogóle druga sprawa. A najlepszy komentarz seniora Drzyzgi, że Leon znowu nie skończył ataku, szwankuje skuteczność itd :D
0
@matirix20 Ja zawsze pytam ludzi, którzy kupują drogie laptopy. Naprawdę potrzebujesz laptopa? Zdajesz sobie sprawę, że PC byłby dwa razy tańszy pewnie? :D Chyba, że bardzo, ale to bardzo często gdzieś wyjeżdżasz itd, wtedy tak.
1
@TheNekro94 Ale jeśli nie potrafi dobrze wystawić jak nie jest do niego przodem to co da Leonowi piłka, która nie nadaje się do dobrego ataku?
0
@TheNekro94 Jakbyśmy mieli drugiego Zagumnego to byłby wykorzystywany odpowiednio.
0
@Lares lepiej po prostu elegancko się ubrać. Jakaś koszula itd. U mnie na komisji tak są ubrani zawsze :D
5
@Xavinho54 Mnie, bo mój klub przegrał :D
0
@ForcaMilosz to może uda mi się zrobić rivaldo albo jakiego ballacka :D
0
@krzychu1526 Kowal to ten sam poziom co Tomaszewski, Hajto. Dołączyć do nich jeszcze Stanowskiego z kimś jeszcze i niech stworzą drużynę do Familiady . Mam nadzieję, że ewentualną wygraną oddaliby na cele charytatywne :D
0
@Transu96 a na te zadania "wymiana ikon" ile jest czasu?
0
Ale EA zrypało sprawę z tymi wymiennymi ikonami. Zadania sobie zrobisz i już masz jakąś ikonę. Dla mnie to ikona nie powinna być w ogóle do zrobienia w żadnych SBC itd. Powinna być tylko i wyłącznie do trafienia w paczce. Ewentualnie jakieś eventy typu, że szansa na ikonę jest 10% większa czy coś.
0
@Kubix93 Te FUT Champions grałem formacją 4 - 2 - 2 - 2, na początku było świetnie, teraz jak są trudniejsi rywale ta formacja wydaje się do dupy. Muszę znowu wrócić chyba do formacji gdzie jest LN, N i PN. Martial, Pukki i jakiś Willian i będzie pewnie lepiej :D Zasugerowalem sie, że jupiterzy grają tym 4 2 2 2, no ale oni to jednak całymi dniami grają to i pewnie schematy jakieś mają :D
0
@Kubix93 Po co zmieniać taktykę? Mam przecież w formacji napastników, ale sorry, nie stać mnie na Sona :D
0
Fifa 20, ŚPO z ligi angielskiej? Zaha? Wijnaldum? Jak myślicie? Bo mi Madison IF grę blokuje :D
0
@Roobo Ostatnio dali 2,5k :D
0
@msmsms dla mnie mimo wszystko Aubemayang i Aguero to trochę inni napastnicy niż pozostali :D
0
@Transu96 No zatrzymalo się i co z tego? Jeszcze raz powtarzam, że mądry kierowca ocenia sytuację w sekundę i wykonuje taki manewr. Stwierdził, że on da radę to zrobić a tamten jak widać spokojnie się zatrzyma.
0
@Transu96 po 1, widocznie widział, że zjeżdżając nie zrobi niebezpiecznej sytuacji, po drugie widać, że to miasto, więc raczej prędkości nie są takie, że przy kolizji można zginąć. Kierowca przede wszystkim musi umieć ocenić sytuację, a nie tylko oczy do przodu i patrzeć co jest przed maską, to jest dopiero jazda jak baran.
1
@Transu96 lepiej wypadek czy kolizja, niż śmierć dziecka, cnie?
7
@Janiama no świadczy, o tym że na tej pozycji mamy totalną lipe skoro Grosicki nabija tyle spotkań.
0
@PJ777 tutaj akurat bez przesady, to już jest nawyk takiego napastnika.
0
@jedrek7000 pokaż kupon :D