Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@geass Polecam Gameiro :D Albo Morales z Levante bodajże :D Ten to już w ogóle kozak :D
0
@Arkadio90 tak z ciekawości, bo ja też taśmy grywam, ale nie takie, weszło Ci kiedyś coś takiego? :D
0
@geass A co do 20, znowu napastnicy Lewy, Kane są nie do grania. Ja grałem nawet na gościa, który strzelił mi na 2:0 po czym wstawił takiego skrzydłowego z Newcastle z 95 tempa, nie pamiętam nazwiska, na obronę środkową. Nie było opcji żeby go przejść :v Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca, a napastnicy typu Kane, Suarez w tej edycji pewnie będą tylko do SBC używani.
0
@geass Znając EA będzie tylko gorzej, a jeszcze teraz zacznie się to co najgorsze w Fifie, milion kart nowych, różowe, pomarańczowe, niebieskie jasne, niebieskie ciemne, szmaragadowe itd :D
0
@Yanek Już nie mówiąc że ogólnie ta fifa ma jakieś opóźnione ruchy, piłkarze się dziwnie ruszają, szkoda gadać :D
1
@Yanek W jednym meczu koleś strzelił mi 3 identyczne bramki. Wleciałem w napastnika z odbiorem, oczywiscie przebitka na jego korzyść, sam na sam z bramkarzem, a w dodatku w jednej sytuacji gość zaczął się kiwać z bramkarzem, a bramkarz zamiast się rzucić w końcu to latał za napastnikiem aż strzelił chyba z kąta 20 stopni bramkę :D
0
Po zagraniu kilku meczów w FUT Champions już wiem, że spadnie fala krytyki na Fifę i zaraz będzie patch :D
0
@Rini_Cule No przynajmniej takie ma opinie :D
0
@Rini_Cule Ja bym wolał jednak z Intelem, no i koniecznie dorzucić te 8 GB ramu.
0
@Toretto Ludzie na obietnice już nie patrzą, bo są nauczeni, że i tak potem się ich nie dotrzymuje. Ale widzą ceny w sklepach, za paliwo, usługi.
0
@Cariones Dla mnie ciekawiej się gra na 2 składy, bo potem w jednym składzie to długo, długo nic się nie zmienia i jest nuda :D
0
@Cariones A żę tak spytam, grasz na 2 składy czy jeden? Bo ja już od kilku lat w fucie gram dwoma, liga hiszpańska i angielska :D zawsze sobie obiecuje, że spróbuje włoską, niemiecką może, a kończy sie jak zwykle D:
0
@Cariones To warto kupować te karty :D Mnie kusiło kupić kartę Jovica z Realu OTW, kiedyś w końcu pewnie dostanie IFa :D
0
@Cariones no kupiłem go za 15k, a mega mi się gra Pulisicem :D
Jeszcze jedno, mam OTW Ndombele ze Spurs, jak to wygląda, dostaje za 2 tygodnie IF 83, rozumiem, że u mnie się to zmienia, ale za 2 miesiące dostaje IF 85, i co? Też u mnie się to zmienia na 85?
0
@Cariones Ja dzisiaj Kurtułę, który broni tragicznie, ale już kupiony za niego Stegen :D Powiedz mi czy ogarniasz może te karty OTW? KUpiłem OTW Pulisica z myślą, że kiedyś dostanie tego informa i może mi się to opłaci, co myślisz na ten temat? :D
0
@MesQueUnClub96 Na dzisiaj już starczy, chciałem tylko dobić pkt żeby się do fut champions zakwalifikować :D
0
Co to znowu za patch w fifie? Wie ktoś co popsują?
0
Trafiłem w paczkach Kurtule, puszcza wszystko, gorzej niż Herrerin 79. Może doplace do oblaka, grał ktoś nim?
2
@NeroTFP nie ma w zwyczaju tez przyznac sie do błędu :D
6
@FanBarcy22 2 dzbany się nie zrozumiały, no patrz.
0
@Goh na początku gry zawsze biorę paczki wymienne, a potem niewymienne:D nagrody o 9?
0
FIFA 20
IF Sane z Schalke, overall 83, sprzedawać teraz czy czekać?
1
@kubix05 Każde pokolenie ma swoją Izabelę.
0
@Tasde No ja gram tylko na PC, w sumie i offline nie jest to tak jak być powinno, no ale na pewno lepiej niż online.
0
@Tasde A też masz wrażenie, że w online mimo iż nie zacina itd jest minimalne opóźnienie?
3
Im więcej gram w tą nową Fifę odnoszę wrażenie, że EA nigdy nie zrobi gry, która zadowoli 90% graczy. Mieli poprawić odbiory, a ja nadal widzę milion sytuacji gdzie odebrałem piłkę a i tak piłka poszła do przeciwnika. Piłkarze ruszają się z jakimś opóźnieniem, bramki w doliczonym czasie widzę co mecz, kick of glitch to samo.
0
@kielon93 Wszyscy narzekają na Polsat, oni ani wiedzy, ani komentatorów :D
0
@FC1899Barca Ja Ci powiem jedno, JA znam Lewandowskiego dobrze.
0
@Mat_Cat A jak to zrobić? Jestem nowy w tym nc+go :D
0
@Pogba Krąży legenda, że Kołtoń kiedyś powiedział coś mądrego.