0

@MasterOne ciekawe kogo Radomiaczek trafi :D

0

@Barwindg Wiśniowa i limonkowa, obie są do kitu.

0

Ktoś wie kiedy jest losowanie następnej rundy Pucharu Polski?

0

@Colon To chyba ja, odwieczny fan Fali :D

2

@Janiama Rudzki, to Ty?

0

@Amicus_Fidelis No, ale dlatego trzeba z nim powoli. Bo jednak mecz w LM go póki co przerósł, powoli go wpuszczać do pierwszej 11.

0

@grizzy10 Żebyś się nie zdziwił w drugiej połowie tą znośną grą jak zremisują albo wpakują jeszcze nam 2 bramy :D

0

@SeeleyBooth Stówkę przyjąłbym chętnie :D

0

Postawiłem dzisiaj kupon bez jakiejkolwiek analizy, śmiałbym się gdyby takie coś weszło :D

0

@Krzychuuuu14 I to jest właśnie jeden jedyny minus FUT , że od razu na starcie idzie takie składy zrobić :D Fajniej by było grać przez pierwszy miesiąc, dwa kartami średnimi, cieszyć się jak głupi z overalla 83 :D

0

@Khajio Każdy ma swoje zdanie, ale według mnie on nigdy nie był na poziomie Brazylijczyka.

0

@Khajio No ale pewnie po kilku meczach z Coutinho zmienił zdanie :D

1

@Patryk1998 mnie zawsze rozwala jak jutuberzy się chwalą składami, kamyki i inni, skład za miliony a pointsy dostają od EA. Teraz dopiero widzę nowy trend na yt, granie bez pomocy fifa pointsów.

0

@matirix20 jeśli okazyjnie to ten tańszy.

0

@dylanwzgw Jak już się tak szarpnąłeś to było dokupić używany monitor z HDMI za 150 zl :D

0

@Nesterw0w Co kolejkę wybór meczu ma inna stacja, no i tak wybór pada, że Barca w C+.

1

@ksobi Fifę już mam zamówioną w odbiorze w sklepie, więc luz :D Wersja na PC więc odbiór 27 :D

0

Jest tu może ktoś kurierem? Miałbym pytanie :D

1

@olej3012 Borek ma zawsze racje, to jest jego największy błąd.

1

@Encore Encore to najlepszy troll na świecie.

8

Sevilla musisz, grasz o 20 zł. :D

1

@kacper201 Podbeskidzie też :D

0

@Ogorinho1974 Bardzo dobrze, oby Fabian czyste konto zachował.

1

Ale bramka West Hamu z wolnego, polecam oglądnąć powtórkę :D

1

@malyras No ładne prawdziwki, jakie województwo?

1

@Raiden Ciekawe ile im to zajmie :D Oczywiście Płock musi utrzymać wynik :D

0

Płock utrzymajcie to! :D

Czy w niedzielę rozliczą mi kupon na fortunie?

0

@budel17 oj, ja za takie kwoty to nie gram :D

0

@ronni37 Mnie kusi na West Ham i Seville postawić jakieś drobne :D A co do Liverpoolu, przeczuwam niespodziankę, albo przegraną albo remis :D

1

@Skaramuczi Ja jestem pewny, że Suarez nadal ma możliwości na dwa bardzo dobre sezony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?