Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MasterOne ciekawe kogo Radomiaczek trafi :D
0
@Barwindg Wiśniowa i limonkowa, obie są do kitu.
0
Ktoś wie kiedy jest losowanie następnej rundy Pucharu Polski?
0
@Colon To chyba ja, odwieczny fan Fali :D
2
@Janiama Rudzki, to Ty?
0
@Amicus_Fidelis No, ale dlatego trzeba z nim powoli. Bo jednak mecz w LM go póki co przerósł, powoli go wpuszczać do pierwszej 11.
0
@grizzy10 Żebyś się nie zdziwił w drugiej połowie tą znośną grą jak zremisują albo wpakują jeszcze nam 2 bramy :D
0
@SeeleyBooth Stówkę przyjąłbym chętnie :D
0
Postawiłem dzisiaj kupon bez jakiejkolwiek analizy, śmiałbym się gdyby takie coś weszło :D
0
@Krzychuuuu14 I to jest właśnie jeden jedyny minus FUT , że od razu na starcie idzie takie składy zrobić :D Fajniej by było grać przez pierwszy miesiąc, dwa kartami średnimi, cieszyć się jak głupi z overalla 83 :D
0
@Khajio Każdy ma swoje zdanie, ale według mnie on nigdy nie był na poziomie Brazylijczyka.
0
@Khajio No ale pewnie po kilku meczach z Coutinho zmienił zdanie :D
1
@Patryk1998 mnie zawsze rozwala jak jutuberzy się chwalą składami, kamyki i inni, skład za miliony a pointsy dostają od EA. Teraz dopiero widzę nowy trend na yt, granie bez pomocy fifa pointsów.
0
@matirix20 jeśli okazyjnie to ten tańszy.
0
@dylanwzgw Jak już się tak szarpnąłeś to było dokupić używany monitor z HDMI za 150 zl :D
0
@Nesterw0w Co kolejkę wybór meczu ma inna stacja, no i tak wybór pada, że Barca w C+.
1
@ksobi Fifę już mam zamówioną w odbiorze w sklepie, więc luz :D Wersja na PC więc odbiór 27 :D
0
Jest tu może ktoś kurierem? Miałbym pytanie :D
1
@olej3012 Borek ma zawsze racje, to jest jego największy błąd.
1
@Encore Encore to najlepszy troll na świecie.
8
Sevilla musisz, grasz o 20 zł. :D
1
@kacper201 Podbeskidzie też :D
0
@Ogorinho1974 Bardzo dobrze, oby Fabian czyste konto zachował.
1
Ale bramka West Hamu z wolnego, polecam oglądnąć powtórkę :D
1
@malyras No ładne prawdziwki, jakie województwo?
1
@Raiden Ciekawe ile im to zajmie :D Oczywiście Płock musi utrzymać wynik :D
0
Płock utrzymajcie to! :D
Czy w niedzielę rozliczą mi kupon na fortunie?
0
@budel17 oj, ja za takie kwoty to nie gram :D
0
@ronni37 Mnie kusi na West Ham i Seville postawić jakieś drobne :D A co do Liverpoolu, przeczuwam niespodziankę, albo przegraną albo remis :D
1
@Skaramuczi Ja jestem pewny, że Suarez nadal ma możliwości na dwa bardzo dobre sezony.