0

Panie i Panowie bukmacherzy, co tam stawiacie dzisiaj?

0

@NeroTFP Mnie kiedyś rozwaliło jak rozżalony medusa płakał na filmie i pokazywał jak mu porysowali jego Audi za JEGO pieniądze :D

0

@NeroTFP Ustawione wszystko, tutaj go wyzywa na walkę, filmik, ktorzy obejrzy ogrom osób a na końcu reklama swojego nowego sklepiku z ciuszkami. Naprawdę są u nas idioci, którzy będą w takich "ciuszkach" chodzić? Logo tej marki bardzo podobne do Versace. Swoją drogą, mógłby mu Bedorf trochę obić twarz, przecież Bedorf nawet bez rąk by z nim wygrał.

0

@koszol tak, na pewno tylko na stadionach BENIAMINKÓW. Na mecuz nigdy nie byłeś czy co?

0

Co myślicie dzisiaj postawić na West Ham i Sevillę, do tego parę jakichś "pewniaczków" za 2 zł? :D

0

@Wittgenstein Przegramy spokojnie chyba.

0

@Walker pewnie sporo osob się o to modli bo kupony :D

0

@krzychu1526 Wygrała talon.

0

@Rini_Cule zaplanowane to jedno, ale że ludzie nie wierza w samoloty tylko jakieś wyburzanie to drugie.

1

@VamosGirl jak dla mnie nike ładne, lacoste wręcz przeciwnie, ja tam zawsze #teamreebok

0

@Colon Moim zdaniem tak, ale mogę być trochę stronniczy bo mnie ciekawią wszystkie seriale o przestępczości zorganizowanej, a na tym głównie polega Fala Zbrodni.

2

@Colon Serial, najlepszy serial kryminalny jaki był moim zdaniem, tyle tylko, że Polsat go nie dokończył - idioci.

0

@gorgota Też to mam, ale u mnie tego nie dało się nie zdać :D

0

@Colon Aleks z Fali Zbrodni :D

2

@Hushovt Sprawka naszych wspaniałych polityków, im dziękować :D

1

Ja chyba źle napisałem, bo chodzi mi że kupon online zaliczą. Nie chodzi mi o wypłatę na moje konto :D

0

Jak szybko fortuna wypłaca kasę? Wie ktoś? Zdążą mi wyplacić po pierwszych meczach LE?

0

@A4ron No skoro oni leją APOEL, to z całą pewnością z Legią sobie znowu poradzą.

0

na szybkości pewniaczki jakieś na mecze o 21, ktoś coś?

1

Apoel w 4 minuty z 0:2, na 3:2 :D

0

@xVENUMx Jeśli nie jakieś profesjonalne pytanie to dawaj :D

1

@Rafalloxfcb W orange za każde doładowanie dostajesz internet, który bodajże przechodzi na następny miesiąc, np. kupujesz doładowanie za 25 zł, wysyłasz sms na pakiet nielimitowane rozmowy i smsy, za doładowanie masz chyba 15 gb neta.

2

@kerouac Ciężko będzie to w ogóle sprzedać z uwagi na to, że PS4 czy Xboxa One używanego można dorwać czasem nawet za 500 zł. No ale za 200, 250 zł możesz próbować :D

0

@ranger3120 Każdy sklep ma swoje jakieś przypadki, zaraz się zlecą tu znawcy: "morele, pewniak, wybierz jedno XDDDDDDDDDDDDD". Prawda jest taka, że jak w x komie może zdarzyć się bubel, tak i w morelach, komputroniku itd. Ja już wielokrotnie zamawiałem rzeczy na morele, ba - części w komputerze mam od nich, ale składał kto inny i co? Działa już ponad drugi rok, dom mi się nie spalił i takie tam.

0

@Transu96 Zawsze próbujesz być śmieszny, ale Ci to jakoś nie wychodzi :v

1

@Transu96 Gościu, w każdej odpowiedzi jesteś taki irytujący?

0

@Bobo25 Pytanie co za rożnica który jest na PSP 1 skoro jak ktoś ma pakiet to powinien mieć wszystkie kanały :D

0

Nie da się słuchać drugiego komentatora w meczu Spurs, strasznie irytujący.

0

Spurs to przegra, a ja mam tych nieudaczników na kuponie :(

0

@Lincolm ja to byłem w szoku takim kursem na nich :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?