Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB Ja też wolę wydać na Fame MMA, tam wiem, że będzie przynajmniej co oglądać :D Jak chcę prawdziwe MMA to tylko UFC :D KSW to jest dno, tak jak wlaściciele tej federacji.
2
@kibicsportu Normalna cena
https://gepard-mobilian.pl/szczegolyProduktu.php?src=ceneo&item=559&kat=78
Pewnie sklep jakiś lewy, no ale nowy niby 1500 :D Normalnie w granicach 1900, więc używany za 1100 to normalka. No ale to już jednak trochę lat te telefony mają.
3
Suarez pokazuje środkowy palec tym, którzy dzisiaj pisali, że Benzema aktualnie jest lepszy :D
0
@Godlo Nie rozumiecie ludzie, że jeśli już sprawdzają to ma być to dokładne wyliczenie? W przeciwnym razie potem znowu śmieszki by mieli "beke" bo var się pomylił hehe.
0
Eh, po co ja ten Juve dałem na kuponie :/
2
@SkN Troszkę jak nasza repka :D
0
@mich_l A ja wchodzę od 3 godzin żeby zobaczyć jak to zrobili i jest przerwa techniczna :D
0
@mikael Już teraz dajemy Ci możliwość oglądania Twoich ulubionych programów i seriali produkcji TVN bez reklam w całej Unii Europejskiej! Wystarczy, że kupisz pakiet START w sklepie player.
0
@Encore Remisik :D Swoją drogą, jak mi się nie podobał stadion Sociedad z tą bieżnią, tak teraz jak ją usunęli i dodali trybun wygląda elegancko :D
4
@Cariones Ale przynajmniej sprawdzają, nie to co w Anglii, Matip faulowany ewidentnie przy rożnym i nic :D
0
@piotrek1315 Lewandowski, Kane, Suarez, Griezmann, Aubemayang, Lacazette. To tylko kilka przykładów grajków lepszych od Francuza.
0
@ArterkHDBez przesadyzmu proszę :D
0
@JimMorrisonFCB Pewnie chodzi o te fotki co wyciekły tej dziennikarki :D
1
@NeroTFP Graj na Radomiaka wszystko.
0
@Striker Ja nigdy nie miałem internetów z limitem, takie 300 gb wystarczy do oglądania YT, grania online w fifę? :D
0
@Striker No ale to jest internet domowy, czyli nie wezmę sobie go do pracy mam rozumieć, tak?
0
@Striker Ja nawet takiej z 300 gb nie widzę u nich na stronie, dla nowych klientów marne 50 gb.
0
@Striker Nawet by mnie ratowało 12 miesięcy, ale nie 24.
Teraz sprawdziłem, nie widzę w Tmobile LTE bez limitu.
0
@derlysy1979 No jest "umowa na ile chcesz" ale pakiet danych max 100 GB, szkoda, że nie bez limitu :D
0
Czy ktoś się orientuje czy jest opcja w którejś firmie kupienia internetu mobilnego bez umowy na określony czas, np 24 miesiące? Chodzi mi np. że korzystam 6 miesięcy i potem rozwiązuje, któraś z firm oferuje ocś takiego?
1
@SuperPatsonFCB równie dobrze może być krzywa przegroda i inne pierdoly, też tak czasem mam.
0
@MarioVeB!
JA ZNAM LEWANDOWSKIEGO :D
1
@A_Gomesinho_21 I właśnie dlatego PiS wygrywa wybory :D Ludzie idą głosować na nich bo "nie ma na kogo", zagłosuj nawet na tego Kukiza, ja też za PO nie jestem, wolę już dać głos Kukizowi, ba, nawet Korwinowi :D
3
@Janiama Obiecują pensje minimalne po 4000, co tam, że kilogram ziemniaka będzie kosztował 8 zł, dali 4000!
0
@KrzysztofKononowicz Moja propozycja:
https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/dell-inspiron-5570-15-6-intel-core-i5-8250u-8gb-ram-256gb-dysk-r530-grafika-win10_4.bhtml
4
@koksik2700 Grafiki zmienionej nie zobaczysz, ale dla kogoś kto często gra, między 18 stką a 20 jest różnica potężna. Ba, nawet między 19 a 20 jest duża różnica w poszczególnych elementach gry.
0
@chroma93 A, to też racja, na pewno strzały z daleka lepiej bronią :D
0
@olej3012 No ja w sumie zauważyłem sporą różnicę w strzałach, trochę inna fizyka piłki przy podaniach, a tak to nic szczególnego więcej. No ale jak to wiadomo, demo a pełna wersja gry fify zawsze się sporo różniły :D
2
@DonMatteo901 Ale przecież to prawdziwy symulator :v symulator gdzie klucz do bramki to górne podanie :D
0
@PawkoFCB Ja do tej pory tylko PS4, ale odkąd mam kompa gdzie Fifa daje rade pójść to sprzedałem PS4 :D