Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wilczeq A mogę teraz do tej ligi dołączyć? Jestem w innej lidze i mam 23 pkt, jak dołącze do naszej ligi to punkty mi zostaną? :D
1
Kapitana w fpl można zmieniać raz na tydzień?
1
@kerouac Ja nie mam Salaha, z Live mam Van Dijka, Firmino i Arnolda :D
0
@kenneth99 Jak to jest z tymi punktami, coś się jeszcze liczy oprócz goli, asyst, czystych kont?
1
@FanBarcy22 I to gdzie :D W Arabii, dla nas dobrze bo tam różnicy czasu praktycznie nie ma, nie trzeba czekać jak na walkę w USA :D
1
@Janiama Ale petarda, dziwny lot piłki :D
0
@MrShakira Też dałem Ceballosa :D
0
@Majsteer Jakby tak grał w Barcelonie to by wszyscy narzekali na niego jak na Rakitica :D
0
@Majsteer Nie, ale oglądałem sporo meczów Napoli w sezonie :D
0
@Majsteer Ty tak na serio? D:
2
@MesQueUnClub96 x3 NIE.
1
@IronSanHybrid A umrzeć na śmierć?
0
@VenoM Czy chodzi Ci o to, że ja coś źle napisałem?
0
@VenoM A jesteś zainteresowany czymś takim żeby udostępnic jedno urządzonko? :D
0
@n0MED No zgadza się, ja sam lubiłem w to pograć :D Nawet z kolegą myśleliśmy nad online, no ale nie pykło.
0
@Szerszen7 ETS 2 jak najbardziej :D
0
@KRKM Nie mam nic z tych rzeczy o których piszesz. No ale to pieczenie przy przełykaniu mnie rozwalało psychicznie jakiś czas temu. Teraz na szczęście tego nie ma, ale czy jest sens robienia gastroskopii skoro miałem robioną 2 miesiące temu? raczej nie. A, dobra, widzę, że edytowałeś posta. No trzeba będzie się na to wybrać. Chociaż morfologie i mocz miałem robioną, wszystko było w normie.
0
@KRKM Gastroskopie też miałem jakiś czas temu już. Miałem helicobacter, które już wyleczyłem. Na gastroskopii żadnych efektów refluksu nie było a gastrolog mówił, że to nic nie oznacza. W ogóle nie chciał mi dać antybiotyków na bakterię, bo twierdził, że jak usunę bakterię to refluks mi się zwiększy. Poszedłem do innego i wyśmiał te słowa, od razu dał antybiotyki. Pieczenia przy przełykaniu w krtani już nie ma, zostało to odbijanie i uczucie w gardle jakby powietrze uciekało, już naprawdę nie wiem co z tym zrobić.
0
@gumaz Prędzej 1X, a najlepiej to zostaw ten mecz. W końcu to legia, po tych "piłkarzach" można się spodziewać wszysktiego :D
0
@KRKM Ja już sporo lekarzy odwiedziłem, jeden gada, że refluks, drugi że nie. Trzustkę miałem badaną na USG i podobno wszystko z nią ok. A z tym refluksem to też jaja, każdy lekarz mówi co innego - zgaga to pieczenie w mostku, w gardle, nieustanne. Ja miałem tylko pieczenie przy przełykaniu śliny w krtani. Dla jednego lekarza to był refluks, dla drugiego nie. W klatce piersiowej, mostku, czy w gardle nigdy nic tak nieustannie mnie nie paliło.
0
@Witekk10 Piję ogólnie rumianek, ale to niewiele pomaga. Nie wiem co to Verdina ale pewnie też jakieś ziołowe :D
0
Zna ktoś jakiś dobry lek na nadmiernie odbijanie? :D Może miał ktoś taki przypadek.
0
@dlugi20 Ale naprawdę maksimum 3? Może być 3200? :D
0
@Vxb93 Albo na jakim kanale mecz, co nawet na głównej jest napisane :D
0
Nie ma tu może kogoś, kto ma wolne urządzenia w nc+ go? Jestem w stanie miesięcznie normalnie zapłacić komuś na jakąś flaszkę za udostępnienie jednego urządzenia :D
0
@l0Messini
https://www.mediaexpert.pl/laptopy/laptop-dell-inspiron-15-7577-0034,id-1009434
200 zł drożej ale sprzęt lepszy, na intelu i geforce. Do tego dell to porządna firma, a nie jakieś acery :D
2
@Gosciuu idąć w stronę bramki(bramka po prawej stronie), lewo, prawo, prawo, powoli bez żadnego pośpiechu i musi wyjść :D
0
@blaugrana16 08.08 o 1:30 czasu polskiego.
0
@baginczyk samsung s9, ewentualnie z plusem, żadne Xiaomi!
1
@kkbarca Nie polecam picia browarków typowo przed snem, serio. Można się nabawić nieprzyjemności ze strony przewodu pokarmowego.