Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest tu jakiś kozak i pożyczyłby Iplę na 2 godziny? Chciałem obejrzeć mecz Radomiaka :D
0
@4drian0 pudło, Kubo
1
@reloaded A kupiłem u takiego gościa z telefonami, zapłaciłem niby dużo bo jakoś koło 70 zł, wcześniej miałem za 5 zł z Ali i też widać różnicę, lepiej się jeździ palcem po tym szkle :D
1
@reloaded Ja mam taki od początku gdy mam S9:
https://allegro.pl/oferta/oryginalne-szare-etui-silikon-na-samsung-galaxy-s9-8380997219
Mi się bardzo podoba, sto razy lepsza jakość nić te po 10 zł z aliexpress a i w ręce trzyma się lux :D
0
@SeeleyBooth U Dembele to wychodzi szklanka po prostu, Suarez po prostu pech.
6
@tbas tak, Barca wielki frajer bo wypożyczyła zawodnika bez przymusu kupna, skąd Wy się wszyscy bierzecie.
0
@PrinceDamon A o co chodzi?
0
@Khajio Lipsk tak, ale Legia i Chelsea na styku póki co, a oglądam właśnie Chelsea i ciśnie Lester :D
1
@Khajio https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE5NjMwNDgxMjIwMDq9h7QZ%2BbAPSZm3XfI%3D&kind=MAIN
Taka tam tasiemka.
1
@Khajio cichutko, mam RB na kuponie :D
0
@Stasik91 Subaru Imprezkę :D
0
@Zieliniak Coś co jest nielegalne nie może być za drogie :D
0
@4drian0 Albo F1 albo Gran Turismo D:
4
@MichuVeB czekasz do premiery
1
@Forza_Juve w moim s9 jest 3000 i daje radę przez cały dzień, no chyba że katuje bez przerwy to może być problem, ale szybkie ładowanie pomaga.
1
@Forza_Juve Samsung A40 będzie chyba lepszym wyborem.
5
@Isso89 Tak działa reklama, janusze zobaczyli, że piłkarze Barcelony to piją non stop i cyk, 70% LR poleciało zamawiać :D
1
@kerouac ja mam od nich, już drugi rok i żadnych problemów.
0
@xJLx No, to uczmy ich jechania na kościół od małego, bo przecież jest taki zły, Kler to 100% prawdy :D Każdy ksiądz to pedofil, pedofile są tylko w kościołach, nigdzie indziej! Mało tego, ksiądz to jeszcze złodziej, mafioza, morderca :D
0
@Bykunn Na pewno nie przedszkolaka, bo niedługo i w przedszkolach zacznie się pranie mózgu dzieciakom na ten temat.
5
@Colon Całe to środowisko należy leczyć i już. I to nie tylko z odmiennej orientacji ale również leczyć ich na głowę.
0
@busquets5 chyba nie wiesz co to bloodwars.
1
@kerouac Ta, faktycznie średniawa, ale pochwalić się można. U mnie 39 :D A został jeszcze Martial, Luiz i ktoś tam jeszcze :D
0
@Danny Gaucho Pan Jacek nadal jeśli jest dyrkiem sportowym w GKS Bełchatów to dzisiaj niech się szykuje na wpierdziel, Radomiak gotów na spuszczenie wp... :D
0
@FutbolowyJanusz Przecież ja piszę o tym, że wchodzisz w profil użytkownika "x" i tam masz dostęp do jego instagrama. A nie to czy ktoś da, czy nie.
0
Dopiero teraz zobaczyłem, że można dodać w swoim profilu instagrama, facebooka itd :O Tyle lat na stronie, ciekawe czy są tu jakieś przedstawicielki płci pięknej, które udostępniły swojego instagrama :D
0
@Suzu Piekielnie ważny :D
7
@MichalZZZ Popraw tego Kevina bo zaraz tu przyjdą jakieś Janki i Cię zlinczują, że taki piłkarz nie istnieje.
0
@wojtas__13 Wow, Boniek przestał śmieszkować na twitterze? Nie lubię rudzielca :D
0
@Wilczeq E to nie :D Gram w zapinamy pasy, tam przynajmniej koszulkę można wygrać :D