0

Jest tu jakiś kozak i pożyczyłby Iplę na 2 godziny? Chciałem obejrzeć mecz Radomiaka :D

0

@4drian0 pudło, Kubo

1

@reloaded A kupiłem u takiego gościa z telefonami, zapłaciłem niby dużo bo jakoś koło 70 zł, wcześniej miałem za 5 zł z Ali i też widać różnicę, lepiej się jeździ palcem po tym szkle :D

1

@reloaded Ja mam taki od początku gdy mam S9:
https://allegro.pl/oferta/oryginalne-szare-etui-silikon-na-samsung-galaxy-s9-8380997219

Mi się bardzo podoba, sto razy lepsza jakość nić te po 10 zł z aliexpress a i w ręce trzyma się lux :D

0

@SeeleyBooth U Dembele to wychodzi szklanka po prostu, Suarez po prostu pech.

6

@tbas tak, Barca wielki frajer bo wypożyczyła zawodnika bez przymusu kupna, skąd Wy się wszyscy bierzecie.

0

@PrinceDamon A o co chodzi?

0

@Khajio Lipsk tak, ale Legia i Chelsea na styku póki co, a oglądam właśnie Chelsea i ciśnie Lester :D

1

@Khajio cichutko, mam RB na kuponie :D

0

@Stasik91 Subaru Imprezkę :D

0

@Zieliniak Coś co jest nielegalne nie może być za drogie :D

0

@4drian0 Albo F1 albo Gran Turismo D:

4

@MichuVeB czekasz do premiery

1

@Forza_Juve w moim s9 jest 3000 i daje radę przez cały dzień, no chyba że katuje bez przerwy to może być problem, ale szybkie ładowanie pomaga.

1

@Forza_Juve Samsung A40 będzie chyba lepszym wyborem.

5

@Isso89 Tak działa reklama, janusze zobaczyli, że piłkarze Barcelony to piją non stop i cyk, 70% LR poleciało zamawiać :D

1

@kerouac ja mam od nich, już drugi rok i żadnych problemów.

0

@xJLx No, to uczmy ich jechania na kościół od małego, bo przecież jest taki zły, Kler to 100% prawdy :D Każdy ksiądz to pedofil, pedofile są tylko w kościołach, nigdzie indziej! Mało tego, ksiądz to jeszcze złodziej, mafioza, morderca :D

0

@Bykunn Na pewno nie przedszkolaka, bo niedługo i w przedszkolach zacznie się pranie mózgu dzieciakom na ten temat.

5

@Colon Całe to środowisko należy leczyć i już. I to nie tylko z odmiennej orientacji ale również leczyć ich na głowę.

0

@busquets5 chyba nie wiesz co to bloodwars.

1

@kerouac Ta, faktycznie średniawa, ale pochwalić się można. U mnie 39 :D A został jeszcze Martial, Luiz i ktoś tam jeszcze :D

0

@Danny Gaucho Pan Jacek nadal jeśli jest dyrkiem sportowym w GKS Bełchatów to dzisiaj niech się szykuje na wpierdziel, Radomiak gotów na spuszczenie wp... :D

0

@FutbolowyJanusz Przecież ja piszę o tym, że wchodzisz w profil użytkownika "x" i tam masz dostęp do jego instagrama. A nie to czy ktoś da, czy nie.

0

Dopiero teraz zobaczyłem, że można dodać w swoim profilu instagrama, facebooka itd :O Tyle lat na stronie, ciekawe czy są tu jakieś przedstawicielki płci pięknej, które udostępniły swojego instagrama :D

0

@Suzu Piekielnie ważny :D

7

@MichalZZZ Popraw tego Kevina bo zaraz tu przyjdą jakieś Janki i Cię zlinczują, że taki piłkarz nie istnieje.

0

@wojtas__13 Wow, Boniek przestał śmieszkować na twitterze? Nie lubię rudzielca :D

0

@Wilczeq E to nie :D Gram w zapinamy pasy, tam przynajmniej koszulkę można wygrać :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?