Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pograłem trochę w tego Pesa demówkę, całkiem fajna, ale ta gra bramkarzy i strzały dramat. Podania i przyjęcia o niebo lepsze niż w Fifie, ah gdyby można było połączyć te gry, wyszłaby gierka cud :D
1
Tottki nie zawiedźcie mnie, mój kupon za 2 zł zaczyna się od Waszej wygranej :D
0
@Yanek No pełna zgoda, a Ty na jakiej platformie?
0
@Yanek Szkoda, że tylko w tej jednej edycji :D Okładka z Hazardem mi się w ogole nie podoba, a nawet chcąc ultimate edition to na pc chyba takiej nie ma :D
1
@matijas Jak najbardziej.
0
@Volk Często w piątki i poniedziałki jakoś mało goli pada, ciekawe czemu :D
1
@VamosGirl Deportivo La Coruna :D
0
@Besciak Ale dzień daje rade, w S9 i tak bateria wypada lepiej niż w Mi9.
0
@Elosek Czasami S9 można wyrwać w okolicach 1700 zł, sam mam S9 i bardzo polecam.
1
@Elosek Z samsungów tylko seria "S"!
1
@xVENUMx Przynajmniej mój Radomiak nie zawiódł :D
3
@Pawlak1992 Zdecydowanie Fury na punkty.
0
@koksik2700 Zgoda, że były inne czasy wtedy. Wtedy na ringu nie było taktyki, wychodzili się lać i już. Ja dlatego sądzę, że dzisiejsi mistrzowie, albo trochę wstecz, Kliczko, Wilder, Fury ograliby bez problemu tamtejszą czołówkę.
0
@koksik2700 w czym niby Adamek był słabszy od Goloty? Technika również ekstra jak u Goloty, szybkość, inteligencja ringowa. Gmitruk zrobił z niego potwora w junior ciężkiej, szkoda potem jego problemów zdrowotnych i przejścia do bloodwortha.
0
@maciuss94 ciężki raczej tak, ale nie najlepszy bokser.
0
@Socjopata Do najlepszego brakowało mu głowy. Najlepszy polski bokser zawodowy z osiagnięciami to Adamek.
0
@Arteek87 A tak z ciekawości, jakiego kompa kupiłeś? Jakie parametry?
0
@Arteek87 MSI Afterburner, razem z nim instalujesz od razu RTSS. To właśnie w tym drugim ustawiasz limit fps.
0
@Arteek87 Ja miałem problem kiedyś taki, że tylko Fifa mi się zacinała, okazało się, że ograniczenie FPS nie działało w ustawieniach fify i musiałem ściągnąć osobny program, żeby mi blokowało fpsy aby nie było więcej niż 60, bo monitor nie dawał rady. Ale u Ciebie dziwne, że tylko na jedną bramkę, naprawdę dziwne :D
0
@Criss18Barca No właśnie ten Radomiak mnie interesuje :D Nawet myślałem o kupnie pakietu na Ipli, ale nie ma gwarancji, że zawsze Radomiaka obejrzę
0
Polsat pokazuje tylko jeden mecz 1 ligi? Wie ktoś?
0
Nie ma ktoś jakiegoś kodu na Iple na choćby 3 dni? Chciałem obejrzeć mecz Radomiaka w nowej lidze, myślałem, że kupi się bilet na mecz a podobno już wyprzedane miejsca :D
0
@MichalZZZ Mi to ostatnio lepiej działał stream niż transmisja na rakutenie D:
0
@NeroTFP Ta walka jest tylko po to, żeby Kownacki nie zardzewiał. Arreola to nie jest żaden przeciwnik do naszego ciężkiego. Co innego gdyby to był Arreola z czasów kiedy walczył z Adamkiem, teraz to już kelner.
0
Na Ipli na jednym koncie można oglądać we dwóch na innych urządzeniach?
0
@kamilos1214 Lekko ponad 3k, ale Fifa poleci.
https://www.komputronik.pl/product/621103/lenovo-legion-y530-15ich-81fv0162pb-.html
1
@KamQiX A gdzie czas honoru? :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rewolucja123 Teraz popraw na "biurka" xDD
0
@Rewolucja123 Popraw cale, nie hz :D