0

Pograłem trochę w tego Pesa demówkę, całkiem fajna, ale ta gra bramkarzy i strzały dramat. Podania i przyjęcia o niebo lepsze niż w Fifie, ah gdyby można było połączyć te gry, wyszłaby gierka cud :D

1

Tottki nie zawiedźcie mnie, mój kupon za 2 zł zaczyna się od Waszej wygranej :D

0

@Yanek No pełna zgoda, a Ty na jakiej platformie?

0

@Yanek Szkoda, że tylko w tej jednej edycji :D Okładka z Hazardem mi się w ogole nie podoba, a nawet chcąc ultimate edition to na pc chyba takiej nie ma :D

1

@matijas Jak najbardziej.

0

@Volk Często w piątki i poniedziałki jakoś mało goli pada, ciekawe czemu :D

1

@VamosGirl Deportivo La Coruna :D

0

@Besciak Ale dzień daje rade, w S9 i tak bateria wypada lepiej niż w Mi9.

0

@Elosek Czasami S9 można wyrwać w okolicach 1700 zł, sam mam S9 i bardzo polecam.

1

@Elosek Z samsungów tylko seria "S"!

1

@xVENUMx Przynajmniej mój Radomiak nie zawiódł :D

3

@Pawlak1992 Zdecydowanie Fury na punkty.

0

@koksik2700 Zgoda, że były inne czasy wtedy. Wtedy na ringu nie było taktyki, wychodzili się lać i już. Ja dlatego sądzę, że dzisiejsi mistrzowie, albo trochę wstecz, Kliczko, Wilder, Fury ograliby bez problemu tamtejszą czołówkę.

0

@koksik2700 w czym niby Adamek był słabszy od Goloty? Technika również ekstra jak u Goloty, szybkość, inteligencja ringowa. Gmitruk zrobił z niego potwora w junior ciężkiej, szkoda potem jego problemów zdrowotnych i przejścia do bloodwortha.

0

@maciuss94 ciężki raczej tak, ale nie najlepszy bokser.

0

@Socjopata Do najlepszego brakowało mu głowy. Najlepszy polski bokser zawodowy z osiagnięciami to Adamek.

0

@Arteek87 A tak z ciekawości, jakiego kompa kupiłeś? Jakie parametry?

0

@Arteek87 MSI Afterburner, razem z nim instalujesz od razu RTSS. To właśnie w tym drugim ustawiasz limit fps.

0

@Arteek87 Ja miałem problem kiedyś taki, że tylko Fifa mi się zacinała, okazało się, że ograniczenie FPS nie działało w ustawieniach fify i musiałem ściągnąć osobny program, żeby mi blokowało fpsy aby nie było więcej niż 60, bo monitor nie dawał rady. Ale u Ciebie dziwne, że tylko na jedną bramkę, naprawdę dziwne :D

0

@Criss18Barca No właśnie ten Radomiak mnie interesuje :D Nawet myślałem o kupnie pakietu na Ipli, ale nie ma gwarancji, że zawsze Radomiaka obejrzę

0

Polsat pokazuje tylko jeden mecz 1 ligi? Wie ktoś?

0

Nie ma ktoś jakiegoś kodu na Iple na choćby 3 dni? Chciałem obejrzeć mecz Radomiaka w nowej lidze, myślałem, że kupi się bilet na mecz a podobno już wyprzedane miejsca :D

0

@MichalZZZ Mi to ostatnio lepiej działał stream niż transmisja na rakutenie D:

0

@NeroTFP Ta walka jest tylko po to, żeby Kownacki nie zardzewiał. Arreola to nie jest żaden przeciwnik do naszego ciężkiego. Co innego gdyby to był Arreola z czasów kiedy walczył z Adamkiem, teraz to już kelner.

0

Na Ipli na jednym koncie można oglądać we dwóch na innych urządzeniach?

1

@KamQiX A gdzie czas honoru? :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rewolucja123 Teraz popraw na "biurka" xDD

0

@Rewolucja123 Popraw cale, nie hz :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?