Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Akobz Wydaje mi się, że to jest na PS4 mimo wszystko.
1
@Akobz A nie jest to kod przypadkiem do PS4? :D bo w PS jest bodajże 12 liter
1
@puyol_presidend5 W pierwszym meczu np mi się wydaje, że nie będzie aż tyle goli, 2-3 maks :D Obym się mylił!
0
@kkbarca ja również :D
1
@Dzemix111 Zgadza się, ta Trybsona to inteligencją nie grzeszy :D
0
@IronSanHybrid https://www.stiga.pl/sklep/koszenie-trawnika/kosy/kosy-spalinowe/kosa-spalinowa-sbc-232-d
Zawsze możesz kupić Stigę :D
0
@Piotr,1985 Ale takiej oglądalności jak Fame nie będą mieć, jednak "gwiazdy" YT robią swoje :D
1
@IronSanHybrid Nie miałem tej kosy, ale mam Stihla i wiem, że jak coś kosztuje to ma to jakiś powód :D Stihla możesz katować ile wlezie i tak nie padnie, a takie coś podejrzewam, że przegrzejesz i kupujesz nową :D Ja Stihlem FS 240 czasami koszę 8h bez przerwy i nic złego się nie dzieje. Wiem, że powiesz że cena demona to tam jakieś 400 zl, ten Stihl 2000, ale najtańsze stihle są poniżej 1000. Ale podsumowując, jeśli masz zamiar tą kosą kosić tylko te swoje 250 m2 to kup tego demona i da to radę. Jakbyś miał pytania co do kosiarek/kos to wal na priw, chętnie pomogę :D
0
@IronSanHybrid Nie ma 2 koni, ma może z 1,3 KM :D No to do takiego koszenia kupuj śmiało, choć i tak wolałbym najtańszego Stihla zamiast tego świnstwa :D
0
@IronSanHybrid I proszę tu nie pisać, że ona ma 5,2 KM :D :D
0
@IronSanHybrid Powiedz mi jedno, ile masz do koszenia? :D
0
@Amok97 jestem z Radomia
0
@maks861 znaczy wiesz, mogę odstawić smażone na rok, ale ważne żeby potem do tego wrócić. To samo z pracą, lekarze mówią nie dźwigaj itd, a ja dorabiam sobie na koszenie trawy, a kosa troszkę tam waży i meczy dłuższe koszenie.
0
@deszczyk89 szkoda, że nie pamiętasz :)
0
@maks861 mam 25 lat, nie dam rady przez 50 lat jeść tylko gotowanego :v
0
@maks861 u mnie też głównie zgaga, nie mam zarzucania kwasów do przełyku. Miałem gastroskopie i nic nie wyszło oprócz helicobacter, ale lekarz stwierdził że to refluks i ładuje we mnie te leki IPP.
0
@DC7 lekarze mówią non stop nie przemeczaj się, a jak pracować bez meczenia się to nie wiem...
0
@maks861 tylko właśnie kwestia czy na stałe mam jeść już tylko gotowane itd? Zero wysiłku fizycznego? Na jakiej podstawie miałeś zdiagnozowany refluks?
0
@DC7 pytanie czy na stałe?
0
@Amok97 czyli rozumiem, że miałeś zdiagnozowany refluks? O jakie leki osłonowe Ci chodzi? Jak to wyleczyles i ile to trwało? Czy teraz możesz bez obaw zjeść normalny obiad po "polsku"? Ja stosuje te całe IPP, już czwarty tydzień, a mam zapisane na 8. Mam też helicobacter Ale gastrolog twierdzi że ta bakteria wręcz chroni przed refluksem, co lekarz to inne zdanie
0
@maks861 A np normalne domowe obiady typu smażony schaboszczak? Czy tam jakieś inne smażone rzeczy?
0
Czy jest tu ktoś, komu udało wyleczyć się refluks?
0
@Michael_20 zawsze faza pucharowa zawsze wyprzedaje się szybko
0
@Misugi14 Joshua był pompowany ile wlezie, a od dawna było widać, że ma problemy z kondycją i nie ma szczęki. Ja się boksem interesuje i od zawsze twierdziłem, że na Wildera póki co nie ma mocnych, to jest świr, jak trafi to już nie ucieknie nikt :D
1
Czy jest tu ktoś znający się na wycince drzew i cenie takiej usługi? :D
0
Zawsze jak się postawi na rożne, to akurat jeden w ciagu połówki jest :D
0
@Kamiloza91 Tyle że ja za grosze grywam :D
1
Postawiłem na Włochy, a tu Japonia jaka dobra :D
0
@Michaelo20000 Niby mało, ale pytanie czy ktoś nadal kupuje gry na PS3 :D
4
@KingKahuka Jakim cudem to Koalicja i PiS zdobyli tak dużo, mój drogi :D