1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@matirix20 to ja właśnie chyba w Chrzanowie go widziałem, bodajże Chrzanów to okolice Oświęcimia

2

@lukasik17 Jak zwał, tak zwał :D Ale ja osobiście nawet jako kibic Barcy nie zrobiłbym czegoś takiego, tak samo jak rejestracji heh, nie moje kilmaty: D

8

Ciekawe czy jest u nas zarejestrowany użytkownik, który posiada Forda Mustanga pomalowanego w barwy Barcy. Wczoraj w okolicach Oświęcimia go widziałem.

https://tablica-rejestracyjna.pl/K1BARCA


0

@Criss18Barca Ja stawiam, że to rocznik coś koło 89-90 :D

0

@pio92 Powiem tak, zadowolony i tak będziesz na 100%, w końcu to telefon, który - tak myślę, ma się nie zacinać przy internecie, zadzwonić, zrobić zdjęcie i kropka i to zrobi. Z tego co wiem to w OP tylko nagrywanie filmów szwankuje, no ale mało kto chyba zwraca na to uwagę, nagrać coś tam nagra i wystarczy :D

0

@pio92 Zapewne dobra, musisz doczytać jak to tam w tych OP jest z aktualizacjami systemu, nakładki itd. A z tymi wszystkimi ramami co ładują do telefonu Bóg wie ile to też nie ma co patrzeć. Mój kolega ma xioami, które ma 6 gb ramu a chodzi ewidentnie wolniej niż S9, który ma tego ramu "tylko" 4 gb.

0

@Katalończyk 99 A co, niby ratuje? :D

0

@Mario96w A ja odważnie powiem, że Lechia dojdzie najdalej :D

0

@pio92 Ja tam polecam kupować flagowce rok po premierze, ja np. kupiłem pare miesięcy temu Samsunga S9 w Orange za 1700 zł, telefonik miód malina, zdjęcia rewelacja, bez zacinania żadnego, czego chcieć więcej. Długo zastanawiałem się nad jakimiś Xiaomi czy OP, ale wybór padł na flagowca znanej marki i nie żałuje. Wcześniej miałem samsungi i sony, ale nie flagowe, teraz widzę różnice jak przykładają się do średniaków a jak do swoich perełek :D

0

@Jogas Z tego co wiem do końca lipca jest za free żeby zareklamować ekstraklasę :D

0

@pio92 Coś z tym jest, też kiedyś się zastanawiałem, ale chyba tak faktycznie jest że wychodzi nowy i stara generacjo żegnaj. Dziwna polityk firmy :D

2

@Nieznajomy Ja ogólnie od kiedy pamiętam jestem za tym, żeby nie było tej zasady bramek na wyjeździe. Może w końcu moje życzenia się spełnią, bo coś tam w tym kierunku idzie :D

8

@Cariones Miodowe lata, to jest serial. :D

0

Ma ktoś jakiś kuponik fajny na dzisiaj? Chodzi o tasiemkę za dwójkę :D

0

@Coutinho123 Teraz podobnież mieli to zmienić, zobaczymy czy im to wyszlo D:

0

@damian16161212 czy ja mówię że nie może? Są dziewczyny którym przeszkadza palenie, tak samo jak i faceci którym przeszkadza paląca kobieta.

2

@AnnaMarianna U mnie już byłabyś skreslona koleżanko.

3

@Krzysiek723 obrońca nie jest nam aż tak potrzebny jak ktoś kreatywny w ataku.

0

@speed1 Podróbki do Brothera np są rewelacyjne, sam kupuje podróbki za 20 zł od 3 lat i drukuje bez problemu jak na oryginale. Pewnie trzeba znaleźć odpowiedniego dostawce :D

0

@Odesseiron A zgagę przy helicobacter miewałeś? Albo przy tych nadżerkach? Ogolnie to USG jamy brzusznej wykaże wrzody na dwunastnicy czy to tylko gastroskopa? Wiesz może?

0

@Odesseiron Bakterię mam już z głowy, dziś odebrałem wynik. Gastroskopię miałem 2 miesiące temu, nie wiem czy tak szybko znowu można? Ale też miałeś nadżerki i podobne dolegliwości co ja?

2

@Odesseiron Internetu na temat chorób już nie czytam od jakiegoś czasu, przez to nabawiłem się problemów nerwowych wręcz. Refluks niby lekarz wykluczył na wcześniejszej wizycie, miałem helicobacter i nadżerki na dwunastnicy, chyba że te nadżerki przekształciły się już w jakiś wrzód...

0

@MatiFCB2000 Kupujesz, dają Ci klucz, instrukcję, pobierasz i grasz "D

0

Miał ktoś z Was takie pieczenie w brzuchu kiedyś? Ni to zgaga, wizytę u lekarza mam ale warto spytać i tutaj :D To takie pieczenie albo uczucie gorąca w brzuchu, ciort wie co to -.-

4

@macio_944 Obie gry mają w gameplayu i plusy i minusy. W Pesie ruszanie się zawodników jest o wiele gorsze niż w Fifie, za to w grze od EA moim zdaniem podania i przyjęcia zawodników są gorsze niż u Azjatów :D

0

@kulka No serio nie wiem czy to jakiś błąd czy co. Próbowałem już różnych sposobów

0

Spytam jeszcze raz, bo wczoraj 2 odpowiedzi i nie trafione. W red dead redemption, mając zwierzynę zabita na koniu jak przekazać ja na rzecz obozu? Podobno do pearsona się da, ale nie mam pojęcia jak.

0

@Chwytliwy A mi się właśnie wydaje, że jak pójdzie do Juve, to Barca już ostatecznie sobie go odpuści :D No ale możemy sobie gdybać tylko :D

2

@Thierno Nie ma w tym nic dziwnego przecież :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?