Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest jakaś kierownica do PC w miarę tania na której fajnie już pograć idzie w Forzę, ETS czy inne gierki? Nie chciałbym wydawać po 600 zł na taki sprzęt żeby okazjonalnie pograć :D
0
@Delolen kogoś to dziwi? Chyba tych naiwniakow którzy dołączyli do tej partii i mieli się za wielkich polityków, którzy głosy dostali od ludzi, którzy... Nie napiszę bo dostanę bana :D
0
@draxidox Bońka to nie ma co pytać nawet która jest godzina bo i tak się ośmieszy.
0
@Chwytliwy Wcale niekoniecznie, zależy od więzienia, czasem nawet pracownicy SW postarają się aby za to co zrobił spotkało go to co należy.
0
@Lamora Wiadomo, Golfik :D
0
@Xwowrak Jak masz kosę spalinową i kosiarkę to ogłaszaj się na OLX i zarobek w wakacje gwarantowany :D
0
@l0Messini Polecam stacjonarkę :D
1
@l0Messini Nie, kupujesz gierkę i napitalasz :D
0
Jakiś ogrodnik jest online? Pytanko mam szybkie :D Taki ogrodnik, który zna ceny usług, koszenia, pielęgnacji it.d
2
@Drogba1 Och, NIGDY nie pokonamy Realu bo Mbappe, piękny tekst :D
0
@Kamilos84 Głowackiego będzie lepiej widać :D
1
@SuperPatsonFCB Nie pisz takich postów bo dostanę bana jakbym napisał to co myślę! :D
0
@tadzik447 Na takim sprzęcie co wymieniłeś to już spokojnie poleci, ale ten procesor z końcówką H to wygląda jak jakiś laptopowy :D Zbieraj na stacjonarkę a nie jakieś laptopy :D
0
@Piotr,1985 Zapomniałem dopisać, że PC, a Ty o jakiej wersji pisałeś?
0
@tadzik447 PC oczywiście :D
1
Kupując Fifę 20 w wersji pudełkowej w RTV Euro czy w innym sklepie, za każdym razem chcąc pograć muszę odpalać grę z płyty? Do tej pory zawsze brałem cyfrowe wersje, ale jak to jest z pudełkową wersja?
Edit: Chodzi o PC.
1
@TheMazixX Chyba ciut za ofensywnie :D
0
Jak co roku, gorsi od tych narzekają na pogodę są ci, którzy narzekają na tych co narzekają na pogodę :D
0
@PawkoFCB No dramat, ruchy bramkarzy to samo :D
1
@ToshyFCB Mało miejsca w środku, jak będzie coś trzeba zapakować to zapomnij :D Ja osobiście lubię za kierownicą się rozsiąść jak panisko :D
1
@ToshyFCB Dobry samochód i silnik, ale proponuję zastanowić się nad kupnem samochodu coupe, fajny wygląd, ale po jakimś czasie może Ci uprzykrzać życie, niewygodne to jak nie wiem :D
0
@Qlewer No co, może ma za co to kupuje :D
0
@Odesseiron Jeśli ktoś ma kosiarkę za prawie 20k, to biedny nie jest :D
0
@Odesseiron O kurde, to Ty chyba bogacz :D
0
@Odesseiron No ja na wakacjach dorabiam sobie przy koszeniu trawy u ludzi :D A z ciekawości, jaki masz traktorek? Ja niestety takiego sprzęu nie mam, a przydałby się bo u mnie koszenia jest z 3000 m2.
0
@Odesseiron W sumie w moim pytaniu zapomniałem napisać, że tu bez wywozu. Ale myślę że te 500 zl już z paliwem byłoby ok :D
0
@Odesseiron A u Ciebie te 60 gr z wywozem trawy, czy bez wywozu?
0
@tediko Ale to jest cena już z wywozem trawy?
0
@TKWM A jak to liczysz? Stawka za metr czy co?
0
Są tu jacyś ogrodnicy? Ile byście brali za skoszenie 2000 m2 trawy? Teren równiutki jak boisko, do koszenia normalną kosiarką, nie kosą. :D