Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skąd taka myśl?
1
Jak ja byłem w technikum to nas na to uczulali właśnie, żeby wpisywać tam odpowiedź, jak jest teraz to nie wiem.
0
To jest w sumie ciekawa sprawa, jakich jupiterów byś mu dał do wzorowania się? Sam teraz tak myślę, czy tych których oglądam to godni polecenia itd. :D
1
Kibiców legii nie da się sluchać :D
0
Dzisiaj skończą na remisach :D
1
I to stracić gola w 93 minucie, może znowu tumany nie chcą awansować do 1 ligi.
4
A ja na moim Radomiaku :D
0
Może Motorola G6 Plus?
0
No przecież młody chłop? To jak to jest z zawałem? W młodym wieku nie jest łatwiej odratować?
0
A podobno refluks nie jest całkowicie uleczalny.
0
Mam pytanie, może akurat ktoś się trafi, czy ma ktoś z Was do czynienia z takim problemem zdrowotnym jakim jest refluks? Mam kilka pytań do takowej osoby.
0
Kurcze, a masz może stream zagraniczny z dobrą jakością? U mnie z tym też lipa :D
0
Też bym poprosił po polsku, mam zagraniczne ale chętnie zobaczyłbym komentarz naszych "ekspertów" :D
0
Czekam aż ktoś go kiedyś zgasi tekstem jak uniknął więzienia :D Nienawidzę typa :v
0
Proszę bardzo, tym się sugerowałem:
Krótka informacja, aby usunąć Ibb.co virus Ibb.co virus to rodzaj ataku socjotechnicznego, który próbuje nakłonić użytkowników do zaakceptowania(...)
Zresztą gościu, proponujesz jakieś lewe interesy przez internet, reklamujesz to tak jakbyś mial coś z tych 10 eurasów czy tam 25 :D
0
Jak widać inni tacy znawcy jak i ja :D
2
Mi się jednak że to jest normalne odbicie :D
0
Nie umiem ich znaleźć, a wypadałoby żeby banika dostał :/
0
Tyle dni na stronie, a ja nie umiem wyszukać nawet moderatora :v
0
No ja też nie wszedłem, tylko po prostu z ciekawości spytalem go co to za oferta i ewidentnie kopiuj wklej :D
0
Jak tu napisać do moda?
2
Też mieliście wiadomość od blaugrana293, jak to niby oferuje oglądanie meczyków Barcy w Full HD za ileś tam euro? Gość wysyła linki "jak to wygląda na telefonie i laptopie" oczywiście linki podejrzane: "ibb co" to dosyć znany wirusek jest, wypadałoby typa jakoś zgłosić.
1
Ktoś się orientuje czy dodanie ogłoszenia w usługach na OLX jest płatne, czy przedłużanie tego ogłoszenia też? :D
0
Ci niektórzy to albo trolle, albo marzyciele z Fify, co zagrali draft nową kartą Salaha i myślą, że tak jak mija w Fifie, tak będzie mijał zawodników Barcelony :D
0
Dlatego wolę telefon kompletny, czyli ex flagowiec np od Samsunga, ma wszystko na dobrym poziomie i pochodzi przez 3 lata tak jak powinien.
0
Po pierwsze, tak naprawdę dobrego telefonu nie kupisz za 900 zł, myślę że jak ktoś kupuje już telefon za 900, to nie problem dla niego dozbierać te 200 do Pocophone'a. Pocophone przynajmniej ma super wydajność, wiadomo, że reszta trochę kuleje, ale nie można mieć wszystkiego :D
0
Sialiby spustoszenie ale tylko w lidze francuskiej :D A w lidze mistrzów klapa :D
0
Jeśli uważasz, że Redmi Note 7 to dobry telefon to Ty jesteś dobry:D
0
Tylko pytanie czy to co ja mam to jest zgaga, tak jak mówiłem - poniżej szyi nie mam żadnego uczucia pieczenia itd. Dziwne to wszystko
0
Jutro mam mieć jakiś wymaz języka wzięty, bo dzisiaj doktorka stwierdziła jakiś biały nalot, zobaczymy co dalej :D