Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Orientuje się ktoś czy na stronie skrzynka.de można ogarnąć żeby wszystko poszło za pobraniem?
0
Wiadomo, czekam :D
0
Sprawił sobie ktoś może tego nowego Samsunga A50 i ma jakieś opinie o tym telefonie? :D
0
Seria S i Note :D Choć teraz fajnie prezentuje się A50, czytnik w ekranie, fajny, duży ekranik, ale zgaduje, że to nie ten budżet Cię chyba interesuje.
49
Grosicki? O co chodzi :D
1
No właśnie, starzy gracze zrozumieją :D
1
A no to, że teraz ikonę robi sobie byle noob, ikonę powinno dać się trafić TYLKO i wyłącznie w paczce, te wszystkie eventy tylko psują rynek.
18
Właśnie dlatego nie gram już w Futa :D Milion kart, wincyj, wincyj :D
2
Pytanie to znawców, Apex Legends z dnia na dzień zaczął mi źle chodzić, co dziwne nawet program do FPS nie pokazuje spadków ale ewidentnie coś gra zwalnia, dodam, że inny gry chodzą bez zarzutu na ultra, czy to Fifa, Battlefield 1, może to być jakiś błąd gry, czy co?
0
A Ipla też nie działa za granicą? Tam sobie gamonie życzą 5 zł za mecz.
0
Czekam właśnie na jakąś polską solidna recenzje a50, bo on dopiero wyszedł i jeszcze nie ma :/
0
Panie i Panowie, co jest lepszym wyborem telefonu, Huawei P20 czy nowy Samsung A50? Chodzi mi o dobre zdjęcia,płynność działania przez minimum 2-3 lata, oba są w mniej więcej tej samej cenie.
4
A tam nie jest: "fakt, że wykończyli mnie na amen"?
0
Zwykły pajac i już, skończy jak palikot, niech się zwiaza ze sobą i wypad do Holandii :D
1
Nom, a tak normalnie to skoszenie działki, która zajmuje godzina, dwie, to 150-200 zł :D
0
No wiesz, nawet jakby hańbiła jakaś praca, to akurat uważam, że koszenie trawy jak jest dobry sprzęt jest nawet przyjemne :D A i zarobić można całkiem spoko, mój rekord podczas tamtejszych wakacji to od 9 do 15, zarobione 500 zł :D
0
Koszenie trawy, takie tam dorabianie sobie na studiach, choć w sumie teraz kończę studia :D Najgorsze jest to, że ja sobie planowałem rok temu, że fajnie będzie kosić u ludzi podwórka itd, a okazało się, że taką klientkę u której na stałe kosiłem podwórko miałem jedną, reszta to koszenie działek zarośniętych czy to po klate czy po pas :D
0
No to lipa, chciałem dodać ogłoszenie, żeby ludzie widzieli, że można już się zapisywać na stałe terminy, no ale póki co nie dodam bo moja usługi dopiero się zaczną koło maja :D
0
Czyżby Bayern w końcu wszedł w drogie transfery? :D
0
Na OLX dodanie tylko jednego ogłoszenia w kategorii usługi już jest tylko płatne? Kiedyś było tak, że jak miałem tylko jedno ogłoszenie w usługach płacić nie trzeba było...
0
Ten "szybki" Grosicki przebiegnie raz i się zmęczy i tyle z niego pożytku będzie :D
0
U mnie za to jest na Orange bodajże Eleven Sports 3, czwórki też chyba nie mam
1
Ale się nie zwróci :D Mi też kupon papa :D
0
ile do wyjęcia?
0
Dobrze bo kupon mam na nich, a jeszcze właśnie Radomiak strzelił na 1 0 :D
0
Ja postawiłem, ale to tasiemka za 2 zł :D
0
Już nie gram tak w Fifę jak kiedyś, ale w 19 stce Ronaldo gra mi się średnio, jakbym go trafił to z całą pewnością bym go sprzedał i kupił pięciu mega zawodników :D
0
Correa idiotycznie go pchnął, nie wiadomo po co, brak mózgu :D
1
Oliver Kahn, jest w PESie, nie wiem czy to nie przeszkadza, ale bardzo chciałbym nim zagrać :D
2
Z tego co wiem to tam tylko da się wykupić na tydzień za 40 zł, albo na cały rok, jakość ok