0

Kiedyś od znajomego słyszałem, że te maestro są równie dobre, dlatego chce spróbować.

3

Właśnie dlatego wolę maka :D

0

Czy wie ktoś ile kosztują te nowe burgery w maku, maestro, wyglądają fajnie i się zastanawiam jaką cenę dowalili :D

0

To zależy, jeśli ktoś potrzebuje tylko mocy i wydajności to może i tak. Ale ja np zdecydowałem się na Samsunga s9, cena 1700 w Orange, trzymałem mi9 w ręce i czuć jednak że Xiaomi jest po prostu gorzej wykonany, szybki - jak najbardziej l, ale cała reszta jak aparaty, ekran, wideo, dźwięk jest lepszy w starszym już przecież s9.

1

Niestety :D

2

Mogłaby ta Wisła strzelić na 3:4, pomoże mi w kuponie :D

0

Może jakaś opcja na ilość jest? Spróbuj spakować wszystko

0

Tak, bodajże 15W

0

A jakiś koszt nowej baterii w serwisie ile może wynosić?

0

U mnie 2%, może po prostu mi się Tak wydaje, że to sporo schodzi, no ale jednak ten ekran robi swoje.

0

Nie, przy przeglądaniu stron mi chodzi oczywiście.

0

Testuje nowy telefon, przy użyciu danych komórkowych bateria spada mniej więcej 1% co 4 minuty. Telefon to Galaxy s9, mi się wydaje, że to spore zużycie, czy się mylę?

0

To słynna akcja, ludzie o 4:30 już się ustawiali, o 9 już nie było czego zbierać :D

0

O kurde, dzięki!

0

Pytanie do posiadaczy Samsunga s9, za cholerę nie wiem jak znaleźć opcję nagrywania w 4k, ktoś podpowie?

0

Jesteś pewien że xkom sprzedawał za 1000 zł?

0

No ewidentnie reklamowany na olx jako nowy, 24 miesiące gwarancji producenta itd.

0

Możecie mi powiedzieć co może być nie tak z telefonem, chce kupić S8, wszędzie jest po 2000, dzisiaj odwiedziłem takie stoisko z telefonami w galerii i zonk, nowy niby za 1500, skąd ta różnica cen? :D

0

Też się boję trochę przy S8 że za rok może np brakować ramu, tam jest "tylko" 4 GB, choć jeśli jest dobra optymalizacja to powinno być ok...

0

Czyli to co mnie najbardziej interesuje jest zakazane. No nic, pozostaje wbić się podczas meczu z Izraelem na murawę, dostanę oklaski i to byłby mój ostatni mecz pewnie :D

0

Był ktoś z Was kiedyś na zwiedzaniu stadionu narodowego? Wielokrotnie byłem na meczu Polski na narodowym, ale chciałbym się dowiedzieć czy przy opcji zwiedzania z przewodnikiem oprócz szatni, loży vip można wejść na płytę boiska?

0

Nieosiągalna dla bytu tego świata, tak jak Ty i kupon w stsie do przodu? :D

0

To nie był żaden agresywny komentarz, po prostu trochę prawdy, nie znam typa w ogóle, ale pewnie to kolejny rafonix czy inny, którymi dzieciaki się podniecają bo typ kogoś zwyzywa w internecie :D

0

Ogólnie gość po chwili zrozumiał, że ten 13 latek to jedna z osób, która go utrzymuje a sam mówi, że jemu mama kupuje NIKE itd :D

0

Poczekam na jakąś fajną promocję może, czytałem, że niby w S8 jest jakiś problem z różowymi ekranami, ale patrząc na znajomych jakoś tego problemu nie mają.

0

No ale na razie S8 wszędzie około 2000 niestety :/

0

Telefon właśnie... Note 8, u nas w polskim mm nie ma już notow 8 :/

0

Powiem Ci, że P20 na P30 bym nie zamieniał raczej w tej chwili. Sam teraz chcę kupić telefon ale cały czas czekam aż ktoś z rodziny, znajomych będzie jechał do Niemiec, tam jest Samsung Note 8 za 400 euro, a to już mega telefon jak za taką kasę :D Choć prawdopodobnie gdybym gdzieś w Polsce znalazł takiego S8 za 1500, pewnie bym się na niego zdecydował...

0

Czy zna ktoś sposób żeby niemiecki Media Markt wysłał kupiony produkt do Polski? :D

1

To jest tak samo jak z atakiem na WTC, przecież tam samolotów wcale nie było. Duża grupa "naukowców" na YT to udowadnia jakimiś bzdurnymi dowodami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?