Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mns21 Nie wszystkim się to podoba ale muszę poprawić, "kibicom". :D
0
@clyde Też nie działa tym sposobem :D
0
@kulka no ale gdzie jest ta opcja żeby przekazać na rzecz obozu, mam sarne na plecach i co mam zrobić? :D
0
Do graczy red dead redemption 2, po polowaniu przynosząc zwierzę do obozu jak oddać je Pearsonowi? Podchodząc do niego nie ma żadnej opcji o zwierzynie.
5
@Momalsino Toż to dwie inne kategorie kanałów, więc nie ma się co dziwić.
0
@Ghotti Kubek pewnie z marketu z promocji 2 letniej :D Partnerka nie ogarnia więc wzięła :D
0
@Messibestplayerintheworld Ale tego Kahna to mogli lepiej zrobić.
0
@tomono Poszukaj w tej cenie Motoroli.
0
@Jackazz Ja zamiast xiaomi polecam zawsze motorolę :D
1
@Pogba https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE5NTkxNjgyNDgwMDrl32Jmgkvs3KWqdhQ%3D&kind=MAIN
Jeszcze jest szansa, że Tobie wejdzie :D
0
@Katalonbar A hymnu to przypadkiem nie ma zawsze już od pierwszej rundy?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Jericho Ja tylko F1 potrzebuje offline do kariery :D Aby tylko jakieś apdejty dalo się pobrać
0
@Jericho Ok, to w sumie fajnie, bo jeszcze jedna gierka do wyboru jest :D
0
@kulka No ale jeśli pościągam update i wrócę znowu do offline to nic mi nie zablokują? :D
0
@kulka Ale nowych aktualizacji do F1 nie dostanę? Tylko taką wersję jaka wyszła w premierę?
1
@kenneth99 Kurde, domyślam się że to jakiś żarcik ale fajnie zrobiony :D
1
@nwchades Znajdź mi to na torrenta :D Ja tam jakos bardzo nie ogarniam tych torrentów, a na skidrowie nie ma
1
Pytanie o kupno gier z allegro, takich jak ta:
https://allegro.pl/oferta/f1-2019-legend-edition-pl-steam-vip-dodatki-8215940007
Wiadomo, że kupuje się konto z możliwością gry tylko offline i mi to nie przeszkadza. Ale czy to aby na pewno tak jest? Po jakimś czasie nie zablokują mi tego konta?
0
Wie ktoś czy było coś takiego jak F1 2019 Demo? Chciałbym przetestować przed kupnem gry :D
0
@Szogunisko Lepiej napisz ostatnie zdanie w tej konwersacji i skończ z nim rozmowę, oni zawsze wiedzą lepiej :D
1
@Jakdxb Szkoda mi tu pisać, bo bym dostał bana na 100 lat pewnie, ale tak, osoby homoniewiadomo mogą płodzić dzieci, MOGĄ, MOGĄ, w jakichś Simsach chyba. :D
0
@Ghotti No jasne, w końcu to La Rambla.
0
Jest ktoś kto miał do czynienia z kosą Stihla FS 490? Miałbym pytanko :D
0
@Varkond Facet, przyjeżdża kurier, otwierasz i sprawdzasz czy się wszystko zgadza, kurier musi się na to zgodzić mimo wszystko co by gadał, że nie ma czasu itd.
0
@highway Raczej nie, albo wystawia na allegro albo pobraniówka.
28
@masq Odpowiedź brzmi: nie. :D
0
Jest tu jakiś zawodowy kosiarz? Chodzi mi czy na dużej trawie zobaczę sporą różnicę między stihlem fs 240, który ma 2,3 KM A stihlem, który ma 3 albo 3,3 KM. Nie powiem, na większych trawach 2,3 czasami nie wystarcza, ale czy 3 km już pomogą? :D
0
@Raiden Na takich murawach ogólnie każdy zawodnik nie pokaże swoich umiejętności, no ale tak czy siak, każdy ma warunki do gry takie same, jeden sobie w nich poradzi, drugi nie :D
0
@olikwierk10 Udało Ci się złapać i nie kazali oddać?