0

@Mns21 Nie wszystkim się to podoba ale muszę poprawić, "kibicom". :D

0

@clyde Też nie działa tym sposobem :D

0

@kulka no ale gdzie jest ta opcja żeby przekazać na rzecz obozu, mam sarne na plecach i co mam zrobić? :D

0

Do graczy red dead redemption 2, po polowaniu przynosząc zwierzę do obozu jak oddać je Pearsonowi? Podchodząc do niego nie ma żadnej opcji o zwierzynie.

5

@Momalsino Toż to dwie inne kategorie kanałów, więc nie ma się co dziwić.

0

@Ghotti Kubek pewnie z marketu z promocji 2 letniej :D Partnerka nie ogarnia więc wzięła :D

0

@Messibestplayerintheworld Ale tego Kahna to mogli lepiej zrobić.

0

@tomono Poszukaj w tej cenie Motoroli.

0

@Jackazz Ja zamiast xiaomi polecam zawsze motorolę :D

0

@Katalonbar A hymnu to przypadkiem nie ma zawsze już od pierwszej rundy?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Jericho Ja tylko F1 potrzebuje offline do kariery :D Aby tylko jakieś apdejty dalo się pobrać

0

@Jericho Ok, to w sumie fajnie, bo jeszcze jedna gierka do wyboru jest :D

0

@kulka No ale jeśli pościągam update i wrócę znowu do offline to nic mi nie zablokują? :D

0

@kulka Ale nowych aktualizacji do F1 nie dostanę? Tylko taką wersję jaka wyszła w premierę?

1

@kenneth99 Kurde, domyślam się że to jakiś żarcik ale fajnie zrobiony :D

1

@nwchades Znajdź mi to na torrenta :D Ja tam jakos bardzo nie ogarniam tych torrentów, a na skidrowie nie ma

1

Pytanie o kupno gier z allegro, takich jak ta:

https://allegro.pl/oferta/f1-2019-legend-edition-pl-steam-vip-dodatki-8215940007

Wiadomo, że kupuje się konto z możliwością gry tylko offline i mi to nie przeszkadza. Ale czy to aby na pewno tak jest? Po jakimś czasie nie zablokują mi tego konta?

0

Wie ktoś czy było coś takiego jak F1 2019 Demo? Chciałbym przetestować przed kupnem gry :D

0

@Szogunisko Lepiej napisz ostatnie zdanie w tej konwersacji i skończ z nim rozmowę, oni zawsze wiedzą lepiej :D

1

@Jakdxb Szkoda mi tu pisać, bo bym dostał bana na 100 lat pewnie, ale tak, osoby homoniewiadomo mogą płodzić dzieci, MOGĄ, MOGĄ, w jakichś Simsach chyba. :D

0

@Ghotti No jasne, w końcu to La Rambla.

0

Jest ktoś kto miał do czynienia z kosą Stihla FS 490? Miałbym pytanko :D

0

@Varkond Facet, przyjeżdża kurier, otwierasz i sprawdzasz czy się wszystko zgadza, kurier musi się na to zgodzić mimo wszystko co by gadał, że nie ma czasu itd.

0

@highway Raczej nie, albo wystawia na allegro albo pobraniówka.

28

@masq Odpowiedź brzmi: nie. :D

0

Jest tu jakiś zawodowy kosiarz? Chodzi mi czy na dużej trawie zobaczę sporą różnicę między stihlem fs 240, który ma 2,3 KM A stihlem, który ma 3 albo 3,3 KM. Nie powiem, na większych trawach 2,3 czasami nie wystarcza, ale czy 3 km już pomogą? :D

0

@Raiden Na takich murawach ogólnie każdy zawodnik nie pokaże swoich umiejętności, no ale tak czy siak, każdy ma warunki do gry takie same, jeden sobie w nich poradzi, drugi nie :D

0

@olikwierk10 Udało Ci się złapać i nie kazali oddać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?