3

@dadan1990 PKO, aplikacja mobilna jest przekozacka.

0

@MarioVeB! A ja to bym wolał chyba autokarem, trochę więcej przygody jakby nie było :D

0

W tym wyjeździe na mecz z BVB hotel trzeba organizować na własną ręke rozumiem?

0

@KmN Rozumiem, że hotel trzeba sobie zapewnić samemu, tak?

3

@kamilo0066 Nie tylko przy KO, ale wypadałoby również też 0% przy PiS i SLD :D

0

@kondzik47 z ciekawości, ile? :D

0

@kondzik47 zainteresowanie monetami we wrześniu jak zaraz dwudziestka? :D

0

@FCBMati10 Ło, to nie moje czasy :D

0

@Janiama Dlaczego na liście jest Luis Suarez?

0

@mrboom Czasami jest tak, że oglądasz, wyskakuje błąd jakiś, czasami jest tak, że włączasz kanał a ten się ładuje i ładuje. Ostatnio tak miałem podczas meczu Arsenal - Tottenham, pierwsza połowa obejrzana bez problemu, druga tragedia. I nie, to nie wina internetu.

0

@MrNobody Nie jest to kwestia internetu. Po prostu jednego dnia obejrzysz wszystko lux, a innego będziesz się tylko wk...

0

@MrNobody Ja korzystam z nc go też płatnie od jednego z użytkowników stąd. To jest syf, to jakie oni mają serwery to jest śmiech na sali. Jeden mecz obejrzysz cały, a drugiego obejrzysz 5 minut bo tak zacina.

0

@MrNobody A dostęp za jaką strona? Nc go czy jak?

0

Arsenal kurde, strzelcie to na 2:2, będzie ciekawiej :D

1

Mam na kuponie Arsenal, gdyby nie ta bramka Lacazette to bym pewnie przestał oglądać, a tak to mecz zatrzymał :D

0

@Criss18Barca Tylko dlatego taka frekwencja bo Stanowski się podnieca tym na Twitterze, rozdaje te piwka, kiełbaski to i ludzie sobie przychodzą.

1

Komentarz usunięty

4

Komentarz usunięty

1

@kkbarca Na takie wieczory to się robi domową pizze, a nie jakieś g... do piekarnika :D

0

Czy miał ktoś z Was kiedyś zdiagnozowaną nadkwasotę?

1

@Khajio "Znaleźć", sorry ale musiałem.

0

@highway Może udałoby Ci się jakimś cudem wyrwać gdzieś S8 nówkę.

1

@MessiGoldenBall W strzelaniu bramek głową, i to by było na tyle.

0

@tomono Ja go broniłem praktycznie przez cały czas odkąd pojawił się w Barcelonie ale teraz uważam to samo niestety.

0

Z legalnych to pewnie tylko IPLA.

4

@Kamil92 Zgadza się, Smokowski jak komentuje to przynajmniej niczego nie udaje, a u Borka to często mam wrażenie, że te emocje są udawane. Pewnie też trochę tak uważam bo go nie lubię, taki trochę pupil polsatowski.

7

@Criss18Barca Ćwiąkała i Smokowski prędzej.

0

@KamQiX Ale coś mi się wydaje, że u większości zadziałała reklama piłkarzy.

0

@Odesseiron no co Ty, nasi piłkarze piją to i kibice muszą!

0

@Oskar00 u mnie w mieście tylko joy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?