Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@dadan1990 PKO, aplikacja mobilna jest przekozacka.
0
@MarioVeB! A ja to bym wolał chyba autokarem, trochę więcej przygody jakby nie było :D
0
W tym wyjeździe na mecz z BVB hotel trzeba organizować na własną ręke rozumiem?
0
@KmN Rozumiem, że hotel trzeba sobie zapewnić samemu, tak?
3
@kamilo0066 Nie tylko przy KO, ale wypadałoby również też 0% przy PiS i SLD :D
0
@kondzik47 z ciekawości, ile? :D
0
@kondzik47 zainteresowanie monetami we wrześniu jak zaraz dwudziestka? :D
0
@FCBMati10 Ło, to nie moje czasy :D
0
@Janiama Dlaczego na liście jest Luis Suarez?
0
@mrboom Czasami jest tak, że oglądasz, wyskakuje błąd jakiś, czasami jest tak, że włączasz kanał a ten się ładuje i ładuje. Ostatnio tak miałem podczas meczu Arsenal - Tottenham, pierwsza połowa obejrzana bez problemu, druga tragedia. I nie, to nie wina internetu.
0
@MrNobody Nie jest to kwestia internetu. Po prostu jednego dnia obejrzysz wszystko lux, a innego będziesz się tylko wk...
0
@MrNobody Ja korzystam z nc go też płatnie od jednego z użytkowników stąd. To jest syf, to jakie oni mają serwery to jest śmiech na sali. Jeden mecz obejrzysz cały, a drugiego obejrzysz 5 minut bo tak zacina.
0
@MrNobody A dostęp za jaką strona? Nc go czy jak?
0
Arsenal kurde, strzelcie to na 2:2, będzie ciekawiej :D
1
Mam na kuponie Arsenal, gdyby nie ta bramka Lacazette to bym pewnie przestał oglądać, a tak to mecz zatrzymał :D
0
@Criss18Barca Tylko dlatego taka frekwencja bo Stanowski się podnieca tym na Twitterze, rozdaje te piwka, kiełbaski to i ludzie sobie przychodzą.
1
Komentarz usunięty
4
Komentarz usunięty
1
@kkbarca Na takie wieczory to się robi domową pizze, a nie jakieś g... do piekarnika :D
0
Czy miał ktoś z Was kiedyś zdiagnozowaną nadkwasotę?
1
@Khajio "Znaleźć", sorry ale musiałem.
0
@highway Może udałoby Ci się jakimś cudem wyrwać gdzieś S8 nówkę.
1
@MessiGoldenBall W strzelaniu bramek głową, i to by było na tyle.
0
@tomono Ja go broniłem praktycznie przez cały czas odkąd pojawił się w Barcelonie ale teraz uważam to samo niestety.
0
Z legalnych to pewnie tylko IPLA.
4
@Kamil92 Zgadza się, Smokowski jak komentuje to przynajmniej niczego nie udaje, a u Borka to często mam wrażenie, że te emocje są udawane. Pewnie też trochę tak uważam bo go nie lubię, taki trochę pupil polsatowski.
7
@Criss18Barca Ćwiąkała i Smokowski prędzej.
0
@KamQiX Ale coś mi się wydaje, że u większości zadziałała reklama piłkarzy.
0
@Odesseiron no co Ty, nasi piłkarze piją to i kibice muszą!
0
@Oskar00 u mnie w mieście tylko joy :D