Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JoseArkadioMorales Ja dałem na Austrie, ale co z tego jak Chorwaci psują kupon...
0
@Oskar00 Web App w tym roku niestety nie dla mnie, bo po raz pierwszy loguje się na PC, podobno dla takich nie ma paczek powitalnych :D
0
@DanielOOL A już wiadomo oficjalnie kiedy? A co do pytania to stawiam, że z 8 gb :D
2
@leo_messi_10 Jakby były jakieś problemy to tam na stanowisku ebilet powinni Ci pomóc.
0
@ElementarzOre Przy stadionie jest fajny parking, ale będąc ostatnio od samego wjazdu na Warszawę, do stadionu jechaliśmy półtorej godziny bo wszyscy przyjezdni cisnęli tam. Ja polecam stanąć przy ulicy Lindleya, do metra niedaleko i ogień na stadion.
4
@Adamski69 Może i mój komentarz niewiele Ci pomoże, ale telefony Galaxy od Samsunga są jak najbardziej godne polecenia. Sam mam S9, bawiłem się trochę dziesiątką. Telefon dopracowany w każdym elemencie.
1
@adambądkowski93 Przecież nie dadzą tych 60 mln za nic. Nie ma tak dobrze :D
1
@PuszkinFan To jakiś fake przecież.
0
@RobiS https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE5NjUxNDg1OTcwMDpHtn2mulufY7hbNmo%3D&kind=MAIN
Ja gram tak, jak Polska nie wejdzie to przynajmniej będę zadowolony :D
13
@Grzesior667 Żydzi po prostu po wojnie mają złe wyobrażenia, myślą, że to tylko oni są poszkodowani. W głowach im się coś poprzestawiało.
0
@takisobiektos Widać zjazd w dół w każdym meczu po prostu. Boję się, że wracamy do dawnych czasów niestety.
0
@takisobiektos Ciężko będzie zremisować czy wygrać, jak gra po prostu się nie klei.
0
@Cariones NAdal jest szansa:D
0
Bośnia, proszę wygrajcie to :D
14
@misiek12319 Widać, że małe masz pojęcie niestety.
1
@Isso89 i tu właśnie jestem pewny że Szczęsny by nawet do tego nie wyszedł.
0
@Socjopata cieszy mnie to, Radomiak po zwycięstwo :D
2
@n0MED Jaki fajny kurs, że Polska strzeli +1,5 :O
0
@Socjopata Jeden kupon do kosza, moj Radomiak albo 0:0 albo 0:1 :D
8
@Janiama Isco i Fabregas to chyba przesada :D
0
Czy jest tu może ktoś pracujący w labo medycznym? :D
0
@MESSIah16 A przypadek, że broni lepiej? :D
0
@MESSIah16 solidność Fabiana? Toż on lepszy od Szczęsnego jest.
0
@mauerinho Hm, miał być telefon do 1200 i nagle taka zmiana? :D
0
@mauerinho To co w końcu wybrałeś? :D
0
@FC1899Barca No ja mam taki limit do 1500, machnąłem się w pierwszej wiadomości, S9 jednak kupowałem w lutym, a nie rok temu :D Orange dało dobrą cenę za niego to wziałem, ale nigdy nie wydam na telefon więcej niż te powiedzmy 1700 zl.
0
@FC1899Barca Żaden mit, czuć w ręce po prostu te gorszą jakość, użytkownicy Xiaomi to wiedzą, wiedzą, że jednak ta cena nie jest z dupy niższa.
0
@FC1899Barca Dla mnie to Xiaomi to już w ręce jak się trzyma to widać, że to półka niżej jeśli chodzi o jakość wykonania :D
0
@mauerinho Może ta nowa Motorolka?
https://www.x-kom.pl/p/496794-smartfon-telefon-motorola-one-vision-4-128gb-dual-sim-niebieski-etui.html#Specyfikacja
Dla mnie świetny telefonik, gdybym rok temu nie kupił S9 to pewnie teraz bym to wziął :D
1
@dadan1990 W koncie dla 26 lat plus to bodajże musisz 300 zł kartą zapłacić żeby było za free, jeśli nie masz 26 lat to dostaniesz coś takiego jak ja, że 5 byle jakich transakcji kartą i masz za friko