0

@PawkoFCB Bo ja zawsze lubiłem w fucie grać jednym zwinnym napastnikiem, a drugim wlaśnie takim klockiem, zastanawiam się jak to w tej fifie będzie wygladalo D:

0

Fifa 20, jak Wam się gra takimi napastnikami typu Costa, Lewandowski, Kane, czyli z małym tempem ale z fizycznością dobrą?

0

@ArdoFCB w s9 mam 3000, starcza że tak powiem na cały dzień Ale nie intensywnego używania.

0

FIFA 20,
Paczki za SB są w poniedziałek o 1 w nocy?

0

Wie ktoś jak w Fifie zwiększyć czułość pada? Chodzi mi o to żeby szybciej reagował na np. zmianę kierunku. Gdzieś kiedyś widziałem na YT że tak się da zrobić.

1

@niteincubus A ja właśnie uwielbiam początek gry, handlować nie umiem przykładowo, a kupno takiego Gameiro sprawia frajdę:D

0

@blaise7 Na kompie nie ma innej niż zwykła, a wydaje mi się, że jak była oferta pre ordera to było coś o jakichś trzech paczkach czy coś takiego.

0

@V e B 96 Właśnie problem w tym, że zadnego kodu nie dostalem, tylko kod seryjny do gry.

0

@Esio Mi w ogóle ten volta się nie podoba :D

0

@fcbfan1993 No ale od razu jakaś nie powinna być? Nie mam żadnej na start.

0

Czy zamawiając zwykłą edycję pre order Fifa 20 na PC nie powinienem dostać jakichś tam choćby kilku paczek gratis? :D

0

@TheNekro94 jaka branża?

0

@jeyx77x Może wprowadzą w aktualizacji, ja dopiero instaluję :D

0

@kenneth99 No u mnie też coś takiego napisali w mailu, oby tylko im ta fifa przyszła do godziny 14. Byłem w RTV o 10 to powiedzieli, że powinno być niby w ciągu 3 godzin. Ale kto wie :D

0

@kenneth99 Ja tak zamówiłem i muszę czekać nie wiadomo do której :D

0

@Bykunn idąc Twoim tokiem myślenia to opóźnienia jest znacznie więcej, bo niektórzy z ea access grają już chyba ze 2 tygodnie :D

0

@Cwaniak4 Opłacone jest :D

0

@Jacull rok temu normalnie od rana mieli zamówione pre ordery, myślałem że i teraz będzie wszystko git.

1

Ale się przerobilem, zamówiłem fife online do sklepu, odbior będzie o 14 a Fifa w sklepie od rana na półkach.

0

@MesQueUnClub_87 już przegrane.

3

Pogralby człowiek w nową fife to trza do jutra czekać :D

1

@Odesseiron zestaw za 7k i ryzen? Oszalales?

0

@gumaz Sevilla wygra i strzeli powyżej 1,5.
Celta i Real Sociedad na czysto.

0

@SHIBA Ale to musi być ogromne :D

0

Dla osób zamawiających fife z rtv euro, najlepiej wersję ta wcześniejsza. Dostałem takiego maila odnośnie edycji zwykłej, która wychodzi jutro:

Zapraszamy do wybranego Sklepu Fizycznego w dniu 2019-09-27 po godzinie 14:00 w celu odbioru Zamówionych produktów. Zamówione produkty oczekują na odbiór przez 14 kolejnych dni.

Czy ta godzina 14 to tak podana z D... czy faktycznie tak będzie, bo chciałbym jednak wcześniej odebrać :D

0

To niezły mecz w Valencii :D

0

Jej, jednej bramki mi brakuje w meczu Romy!

4

@NaFazieHitman może i to zabranie dla siebie jest i zgodne z prawem, ale koleś musi być zwykłym ścierwem.

0

@Criss18Barca Wow, nie dodał nic, że Barcelona gra tragicznie.

0

Zawsze dużo bramek w meczach Romy, akurat jak postawiłem +2,5 to dupa bedzie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?