Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PawkoFCB Bo ja zawsze lubiłem w fucie grać jednym zwinnym napastnikiem, a drugim wlaśnie takim klockiem, zastanawiam się jak to w tej fifie będzie wygladalo D:
0
Fifa 20, jak Wam się gra takimi napastnikami typu Costa, Lewandowski, Kane, czyli z małym tempem ale z fizycznością dobrą?
0
@ArdoFCB w s9 mam 3000, starcza że tak powiem na cały dzień Ale nie intensywnego używania.
0
FIFA 20,
Paczki za SB są w poniedziałek o 1 w nocy?
0
Wie ktoś jak w Fifie zwiększyć czułość pada? Chodzi mi o to żeby szybciej reagował na np. zmianę kierunku. Gdzieś kiedyś widziałem na YT że tak się da zrobić.
1
@niteincubus A ja właśnie uwielbiam początek gry, handlować nie umiem przykładowo, a kupno takiego Gameiro sprawia frajdę:D
0
@blaise7 Na kompie nie ma innej niż zwykła, a wydaje mi się, że jak była oferta pre ordera to było coś o jakichś trzech paczkach czy coś takiego.
0
@V e B 96 Właśnie problem w tym, że zadnego kodu nie dostalem, tylko kod seryjny do gry.
0
@Esio Mi w ogóle ten volta się nie podoba :D
0
@fcbfan1993 No ale od razu jakaś nie powinna być? Nie mam żadnej na start.
0
Czy zamawiając zwykłą edycję pre order Fifa 20 na PC nie powinienem dostać jakichś tam choćby kilku paczek gratis? :D
0
@TheNekro94 jaka branża?
0
@jeyx77x Może wprowadzą w aktualizacji, ja dopiero instaluję :D
0
@kenneth99 No u mnie też coś takiego napisali w mailu, oby tylko im ta fifa przyszła do godziny 14. Byłem w RTV o 10 to powiedzieli, że powinno być niby w ciągu 3 godzin. Ale kto wie :D
0
@kenneth99 Ja tak zamówiłem i muszę czekać nie wiadomo do której :D
0
@Bykunn idąc Twoim tokiem myślenia to opóźnienia jest znacznie więcej, bo niektórzy z ea access grają już chyba ze 2 tygodnie :D
0
@Cwaniak4 Opłacone jest :D
0
@Jacull rok temu normalnie od rana mieli zamówione pre ordery, myślałem że i teraz będzie wszystko git.
1
Ale się przerobilem, zamówiłem fife online do sklepu, odbior będzie o 14 a Fifa w sklepie od rana na półkach.
0
@MesQueUnClub_87 już przegrane.
3
Pogralby człowiek w nową fife to trza do jutra czekać :D
1
@Odesseiron zestaw za 7k i ryzen? Oszalales?
0
@gumaz Sevilla wygra i strzeli powyżej 1,5.
Celta i Real Sociedad na czysto.
0
@SHIBA Ale to musi być ogromne :D
0
Dla osób zamawiających fife z rtv euro, najlepiej wersję ta wcześniejsza. Dostałem takiego maila odnośnie edycji zwykłej, która wychodzi jutro:
Zapraszamy do wybranego Sklepu Fizycznego w dniu 2019-09-27 po godzinie 14:00 w celu odbioru Zamówionych produktów. Zamówione produkty oczekują na odbiór przez 14 kolejnych dni.
Czy ta godzina 14 to tak podana z D... czy faktycznie tak będzie, bo chciałbym jednak wcześniej odebrać :D
0
To niezły mecz w Valencii :D
0
Jej, jednej bramki mi brakuje w meczu Romy!
4
@NaFazieHitman może i to zabranie dla siebie jest i zgodne z prawem, ale koleś musi być zwykłym ścierwem.
0
@Criss18Barca Wow, nie dodał nic, że Barcelona gra tragicznie.
0
Zawsze dużo bramek w meczach Romy, akurat jak postawiłem +2,5 to dupa bedzie :D