Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon No właśnie i jak oni to robią :D
0
@daniel32778 Chodzi mi o taką malą, za 70 zł. Popcorn wychodzi z niej ekstra, ale problem taki, że to wszystko robi się bez oleju i popcorn jest suchy, a sól do suchego się nie przyklei, możesz solić do miski ile wlezie a i tak wszystko poleci na dół :D Muszą przecież być na to jakieś sposoby :D
0
@Phatro Nie, nie, chodzi mi o specjalną maszynkę do popcornu.
0
Mam pytanko, używa ktoś z Was maszynki do robienia popkornu?
1
@Hushovt Tylko mintaj, dorsz i karpik.
1
@barcanawieki Może się ropa kończy :D
0
Fifa 20,
da się jakoś w tej fifie ustawić czułość pada w grze online? Wydaje mi się, że kiedyś na YT coś takiego widziałem, odczuwam jakby minimalnie opóźnienie w grze online.
0
@Matys98 Nie wydaje Ci się, że w online jest minimalne opóźnienie w stosunku do gry offline?
1
@Transu96 To nieźle ci z OC zabulą, ciekawe ile więcej za rok zapłacisz, a Ty czym śmigasz?
0
@dominik127pl A grałeś może zwykłą jego kartą? Opłaca się na środkowego napastnika?
0
Do znawców FUTa, opłaca się kupować te karte OTW Jovica?
I po drugie, też macie takie minimalne opoźnienie w meczach online?
0
@Kajtek77 Stawiaj na btsa dzisiaj w meczu Arsenalu :D
0
@Kajtek77 Freebet ale jaka kwota?
0
@pinasmeister Ale kaszana, najlepszy traf to Illaramendi overall 83 D:
0
@pinasmeister to ja poziom niżej, złoto 1, nie wiem jak to wygląda Ale 3k ponad to powinno chyba styknac?
0
@pinasmeister jaka ranga?
0
@dariush ciśnij sb A nie :D
10
Piątek schodzi żegnany gwizdami, nieźle.
0
@bixmix i cyk milan w dziesiatke :D
0
@bixmix 40 do przodu, zawsze coś :D
0
@bixmix Fiora wygra, ten Milan to jedno wielkie nieporozumienie.
1
@Janiama Ja grałem w ósmej lidze mistrzów. Ja też grałem w piłkę będąc kopaczem, jak nasi w ekstraklasie. Tylko, że ze mnie się nie śmiali bo mnie nie nagrywali do telewizji :D
1
@Janiama No to skoro byłeś kopaczem Legii to musisz bronić ich drewnianej gry. :D
1
@geass Chcę mieć na ten moment w sensie :D
3
@Janiama Człowieku o czym Ty mówisz. Ci kopacze nie nadają się nawet do piątej ligi w Hiszpanii pewnie a zarabiają więcej niż najlepsi lekarze w Polsce. Tego nie da się oglądać, to jest to samo jakby nagrali mecz Sebków i Januszy co grają sobie co sobotę do piwka albo o skrzynkę piwa na orliku.
0
@geass Ogólnie chcę mieć atak: Asensio, XXX, Correa.
Tego XXX właśnie brakuje, na środku nie musi być piekielnie szybki, myślę nad Jovicem bo skubańcowi dali 5 gwiazdek słabszej nogi.
0
@geass Może w końcu z takim strzelę gola z rożnego :D Od piątku gram i ani jednego gola z rożnego czy dośrodkowania głową nie walnąłem :D
0
FUT
Jest w obecnej edycji Fify jakiś napadzior taki bolcowaty jak Morata, Lewy czy Kane, którym da się pograć? Może grał ktoś Costą i ma jakieś opinie? :D Tylko nie pisać mi tu o Suarezach itd, budżet to maks 15k D:
1
@sidzej Przyjaciele z lewicy Cię znajdą!
1
@Dosq A mi to w ogóle wrzutki ne wychodzą, z rożnego jeszcze ani jednego gola nie strzeliłem :D