0

Kiedy był ostatni patch do fify? Coś mi nie gra, grałem dzisiaj online przed południem i było ok, teraz gram online piłkarze tak zapierdzielają, tempo meczu jest o wiele szybsze. Był jakiś patch o którym nie wiem? Origin miałem włączony cały czas, to może coś sięściągnęło bez mojej wiedzy nawet?

1

@MesQueUnClub_87 nie raz tak robiłem i też lipa :D raz te bramki wjeżdżają aż miło, a raz wszędzie po 1:0 :D

0

@LeoFan10 Miałem go właśnie i powiem Ci, że lepiej spisywał się Oblak.

0

@Grzesior667 https://www.futbin.com/20/squad/9931469

coś takiego bym chciał, jak uważasz? :D

0

@Grzesior667 niby tak, ale ja gram ligę angielską, dopiero mam w planach łączenie jej z hiszpańską, ale zanim to się stanie semedo będzie chodził pewnie po 15k D:

1

@Bykunn o, faktycznei napisałem masło maślane :D

0

Trafiłem naszego Semedo w paczce, warty 50k, pewnie nie opłaca się go trzymać bo takie overalle pewnie szybko spadną w doł?

0

@Zieliniak a nie wiesz może do kiedy są do trafienia pilkarze scream?

1

@Zieliniak podczas drugiego sezonu będą nowe zadania, czyli zaj akieś 20 dni bodajże, jest tam licznik w fifie ile trwa jeszcze pierwszy sezon.

0

Do kiedy są paczki haloweenowe w fifie? W sensie do kiedy są do trafienia piłkarze scream :D

0

@Sznejk Podobno jest średni, ja zdecydowalem się na Ballacka i muszę czekać na ten caly drugi sezon. Ogolnie zabraknie mi na to chciałem, bo celowałem Ballack + Carlos a to 25 żetonów :D

0

@chavez szkoda, trochę meczów miałem do tyłu przez te zadania o ikonę.

0

Jak to jest z tym Division Rivals w Fifie, jestem teraz w lidze 5, jeśli do czwartku awansuje do czwartej to dostanę nagrody z czwartej ligi czy jeszcze za piątą?

6

@thecreativepl oni mają przygotowane dwa puchary zawsze.

0

@grubson_bubson Często nie, ale właśnie czasem brakowało mi tego żeby podbiegł do pomocy ktoś, ale dzięki Wam już wiem :D

1

Jakim przyciskiem w Fifie przywołuje się drugiego zawodnika do pressingu w obronie?

0

@Zytko Dobra, faktycznie. Źle spojrzałem, to teraz dylemat kogo jednak brać :D Ballack za 14 żetonów i kogo dobrać do niego :D

0

@notev Grałeś tym Klose, że jesteś na niego zdecydowany?

0

@Grzesior667 Tak w ogóle jest napisane, że 1 sezon to 14 żetonów do zdobycia, ja naliczyłem 13. Chcę ogólnie wziąć Ballacka a zostały mi jeszcze 2 zadania z wymianą offline czyli te zasrane SB. Za ukończenie wszystkich dostaje się żeton czy jak? :D

0

@deyna2018 Na pewno kupisz w takich sklepach.

1

@Lil_Barcelonista Szkoda, że to E46 powoli staje się takim E36, czyli burakowozem, bo fura naprawdę fajna :/

7

@FC1899Barca Jak dla mnie to też tam faulu nie było, oczywiście, był kontakt, ale ja nie jestem z tych w 100% przepisowych :D A to co mówi Rudzki, że to był bardzo bolesny faul co widać po reakcji Origiego. Chłop po prostu stracił piłkę i dobrze o tym wiedział, że pójdzie kontra, to bardzo dużo dodał od siebie.

0

@Goh Przez głupoty jakie opowiada możę. :D

1

@geass No ja Ci powiem, że w końcu przy Lucasie i Rashfordzie, ŚPO Eriksen, w końcu stwarzam te sytuację. JEszcze musze się nauczyć grać w obronie :D

0

Czas chyba zrobić przerwę w Fifie, tragiczna gra w ten weekend dała mi tylko srebro 1 :D Gdybym szybciej kupił Lucasa zamiast Kane'a byłoby spokojnie złoto... A jak u Was? :D

0

@Transu96 jaka dobra egzotyka, pytanie czy dać jeszcze szansę Kejnowi czy nie. Nie idzie mi kompletnie ta Fifa po patchu i mam 10 zwycięstw i 5 meczów do końca. Na golda szansa z 10% :D

0

@Transu96 widzę Lucasa, polecasz go na atak do Raszforda? Mam Kane'a ale oprócz jednego strzału z 25 metrów w okno nic ciekawego nie pokazuje, a to jak wolno biega to jest dramat.

0

@Grzesior667 możesz mi powiedzieć jak to zrobić?

0

@Grzesior667 No teżo tym myślałem, ale ja zawsze wolałem mieć dwóch napadziorów. Zobaczymy czy prawdę mówią, że napastnik z tempem poniżej 80 jest do dupy czy też nie.

0

@ForcaMilosz to ciekawe ile Oblakowi spada skill jak ma 4 zgrania przed meczem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?