Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedy był ostatni patch do fify? Coś mi nie gra, grałem dzisiaj online przed południem i było ok, teraz gram online piłkarze tak zapierdzielają, tempo meczu jest o wiele szybsze. Był jakiś patch o którym nie wiem? Origin miałem włączony cały czas, to może coś sięściągnęło bez mojej wiedzy nawet?
1
@MesQueUnClub_87 nie raz tak robiłem i też lipa :D raz te bramki wjeżdżają aż miło, a raz wszędzie po 1:0 :D
0
@LeoFan10 Miałem go właśnie i powiem Ci, że lepiej spisywał się Oblak.
0
@Grzesior667 https://www.futbin.com/20/squad/9931469
coś takiego bym chciał, jak uważasz? :D
0
@Grzesior667 niby tak, ale ja gram ligę angielską, dopiero mam w planach łączenie jej z hiszpańską, ale zanim to się stanie semedo będzie chodził pewnie po 15k D:
1
@Bykunn o, faktycznei napisałem masło maślane :D
0
Trafiłem naszego Semedo w paczce, warty 50k, pewnie nie opłaca się go trzymać bo takie overalle pewnie szybko spadną w doł?
0
@Zieliniak a nie wiesz może do kiedy są do trafienia pilkarze scream?
1
@Zieliniak podczas drugiego sezonu będą nowe zadania, czyli zaj akieś 20 dni bodajże, jest tam licznik w fifie ile trwa jeszcze pierwszy sezon.
0
Do kiedy są paczki haloweenowe w fifie? W sensie do kiedy są do trafienia piłkarze scream :D
0
@Sznejk Podobno jest średni, ja zdecydowalem się na Ballacka i muszę czekać na ten caly drugi sezon. Ogolnie zabraknie mi na to chciałem, bo celowałem Ballack + Carlos a to 25 żetonów :D
0
@chavez szkoda, trochę meczów miałem do tyłu przez te zadania o ikonę.
0
Jak to jest z tym Division Rivals w Fifie, jestem teraz w lidze 5, jeśli do czwartku awansuje do czwartej to dostanę nagrody z czwartej ligi czy jeszcze za piątą?
6
@thecreativepl oni mają przygotowane dwa puchary zawsze.
0
@grubson_bubson Często nie, ale właśnie czasem brakowało mi tego żeby podbiegł do pomocy ktoś, ale dzięki Wam już wiem :D
1
Jakim przyciskiem w Fifie przywołuje się drugiego zawodnika do pressingu w obronie?
0
@Zytko Dobra, faktycznie. Źle spojrzałem, to teraz dylemat kogo jednak brać :D Ballack za 14 żetonów i kogo dobrać do niego :D
0
@notev Grałeś tym Klose, że jesteś na niego zdecydowany?
0
@Grzesior667 Tak w ogóle jest napisane, że 1 sezon to 14 żetonów do zdobycia, ja naliczyłem 13. Chcę ogólnie wziąć Ballacka a zostały mi jeszcze 2 zadania z wymianą offline czyli te zasrane SB. Za ukończenie wszystkich dostaje się żeton czy jak? :D
0
@deyna2018 Na pewno kupisz w takich sklepach.
1
@Lil_Barcelonista Szkoda, że to E46 powoli staje się takim E36, czyli burakowozem, bo fura naprawdę fajna :/
7
@FC1899Barca Jak dla mnie to też tam faulu nie było, oczywiście, był kontakt, ale ja nie jestem z tych w 100% przepisowych :D A to co mówi Rudzki, że to był bardzo bolesny faul co widać po reakcji Origiego. Chłop po prostu stracił piłkę i dobrze o tym wiedział, że pójdzie kontra, to bardzo dużo dodał od siebie.
0
@Goh Przez głupoty jakie opowiada możę. :D
1
@geass No ja Ci powiem, że w końcu przy Lucasie i Rashfordzie, ŚPO Eriksen, w końcu stwarzam te sytuację. JEszcze musze się nauczyć grać w obronie :D
0
Czas chyba zrobić przerwę w Fifie, tragiczna gra w ten weekend dała mi tylko srebro 1 :D Gdybym szybciej kupił Lucasa zamiast Kane'a byłoby spokojnie złoto... A jak u Was? :D
0
@Transu96 jaka dobra egzotyka, pytanie czy dać jeszcze szansę Kejnowi czy nie. Nie idzie mi kompletnie ta Fifa po patchu i mam 10 zwycięstw i 5 meczów do końca. Na golda szansa z 10% :D
0
@Transu96 widzę Lucasa, polecasz go na atak do Raszforda? Mam Kane'a ale oprócz jednego strzału z 25 metrów w okno nic ciekawego nie pokazuje, a to jak wolno biega to jest dramat.
0
@Grzesior667 możesz mi powiedzieć jak to zrobić?
0
@Grzesior667 No teżo tym myślałem, ale ja zawsze wolałem mieć dwóch napadziorów. Zobaczymy czy prawdę mówią, że napastnik z tempem poniżej 80 jest do dupy czy też nie.
0
@ForcaMilosz to ciekawe ile Oblakowi spada skill jak ma 4 zgrania przed meczem :D