0

@CatalanVeBFCB Akurat Vinicius robi wiatr, to że marnuje sytuacje to druga sprawa ale on potrafi stworzyć groźne sytuacje :D

0

@cinero1996 Jedyny znawca gitar:


0

@Encore Jakby był trochę chory to by nie wyszedł w ogóle.

7

@ZelekBARCA Wygrał wieczny talent Zielińskiego i celność Milika :D

2

@ZelekBARCA Nie, TVP pokazuje Napoli z Live.

0

@Bykunn No pod konsolę też czasami, ale podobno do oglądania 100 hz też robi różnicę np w oglądaniu sportu?

0

https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-ue55ru8002u.bhtml

Są tu jacyś znawcy TV? Do kwoty powiedzmy 3500 znajdę coś lepszego? Ten ma tę matrycę 100 Hz, jakby ktoś podawał lepsze modele jeśli takowe są w tej cenie to fajnie jakby też bylo to 100 hz.

1

@itmustbejoke Chyba Liverpool :D

0

@geass no mcginna chciałem, bo wiadomo że ani hazarda ani ronaldo się nie trafi :D

0

@geass było pisać PW, a nie tak publicznie moje slabe nagrody będę pisał :D McGinn i Gerard Moreno ten 86, a z paczek nic :D

0

@Azi Proste, jak chcą robić żeby stadion na siebie zarabiał, to niech inwestują w nowe technologie. Bodajże na stadionie Tottenhamu murawa jakoś tam wjeżdża i wyjeżdża i sobie rośnie, a u nas grają na pastwisku.

0

Ma ktoś może tą nowość od Orange, czyli Orange Flex? Miałbym parę pytań.

1

@Sajonara Ja też go lubię, ale za to Borka słuchać nie lubię. Mam wrażenie, że on przed kamerami udaje. A Pol to wiadomo, prosty chłop :D

4

@Damian11 bez największego nazwiska, a nie nazwisk :D

0

@geass no, a chłop już warty 100k :D

1

@MikusBarca no ale wiesz, czasami overall 83 więcej warty niż 87, 88 :D

0

@Grzesior667 Barella i De Beek w pickach. W paczkach między innymi David Silva, Bernardo Silva, Rakitic, James, Sissoko. Wszyscy już malutko warci, niby człowiek wiedział... :D

1

@geass fart się odwrócił i będzie u Ciebie ;p

1

@Grzesior667 Alberto 86 i jakiś kapeć z cagliari, a w paczkach najlepszy Bonucci, lipa totalna. To samo co u Ciebie, Gold 2 i dywizja 5 ranga 1

4

@DonMatteo901 tę osobę w czarnych włosach jeszcze gdzieś do telewizji zapraszają? nie wiedziałem, jak ostatnio Najman mówił o ucieczce z zoo, to chyba między innymi to to :D

1

@MesQueUnClub96 no drużyna tygodnia podawana jest o 16, o 19 są już do trafienia w paczkach.

2

@MesQueUnClub96 przecież TOTW już jest od 16 :D

0

0

Podawać swoje nicki na Origin(Fifa20). Zapraszam!

0

@BigShaq raczej mieć jego zawód, Borek jest dziwny trochę :D

0

@Hubert102 Mam Sokratis/Sanchez, nie narzekam na nich, ale ciekawe za kogo mógłby wejść laporte :D Zapewne za Sokratisa, ale on u mnie gra koncertowo :D

0

@Hubert102 Tempo nie przeszkadza? :D

0

@Hubert102 w budżecie do 100k nie ma się tu do czego przyczepić, ja osobiście usunąłbym ze składu póki co tego Ndombele. A tak to możesz zbierać na Sane, Rashforda też już musisz myśleć o wymianie na Aguero/Aubę, ja tak zrobiłem i różnica jest kolosalna między nimi :D A jak Ci się gra Laporte?

0

@Grzesior667 Zrobione :D

0

Może wieczorkiem więcej ludzi tu jest, więc spytam jeszcze raz, są jacyś gracze Fifa na PC? Jesli tak to podawać Origin, może coś ogarniemy jakieś 2vs2 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?