0

Poleci ktoś jakąś fajną grę przeglądarkową żeby grać z kolegami? Coś w stylu bloodwars najlepiej, gdzie postępy są raczej powolne, jest co robić ale tez nie trzeba siedziec przy niej po 10h dziennie.

3

@Transu96 A jeszcze tak zamiast Pique dać Upamecano, za Pjanica Rodri z City no i ten Semedo... :P

0

Korzysta ktoś z Was z tych frytownic beztłuszczowych? Da radę w nich zrobić nuggetsy z kurczaka bez tego oleju? :D

0

@Bykunn zawsze można liczyć na ześwirowane PSG czy city ;p

0

@myscooter 150? jak już to jakiś rekord niech bije, ze 250 :D

0

@Trojanek23 no podpisal umowę z canalem plus na komentowanie Bundesligi póki co.

0

@dominik127pl ciekawe co na jego nowa posadę koledzy z kanału sportowego :D Smokowski czuje ze tez chętnie by coś pokomentowal.

7

Czy jest tu ktoś też kto nie lubi komentarza Borka? Mam wrażenie że tylko ja go nie lubię :D

0

@Uukasz_93 ja nie wiem, wszyscy go wielbią jako komentatora, ja np nie lubie jego komentowania.

0

@Cvzx kasa, kasa

0

Czy fast foody typu KFC są dzisiaj otwarte?

0

@chudymc wiem, ale szczerze mówiąc - nie chce mi się latać i oddawać :D

0

@Explode kiedyś to było, demówki - coś pięknego D:

1

@Azi mieszkanie widzę od razu, a tu nie wiem czy mi ta gra będzie spoko chodzila ;p

0

@Bovciek to jednak jest crack? :D

0

@Transu96 to niech przyjadą, na kompie mam aktualnie same oryginalne tytuły : )

0

Jest tu jakiś pirat internetowy? Chciałbym sobie pograć w RDR 2 na PC, ale zanim kupię chciałbym przetestować czy w ogóle na moim kompie będzie to działało, jakiś torrencik czy coś? :D

0

@Elnuum a ja jestem pewny, że nie odejdzie. Co z tym zrobimy?

6

@Kubox u mnie kupon mówi psg :D

0

Mbappe gotowy do gry, że siedzi na ławce?

0

@Mns21 polecam s9, jeśli są już w takiej cenie, mam już ponad 2 lata i śmiga jak zly

0

@donleo12 warto, ale rok, dwa później :D w premierę ni chu chu, chyba zes milioner

0

@juliacicha wszędzie byle nie tam :D

0

Takie pytanie, nie wiem czy to bug w Fifie czy co. Otóż gram sobie karierę zespołem z najniższej ligi angielskiej, byłem na etapie EPL 1, awansowałem do Championship z drugiego miejsca. Odpałem w półfinale FA Cup, wygrałem Carabao Cup. I teraz, dlaczego gram w kwalifikacjach do LE?

0

@MesQueUnClub_87 napastnik to chyba z reguły taki ofensywny ;p

0

@Kurkmen Według niego bramkę strzelił Mertens, a sędziowi użyli VARu przy karnym dla Napoli.

0

@FcBforever221 to raczej, czy na bank? :p

0

@Joe_Pesci Lewy moim zdaniem przypomina RvP.

0

@michaleu Nadal tam Hajto komentuje mecze? :O

3

Zbanował mnie Muniak na twitterze :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?