Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poleci ktoś jakąś fajną grę przeglądarkową żeby grać z kolegami? Coś w stylu bloodwars najlepiej, gdzie postępy są raczej powolne, jest co robić ale tez nie trzeba siedziec przy niej po 10h dziennie.
3
@Transu96 A jeszcze tak zamiast Pique dać Upamecano, za Pjanica Rodri z City no i ten Semedo... :P
0
Korzysta ktoś z Was z tych frytownic beztłuszczowych? Da radę w nich zrobić nuggetsy z kurczaka bez tego oleju? :D
0
@Bykunn zawsze można liczyć na ześwirowane PSG czy city ;p
0
@myscooter 150? jak już to jakiś rekord niech bije, ze 250 :D
0
@Trojanek23 no podpisal umowę z canalem plus na komentowanie Bundesligi póki co.
0
@dominik127pl ciekawe co na jego nowa posadę koledzy z kanału sportowego :D Smokowski czuje ze tez chętnie by coś pokomentowal.
7
Czy jest tu ktoś też kto nie lubi komentarza Borka? Mam wrażenie że tylko ja go nie lubię :D
0
@Uukasz_93 ja nie wiem, wszyscy go wielbią jako komentatora, ja np nie lubie jego komentowania.
0
@Cvzx kasa, kasa
0
Czy fast foody typu KFC są dzisiaj otwarte?
0
@chudymc wiem, ale szczerze mówiąc - nie chce mi się latać i oddawać :D
0
@Explode kiedyś to było, demówki - coś pięknego D:
1
@Azi mieszkanie widzę od razu, a tu nie wiem czy mi ta gra będzie spoko chodzila ;p
0
@Bovciek to jednak jest crack? :D
0
@Transu96 to niech przyjadą, na kompie mam aktualnie same oryginalne tytuły : )
0
Jest tu jakiś pirat internetowy? Chciałbym sobie pograć w RDR 2 na PC, ale zanim kupię chciałbym przetestować czy w ogóle na moim kompie będzie to działało, jakiś torrencik czy coś? :D
0
@Elnuum a ja jestem pewny, że nie odejdzie. Co z tym zrobimy?
6
@Kubox u mnie kupon mówi psg :D
0
Mbappe gotowy do gry, że siedzi na ławce?
0
@Mns21 polecam s9, jeśli są już w takiej cenie, mam już ponad 2 lata i śmiga jak zly
0
@donleo12 warto, ale rok, dwa później :D w premierę ni chu chu, chyba zes milioner
0
@juliacicha wszędzie byle nie tam :D
0
Takie pytanie, nie wiem czy to bug w Fifie czy co. Otóż gram sobie karierę zespołem z najniższej ligi angielskiej, byłem na etapie EPL 1, awansowałem do Championship z drugiego miejsca. Odpałem w półfinale FA Cup, wygrałem Carabao Cup. I teraz, dlaczego gram w kwalifikacjach do LE?
0
@MesQueUnClub_87 napastnik to chyba z reguły taki ofensywny ;p
0
@Kurkmen Według niego bramkę strzelił Mertens, a sędziowi użyli VARu przy karnym dla Napoli.
0
@FcBforever221 to raczej, czy na bank? :p
0
@Joe_Pesci Lewy moim zdaniem przypomina RvP.
0
@michaleu Nadal tam Hajto komentuje mecze? :O
3
Zbanował mnie Muniak na twitterze :v